Programma

17 november 12:30 De Meeuwen N3 2 – Voklubol N3 1
17 november 12:30 Dovo/Hujades N4 2 – De Meeuwen N4 1
17 november 12:30 17 nov. 12:30: AVV Keistad MB 2 – Afas-LEOS MB 1
17 november 12:30 17 nov. 12:30: AVV Keistad MC 3 – Unicornus MC 3
17 november 12:30 17 nov. 12:30: AVV Keistad DS 7 – VC Allvo DS 6
17 november 12:45 De Meeuwen N3 3 – De Meeuwen N3 2
17 november 13:45 17 nov. 13:45: DIOS DS 1 – LIVO DS 1
17 november 13:45 17 nov. 13:45: DIOS MC 1 – Elite/Dynamo MC 1
17 november 14:00 De Meeuwen MC 2 – VC Grijpskerk / Fysiotherapie Kollum-Grijpskerk MC 1
17 november 14:00 De Meeuwen MB 2 – S.C. Rodenburg MB 1
17 november 14:00 De Meeuwen MA 1 – Captains***Kangeroe MA 2
17 november 14:00 VC Heerlen JC 1 – Hyundai Peter Janssen Stravoc JC 1
17 november 14:30 17 nov. 14:30: Woudenberg MB 1 – SSS MB 1
17 november 14:30 De Meeuwen/Grijpskerk JA 1 – Hake Tjoba JA 1
17 november 14:30 Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 3 – Accretos DS 2
17 november 15:00 17 nov. 15:00: Victoria DS 4 – DIOS DS 3
17 november 15:00 VC HERO MB 1 – Hyundai Peter Janssen Stravoc MB 2
17 november 15:00 17 nov. 15:00: Zaanstad HS 3 – AVV Keistad HS 2
17 november 15:00 17 nov. 15:00: Spaarnestad DS 1 – AVV Keistad DS 1
17 november 16:00 De Meeuwen MC 1 – Oostermoer MC 1
17 november 16:00 De Meeuwen/Grijpskerk JC 1 – Rovoc XC 1
17 november 16:00 De Meeuwen DS 2 – Oranje Nassau DS 8
17 november 16:00 Hands up HS 2 – Stravoc / VC Weert Combinatie HS 1
17 november 16:15 17 nov. 16:15: Prima Donna Kaas Huizen DS 3 – AVV Keistad DS 4
17 november 16:30 17 nov. 16:30: Springendal-Set-Up`65 HS 2 – Seesing Personeel Orion HS 3
17 november 16:30 Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 4 – Bach SV DS 2
17 november 16:30 17 nov. 16:30: Invicta DS 3 – AETOS DS 12
17 november 17:00 17 nov. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 – Achterhoek Orion HS 1
17 november 17:00 Merkala Zaanstad DS 1 – Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 1
17 november 17:00 17 nov. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 – Taurus DS 1
17 november 17:30 17 nov. 17:30: Vollverijs MB 2 – DIOS MB 1
17 november 18:00 De Meeuwen MA 2 – VC Grijpskerk / Fysiotherapie Kollum-Grijpskerk MA 2
17 november 18:00 De Meeuwen DS 1 – Oranje Nassau DS 2
17 november 18:00 De Meeuwen MB 1 – Lycurgus MB 2
17 november 18:00 De Meeuwen MA 2 – Voklubol MA 1
17 november 19:00 VC Olympia HS 2 – Hyundai Peter Janssen Stravoc HS 2
17 november 19:00 Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 2 – VC Olympia DS 3
17 november 19:00 17 nov. 19:00: Spaarnestad DS 4 – AVV Keistad DS 2
17 november 19:30 17 nov. 19:30: Sliedrecht Sport HS 1 – SV Land Taurus HS 1
17 november 19:30 17 nov. 19:30: VoCASA HS 1 – Abiant Lycurgus HS 1
17 november 19:30 17 nov. 19:30: Sudosa-Desto HS 1 – AVV Keistad HS 1
17 november 20:00 De Meeuwen HS 2 – Oranje Nassau HS 3
17 november 20:00 De Meeuwen HS 1 – Lycurgus HS 4
17 november 20:00 17 nov. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 – Advisie/SSS HS 1
17 november 20:00 17 nov. 20:00: Zaanstad HS 1 – TT Papendal Arnhem HS 1
19 november 20:30 19 nov. 20:30: DIOS HS 2 – S en O HS 1
22 november 21:00 22 nov. 21:00: Fellini Vips HS 1 – Seesing Personeel Orion HS 3
23 november 18:45 23 nov. 18:45: Oberon JB 1 – VC Allvo JB 1
23 november 18:45 23 nov. 18:45: Oberon MC 1 – VCH MC 2
23 november 18:45 23 nov. 18:45: Oberon MC 2 – vv Nederhorst MC 1
23 november 18:45 23 nov. 18:45: Unicornus MC 4 – AVV Keistad MC 2
23 november 19:30 23 nov. 19:30: Wilhelmina HS 2 – AVV Keistad HS 6
23 november 20:00 23 nov. 20:00: Oberon DS 1 – VC Allvo DS 1
23 november 20:00 23 nov. 20:00: Oberon HS 4 – Prima Donna Kaas Huizen HS 6
23 november 20:00 23 nov. 20:00: Oberon DS 2 – ODIS DS 1
23 november 20:00 23 nov. 20:00: Oberon DS 4 – AVV Keistad DS 8
23 november 21:15 23 nov. 21:15: Switch Hooglanderveen DS 4 – AVV Keistad DS 9
23 november 21:30 23 nov. 21:30: Wilhelmina HS 1 – Forza Hoogland HS 4
23 november 21:30 23 nov. 21:30: Oberon HS 3 – Gemini S HS 5
23 november 21:30 23 nov. 21:30: Oberon HS 1 – Spaarnestad HS 6
23 november 21:30 23 nov. 21:30: Oberon HS 2 – AVV Keistad HS 8
24 november 0:00 24 nov. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 – Sliedrecht Sport HS 1
24 november 9:00 Dovo/Hujades N2 1 – De Meeuwen N2 1
24 november 9:00 24 nov. 9:00: AVV Keistad MC 4 – Taurus MC 7
24 november 9:00 24 nov. 9:00: AVV Keistad MB 3 – Gemini S MB 3
24 november 9:15 Doles N2 1 – De Meeuwen N2 1
24 november 9:45 De Meeuwen N2 1 – Smash & Block N2 1
24 november 10:30 DIO/Bedum N4 1 – De Meeuwen N4 2
24 november 10:30 24 nov. 10:30: AVV Keistad MA 1 – Taurus MA 1
24 november 10:30 24 nov. 10:30: AVV Keistad MA 2 – Switch Hooglanderveen MA 1
24 november 11:00 De Meeuwen N4 2 – Doles N4 1
24 november 11:00 24 nov. 11:00: Sovoco MB 2 – AVV Keistad MB 2
24 november 11:00 24 nov. 11:00: Forza Hoogland JC 3 – AVV Keistad JC 2
24 november 11:30 24 nov. 11:30: DIOS MC 2 – De Hofnar-Bovo MC 1
24 november 11:30 24 nov. 11:30: DIOS MB 1 – De Hofnar-Bovo MB 1
24 november 11:45 Dovo/Hujades N3 1 – De Meeuwen N3 1
24 november 12:00 De Meeuwen N3 1 – DIO/Bedum N3 1
24 november 12:30 Winkhem N3 1 – De Meeuwen N3 1
24 november 12:30 24 nov. 12:30: AVV Keistad MB 1 – VC Allvo MB 1
24 november 12:30 24 nov. 12:30: AVV Keistad MA 3 – Afas-LEOS MA 1
24 november 12:30 24 nov. 12:30: AVV Keistad MC 3 – The Smashers MC 1
24 november 12:30 24 nov. 12:30: AVV Keistad JC 1 – VV Utrecht JC 1
24 november 12:45 De Meeuwen N3 1 – Lycurgus N3 1
24 november 13:00 24 nov. 13:00: Sovoco DS 2 – AVV Keistad DS 3
24 november 13:30 ADC JC 1 – Hyundai Peter Janssen Stravoc JC 1
24 november 13:45 24 nov. 13:45: DIOS JB 1 – Dros-Alterno JB 1
24 november 13:45 24 nov. 13:45: DIOS DS 1 – ISIVOL DS 1
24 november 13:45 24 nov. 13:45: DIOS MC 1 – Morgana DVO MC 1
24 november 14:00 De Meeuwen MC 2 – Doles MC 1
24 november 14:00 De Meeuwen MB 2 – Rovoc MB 3
24 november 14:00 De Meeuwen MA 1 – Volco MA 1
24 november 14:00 De Meeuwen MB 2 – Rovoc MB 2
24 november 14:00 24 nov. 14:00: Cito MC 1 – AVV Keistad MC 1
24 november 14:30 24 nov. 14:30: Gemini MB 2 – Woudenberg MB 1
24 november 14:30 De Meeuwen/Grijpskerk JC 1 – SURF JC 1
24 november 14:30 24 nov. 14:30: TT Papendal Arnhem HS 1 – Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1
24 november 14:30 PrismaWorx VC Weert MC 2 – Hyundai Peter Janssen Stravoc MC 2
24 november 14:30 Hyundai Peter Janssen Stravoc MB 2 – Bach SV MB 1
24 november 14:30 Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 5 – Accretos DS 3
24 november 14:30 24 nov. 14:30: AVV Keistad DS 2 – Taurus DS 2
24 november 14:30 24 nov. 14:30: AVV Keistad DS 4 – VV Utrecht DS 7
24 november 14:30 24 nov. 14:30: AVV Keistad HS 2 – SVU HS 1
24 november 15:00 HORNERHOF/HHC MC 2 – Hyundai Peter Janssen Stravoc MC 1
24 november 16:00 24 nov. 16:00: DIOS DS 2 – De Hofnar-Bovo DS 2
24 november 16:00 24 nov. 16:00: DIOS MA 1 – VIOS Eefde MA 1
24 november 16:00 De Meeuwen/Grijpskerk JA 1 – Impala Mix JA 1
24 november 16:00 De Meeuwen MC 1 – Abiant/Set Uppers MC 1
24 november 16:00 De Meeuwen DS 2 – Veracles DS 7
24 november 16:00 Accretos DS 1 – Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 2
24 november 16:30 Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 4 – VC Fortutas DS 2
24 november 16:30 Hyundai Peter Janssen Stravoc HS 2 – AV Flash HS 2
24 november 16:30 24 nov. 16:30: Invicta DS 3 – WaHo DS 9
24 november 16:30 24 nov. 16:30: AVV Keistad HS 3 – Forza Hoogland HS 1
24 november 16:30 24 nov. 16:30: AVV Keistad HS 4 – VCH HS 1
24 november 16:45 Sliedrecht Sport DS 2 – Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 1
24 november 17:00 24 nov. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 – Kraftwell Symmachia Roosendaal DS 1
24 november 18:00 24 nov. 18:00: DIOS HS 1 – Volga HS 1
24 november 18:00 24 nov. 18:00: DIOS DS 3 – Volleybalvereniging ROHDA DS 2
24 november 18:00 De Meeuwen MA 2 – Doles MA 1
24 november 18:00 De Meeuwen DS 1 РCaf̩ De Koffer/Veracles DS 4
24 november 18:00 De Meeuwen MB 1 – Doles MB 1
24 november 18:00 De Meeuwen MA 2 – Merna MA 1
24 november 18:00 24 nov. 18:00: Spirit HS 6 – Groene Ster HS 1
24 november 19:15 24 nov. 19:15: AVV Keistad HS 1 – EVV Bultman-Hartholt HS 1
24 november 19:30 24 nov. 19:30: Advisie/SSS HS 1 – VoCASA HS 1
24 november 20:00 De Meeuwen HS 2 – A.P.S.A.Z. HS 1
24 november 20:00 De Meeuwen DS 3 – SV Aduard DS 2
24 november 20:00 De Meeuwen HS 1 – Abiant/Set Uppers HS 1
24 november 20:00 24 nov. 20:00: Abiant Lycurgus HS 1 – Zaanstad HS 1
24 november 20:00 24 nov. 20:00: SV Land Taurus HS 1 – Draisma Dynamo HS 1
25 november 10:30 Stravoc N4 1 – VC Fortutas N4 1
25 november 11:30 Accretos N4 3 – Stravoc N4 1
30 november 18:45 30 nov. 18:45: Unicornus MC 1 – AVV Keistad MC 3
30 november 19:00 Captains***Kangeroe MA 2 – De Meeuwen MA 1
01 december 9:00 Smash & Block N2 1 – De Meeuwen N2 1
01 december 9:00 1 dec. 9:00: AVV Keistad MB 3 – Kromme Rijn MB 1
01 december 9:30 Doles N5 1 – De Meeuwen N5 1
01 december 9:45 De Meeuwen N2 1 – Impala N2 2
01 december 10:00 De Meeuwen N2 1 – Dovo/Hujades N2 1
01 december 10:00 G.A.V. Unitas N5 1 – De Meeuwen N5 1
01 december 10:00 1 dec. 10:00: Forza Hoogland MC 2 – AVV Keistad MC 2
01 december 10:15 Voklubol N3 1 – De Meeuwen N3 2
01 december 10:30 Oranje Nassau N3 1 – De Meeuwen N3 3
01 december 10:30 Lycurgus N4 1 – De Meeuwen N4 2
01 december 10:30 1 dec. 10:30: AVV Keistad JC 1 – Leython DC JC 1
01 december 10:30 1 dec. 10:30: AVV Keistad MA 2 – Voleem MA 1
01 december 10:45 De Meeuwen N3 2 – Oranje Nassau N3 1
01 december 10:45 De Meeuwen N3 3 – Winkhem N3 2
01 december 11:00 De Meeuwen N4 2 – Merna N4 1
01 december 11:15 Voklubol N3 1 – De Meeuwen N3 3
01 december 11:15 Winkhem N3 2 – De Meeuwen N3 2
01 december 11:30 Dovo/Hujades N4 2 – De Meeuwen N4 1
01 december 12:00 De Meeuwen N4 1 – Oranje Nassau N4 1
01 december 13:00 1 dec. 13:00: Dros-Alterno JB 1 – DIOS JB 1
01 december 13:15 Bach SV MB 1 – Hyundai Peter Janssen Stravoc MB 2
01 december 14:00 1 dec. 14:00: Cito MA 1 – AVV Keistad MA 3
01 december 14:30 1 dec. 14:30: KdK A.G.A.V.S. – Soesterberg DS 3 AVV Keistad DS 9
01 december 14:30 1 dec. 14:30: Woudenberg MB 1 – SDS MB 1
01 december 15:00 1 dec. 15:00: Voleem HS 6 – AVV Keistad HS 8
01 december 15:00 1 dec. 15:00: Voleem DS 5 – AVV Keistad DS 7
01 december 15:00 1 dec. 15:00: Sparta Zelhem MC 1 – DIOS MC 1
01 december 15:00 vv Peize XC 1 – De Meeuwen/Grijpskerk JC 1
01 december 15:00 HORNERHOF/HHC MB 1 – Hyundai Peter Janssen Stravoc MB 1
01 december 15:00 Bach SV DS 3 – Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 5
01 december 15:30 Krathos DS 2 – De Meeuwen DS 2
01 december 16:00 1 dec. 16:00: Groene Ster HS 1 – Next Volley Dordrecht HS 8
01 december 17:00 1 dec. 17:00: Sparta Zelhem MB 2 – DIOS MB 1
01 december 18:30 Oryx HS 1 – De Meeuwen HS 1
01 december 18:30 Tupos DS 1 – Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 2
01 december 19:00 1 dec. 19:00: EVV Bultman-Hartholt HS 1 – AVV Keistad HS 1
01 december 19:00 Ledub DS 4 – Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 3
01 december 19:30 Krathos HS 3 – De Meeuwen HS 2
01 december 19:30 Krathos DS 4 – De Meeuwen DS 3
03 december 19:00 3 dec. 19:00: AMVJ-Martinus DS 3 – Oberon DS 2
04 december 21:00 4 dec. 21:00: De Spuyt HS 1 – AVV Keistad HS 4
06 december 19:00 6 dec. 19:00: vv Nederhorst MC 1 – Oberon MC 2
06 december 19:30 Menhir DS 1 – De Meeuwen DS 3
06 december 20:30 6 dec. 20:30: Vollverijs HS 2 – DIOS HS 2
06 december 21:00 6 dec. 21:00: Vollverijs DS 1 – DIOS DS 1
06 december 21:00 6 dec. 21:00: Volamos HS 1 – Oberon HS 1
07 december 18:30 7 dec. 18:30: Afas-LEOS MC 1 – AVV Keistad MC 4
07 december 19:00 Merna MA 1 – De Meeuwen MA 2
07 december 19:30 7 dec. 19:30: AVV Keistad DS 9 – The Smashers DS 3
07 december 19:30 7 dec. 19:30: AVV Keistad DS 3 – SVU DS 1
07 december 19:30 7 dec. 19:30: AVV Keistad DS 6 – The Smashers DS 1
07 december 19:30 7 dec. 19:30: AVV Keistad DS 5 – Almere Buiten DS 1
07 december 19:30 7 dec. 19:30: Sovoco DS 5 – Oberon DS 4
07 december 21:00 7 dec. 21:00: Gemini S HS 1 – AVV Keistad HS 2
07 december 21:00 7 dec. 21:00: Gemini S DS 2 – AVV Keistad DS 4
07 december 21:00 7 dec. 21:00: Sovoco HS 4 – Oberon HS 4
07 december 21:00 7 dec. 21:00: Gemini S HS 3 – Wilhelmina HS 2
07 december 21:15 7 dec. 21:15: AVV Keistad DS 8 – vv Nederhorst DS 2
07 december 21:15 7 dec. 21:15: AVV Keistad HS 7 – The Smashers HS 2
07 december 21:15 7 dec. 21:15: AVV Keistad HS 5 – Lovoc HS 2
07 december 21:15 7 dec. 21:15: VC Allvo HS 2 – Wilhelmina HS 1
07 december 21:45 7 dec. 21:45: Lovoc DS 3 – Oberon DS 3
08 december 9:00 De Meeuwen N5 1 – DES N5 1
08 december 9:00 De Meeuwen N4 2 – Doles N4 1
08 december 9:30 DIO/Bedum N4 1 – De Meeuwen N4 2
08 december 10:00 De Meeuwen N5 1 – Oranje Nassau N5 1
08 december 10:30 8 dec. 10:30: AVV Keistad MC 1 – Forza Hoogland MC 1
08 december 10:30 8 dec. 10:30: AVV Keistad JC 2 – Afas-LEOS JC 1
08 december 10:30 Sudosa-Desto MB 1 – De Meeuwen MB 1
08 december 10:45 8 dec. 10:45: Irene MC 2 – AVV Keistad MC 3
08 december 11:00 8 dec. 11:00: Forza Hoogland MA 4 – AVV Keistad MA 3
08 december 11:00 8 dec. 11:00: Switch Hooglanderveen MB 3 – AVV Keistad MB 2
08 december 12:00 8 dec. 12:00: Tornax MC 1 – DIOS MC 2
08 december 12:30 8 dec. 12:30: AVV Keistad JB 1 – VIF JB 2
08 december 12:30 8 dec. 12:30: Prima Donna Kaas Huizen JC 1 – AVV Keistad JC 1
08 december 12:30 8 dec. 12:30: AVV Keistad DS 7 – Voleem DS 4
08 december 12:30 Reflex JA 1 – De Meeuwen/Grijpskerk JA 1
08 december 12:30 Hyundai Peter Janssen Stravoc MC 2 – VC Patrick MC 1
08 december 12:30 PrismaWorx VC Weert MB 2 – Hyundai Peter Janssen Stravoc MB 1
08 december 13:00 8 dec. 13:00: VIOS Eefde MC 1 – DIOS MC 1
08 december 13:00 Lycurgus MB 3 – De Meeuwen MB 2
08 december 13:00 Lycurgus MA 4 – De Meeuwen MA 2
08 december 13:00 8 dec. 13:00: Forza Hoogland DS 4 – Oberon DS 1
08 december 13:30 8 dec. 13:30: SSS JB 1 – DIOS JB 1
08 december 14:00 8 dec. 14:00: DES MB 1 – DIOS MB 1
08 december 14:15 8 dec. 14:15: VC Allvo MB 1 – AVV Keistad MB 1
08 december 14:30 Hyundai Peter Janssen Stravoc MC 1 – Ledub MC 2
08 december 14:30 8 dec. 14:30: Woudenberg MB 1 – AETOS MB 3
08 december 14:30 Impala MC 2 – De Meeuwen MC 1
08 december 14:30 Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 3 – HORNERHOF/HHC DS 2
08 december 15:00 8 dec. 15:00: VC Wik Groot-Ammers DS 1 – HLB Van Daal/DS DS 1
08 december 15:00 Pol Kraanbedrijf Dac MA 1 – De Meeuwen MA 1
08 december 15:30 8 dec. 15:30: Leython DC DS 1 – AVV Keistad DS 1
08 december 15:45 Rovoc XC 1 – De Meeuwen/Grijpskerk JC 1
08 december 16:00 8 dec. 16:00: Gemini S HS 2 – AVV Keistad HS 3
08 december 16:00 8 dec. 16:00: VV Utrecht DS 5 – AVV Keistad DS 2
08 december 16:00 8 dec. 16:00: Webton Hengelo HS 2 – DIOS HS 1
08 december 16:00 8 dec. 16:00: Gemini S HS 5 – Oberon HS 2
08 december 16:00 8 dec. 16:00: Groene Ster HS 1 – Podarwic HS 3
08 december 16:15 8 dec. 16:15: VC Allvo JB 1 – Oberon JB 1
08 december 16:30 Hyundai Peter Janssen Stravoc JC 1 – Ledub JC 1
08 december 16:30 Olympia DS 3 – De Meeuwen DS 2
08 december 16:30 Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 2 – Fyrfad DS 1
08 december 17:00 HORNERHOF/HHC HS 1 – Stravoc / VC Weert Combinatie HS 1
08 december 17:30 8 dec. 17:30: Ikaros DS 5 – Invicta DS 3
08 december 18:00 8 dec. 18:00: Rivo MA 1 – DIOS MA 1
08 december 18:30 8 dec. 18:30: Focus4U Woudenberg HS 1 – AVV Keistad HS 1
08 december 18:30 Olympia DS 1 – De Meeuwen DS 1
08 december 18:30 8 dec. 18:30: Voleem HS 6 – Oberon HS 3
08 december 19:00 VC HERO HS 3 – Hyundai Peter Janssen Stravoc HS 2
08 december 19:00 Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 1 – Ledub DS 1
08 december 19:00 VC HERO DS 2 – Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 5
08 december 19:30 8 dec. 19:30: Sliedrecht Sport HS 1 – Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1
08 december 19:30 8 dec. 19:30: VoCASA HS 1 – Achterhoek Orion HS 1
08 december 19:30 8 dec. 19:30: Advisie/SSS HS 1 – Zaanstad HS 1
08 december 20:00 8 dec. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 – TT Papendal Arnhem HS 1
08 december 20:00 8 dec. 20:00: Abiant Lycurgus HS 1 – SV Land Taurus HS 1
08 december 20:30 Olympia HS 1 – De Meeuwen HS 1
09 december 12:00 Stravoc N4 1 – VC Maasdal N4 2
09 december 12:30 Stravoc N4 1 – VC HERO N4 2
10 december 20:00 10 dec. 20:00: DIOS DS 3 – MEVO DS 1
10 december 21:00 10 dec. 21:00: Spaarnestad DS 4 – AVV Keistad DS 3
11 december 20:00 11 dec. 20:00: TT Papendal Arnhem HS 1 – VoCASA HS 1
12 december 0:00 12 dec. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 – Abiant Lycurgus HS 1
12 december 19:30 12 dec. 19:30: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 – Draisma Dynamo HS 1
12 december 20:00 12 dec. 20:00: DIOS DS 2 – TOHP DS 1
12 december 20:00 12 dec. 20:00: SV Land Taurus HS 1 – Advisie/SSS HS 1
12 december 20:00 12 dec. 20:00: Zaanstad HS 1 – Sliedrecht Sport HS 1
14 december 18:30 14 dec. 18:30: Afas-LEOS MB 2 – AVV Keistad MB 3
14 december 18:45 14 dec. 18:45: Unicornus MC 2 – AVV Keistad MC 2
14 december 18:45 14 dec. 18:45: Oberon JB 1 – AVV Keistad JB 1
14 december 18:45 14 dec. 18:45: Oberon MC 2 – vv Nederhorst MC 2
14 december 19:30 14 dec. 19:30: Switch Hooglanderveen HS 4 – Oberon HS 2
14 december 19:30 14 dec. 19:30: The Smashers DS 2 – Oberon DS 4
14 december 19:30 14 dec. 19:30: Wilhelmina HS 2 – VC Allvo HS 3
14 december 20:00 14 dec. 20:00: Lovoc DS 2 – AVV Keistad DS 5
14 december 20:00 14 dec. 20:00: Oberon HS 4 – VC Allvo HS 5
14 december 20:00 14 dec. 20:00: Oberon DS 2 – VC Allvo DS 3
14 december 20:00 14 dec. 20:00: Oberon DS 3 – VC Allvo DS 5
14 december 20:15 14 dec. 20:15: Unicornus DS 4 – AVV Keistad DS 8
14 december 20:15 14 dec. 20:15: VIF HS 1 – AVV Keistad HS 7
14 december 20:15 14 dec. 20:15: De Jong & Van Diermen Unicornus DS 1 – Oberon DS 1
14 december 21:30 14 dec. 21:30: Wilhelmina HS 1 – Almere Buiten HS 1
14 december 21:30 14 dec. 21:30: Oberon HS 3 – AVV Keistad HS 8
14 december 21:30 14 dec. 21:30: Afas-LEOS DS 3 – AVV Keistad DS 9
15 december 0:00 15 dec. 0:00: Abiant Lycurgus HS 1 – TT Papendal Arnhem HS 1
15 december 9:00 15 dec. 9:00: AVV Keistad MB 2 – KdK A.G.A.V.S. Soesterberg MB 2
15 december 9:00 15 dec. 9:00: AVV Keistad MC 4 – Bourgondië MC 1
15 december 9:00 15 dec. 9:00: Sovoco MC 1 – AVV Keistad MC 1
15 december 9:30 15 dec. 9:30: Switch Hooglanderveen MC 3 – AVV Keistad MC 3
15 december 9:30 Oranje Nassau N4 1 – De Meeuwen N4 1
15 december 10:00 De Meeuwen N4 1 – Smash & Block N4 1
15 december 10:30 15 dec. 10:30: AVV Keistad MA 3 – Cito MA 1
15 december 10:30 15 dec. 10:30: AETOS MB 2 – Woudenberg MB 1
15 december 10:30 15 dec. 10:30: AVV Keistad MA 1 – Sovoco MA 1
15 december 10:30 De Meeuwen N3 3 – Voklubol N3 1
15 december 10:45 Winkhem N3 2 – De Meeuwen N3 3
15 december 11:00 Oranje Nassau N3 1 – De Meeuwen N3 2
15 december 11:15 De Meeuwen N3 2 – Winkhem N3 2
15 december 11:30 De Meeuwen N3 3 – Oranje Nassau N3 1
15 december 11:30 15 dec. 11:30: DIOS MB 1 – TOHP MB 1
15 december 11:30 15 dec. 11:30: DIOS MC 2 – Grol MC 1
15 december 11:45 De Meeuwen N3 2 – De Meeuwen N3 3
15 december 12:30 15 dec. 12:30: AVV Keistad MB 1 – Almere Buiten MB 1
15 december 12:30 15 dec. 12:30: AVV Keistad JC 1 – Zovoc JC 1
15 december 12:30 15 dec. 12:30: AVV Keistad MA 2 – Forza Hoogland MA 3
15 december 12:30 15 dec. 12:30: AVV Keistad DS 4 – VC Allvo DS 1
15 december 13:30 15 dec. 13:30: Enervo HS 2 – AVV Keistad HS 5
15 december 14:00 De Meeuwen MA 1 РSt̢nfries (IJ) MA 1
15 december 14:00 De Meeuwen MB 2 – Merna MB 1
15 december 14:00 De Meeuwen MC 2 – Sudosa-Desto MC 5
15 december 14:30 15 dec. 14:30: AVV Keistad DS 2 – Forza Hoogland DS 1
15 december 14:30 15 dec. 14:30: AVV Keistad HS 2 – VC Allvo HS 1
15 december 14:30 Sudosa-Desto JC 3 – De Meeuwen/Grijpskerk JC 1
15 december 14:30 Hyundai Peter Janssen Stravoc MB 2 – VC HERO MB 1
15 december 14:30 Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 5 – PrismaWorx VC Weert DS 6
15 december 15:00 15 dec. 15:00: VV Amsterdam HS 5 – Oberon HS 1
15 december 15:00 15 dec. 15:00: Skopein Wivoc HS 1 – Seesing Personeel Orion HS 3
15 december 16:00 15 dec. 16:00: DIOS MA 1 – KSH MA 1
15 december 16:00 De Meeuwen MC 1 – Abiant/Set Uppers MC 2
15 december 16:00 De Meeuwen/Grijpskerk JA 1 – Sudosa-Desto JA 1
15 december 16:00 De Meeuwen DS 2 – Abiant/Set Uppers DS 2
15 december 16:00 15 dec. 16:00: Goudriaan HS 1 – Groene Ster HS 1
15 december 16:15 15 dec. 16:15: Voleem DS 1 – AVV Keistad DS 6
15 december 16:15 15 dec. 16:15: Voleem HS 2 – AVV Keistad HS 6
15 december 16:30 Hyundai Peter Janssen Stravoc HS 2 – Livoc Liessel HS 2
15 december 16:30 15 dec. 16:30: AVV Keistad HS 3 – Voleem HS 1
15 december 16:30 15 dec. 16:30: AVV Keistad HS 4 – Spaarnestad HS 6
15 december 16:30 15 dec. 16:30: Invicta DS 3 – WaHo DS 6
15 december 16:30 Hyundai Peter Janssen Stravoc MB 1 – PrismaWorx VC Weert MB 2
15 december 16:30 Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 4 – Tupos DS 4
15 december 16:30 Stravoc / VC Weert Combinatie HS 1 – Fit & Fysio/VC Limac HS 1
15 december 17:00 15 dec. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 – Havoc DS 1
15 december 17:00 15 dec. 17:00: AVV Keistad DS 1 – VV Utrecht DS 2
15 december 17:00 HORNERHOF/HHC MC 1 – Hyundai Peter Janssen Stravoc MC 2
15 december 17:00 Revoc/VCB DS 1 – Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 3
15 december 17:00 VC Velden DS 1 – Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 1
15 december 18:00 15 dec. 18:00: DIOS HS 1 – Harambee HS 1
15 december 18:00 De Meeuwen MA 2 – Merna MA 1
15 december 18:00 De Meeuwen MB 1 – VC Sneek MB 1
15 december 18:00 De Meeuwen DS 1 – Sudosa-Desto DS 4
15 december 18:00 De Meeuwen MA 2 – DIO/Bedum MA 2
15 december 19:15 15 dec. 19:15: AVV Keistad HS 1 – Seesing Personeel Orion HS 2
15 december 19:30 15 dec. 19:30: Advisie/SSS HS 1 – Achterhoek Orion HS 1
15 december 20:00 De Meeuwen DS 3 – LSV DS 3
15 december 20:00 De Meeuwen HS 1 – Sudosa-Desto HS 4
15 december 20:00 15 dec. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 – Sliedrecht Sport HS 1
15 december 20:00 15 dec. 20:00: SV Land Taurus HS 1 – Zaanstad HS 1
15 december 20:30 15 dec. 20:30: VoCASA HS 1 – Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1
16 december 9:30 Stravoc N4 1 – Revoc/VCB N4 2
16 december 10:30 Stravoc N4 1 – PrismaWorx VC Weert N4 2
22 december 0:00 22 dec. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 – SV Land Taurus HS 1
22 december 14:00 De Meeuwen MC 2 – Krathos MC 1
22 december 14:00 De Meeuwen MB 2 – vv Peize MB 1
22 december 16:00 De Meeuwen DS 2 – Krathos DS 2
22 december 16:00 22 dec. 16:00: TT Papendal Arnhem HS 1 – Advisie/SSS HS 1
22 december 17:00 22 dec. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 – Abiant Lycurgus HS 1
22 december 17:30 22 dec. 17:30: Sliedrecht Sport HS 1 – VoCASA HS 1
22 december 18:00 De Meeuwen MB 1 – De Bevers MB 1
22 december 18:00 De Meeuwen DS 1 – Olympia DS 1
22 december 18:00 De Meeuwen MA 2 – Lycurgus MA 4
22 december 18:00 De Meeuwen MA 2 – Lycurgus MA 4
22 december 20:00 De Meeuwen DS 3 – Krathos DS 4
22 december 20:00 De Meeuwen HS 2 – Krathos HS 3
22 december 20:00 De Meeuwen HS 1 – Oryx HS 1
22 december 20:00 22 dec. 20:00: Zaanstad HS 1 – Draisma Dynamo HS 1
07 januari 19:30 LIS HS 1 – De Meeuwen HS 2
09 januari 19:30 9 jan. 19:30: Sliedrecht Sport HS 1 – Zaanstad HS 1
09 januari 20:30 9 jan. 20:30: Halley DS 3 – DIOS DS 1
09 januari 21:00 Winkhem HS 1 – De Meeuwen HS 1
10 januari 19:15 10 jan. 19:15: SVU DS 1 – AVV Keistad DS 2
11 januari 19:30 11 jan. 19:30: Prima Donna Kaas Huizen HS 2 – AVV Keistad HS 3
11 januari 19:30 11 jan. 19:30: AVV Keistad DS 7 – Voleem DS 5
11 januari 19:30 11 jan. 19:30: AVV Keistad HS 7 – Majella HS 4
11 januari 19:30 11 jan. 19:30: AVV Keistad DS 6 – Prima Donna Kaas Huizen DS 4
11 januari 19:30 11 jan. 19:30: AVV Keistad DS 3 – Taurus DS 2
11 januari 19:30 11 jan. 19:30: vv Nederhorst DS 1 – Oberon DS 3
11 januari 19:30 11 jan. 19:30: D.O.S. DS 4 – Invicta DS 3
11 januari 20:00 11 jan. 20:00: Oberon HS 3 – Switch Hooglanderveen HS 4
11 januari 20:00 11 jan. 20:00: Oberon DS 4 – vv Nederhorst DS 2
11 januari 20:00 11 jan. 20:00: Oberon DS 1 – VV Amsterdam DS 3
11 januari 20:15 11 jan. 20:15: De Jong & Van Diermen Unicornus DS 1 – AVV Keistad DS 4
11 januari 20:15 11 jan. 20:15: Almere Buiten DS 1 – Oberon DS 2
11 januari 21:00 11 jan. 21:00: Unicornus HS 1 – AVV Keistad HS 2
11 januari 21:00 11 jan. 21:00: Marvo 76 HS 1 – DIOS HS 2
11 januari 21:15 11 jan. 21:15: AVV Keistad HS 6 – Enervo HS 2
11 januari 21:15 11 jan. 21:15: AVV Keistad HS 8 – Voleem HS 6
11 januari 21:15 11 jan. 21:15: AVV Keistad HS 5 – Prima Donna Kaas Huizen HS 5
11 januari 21:15 11 jan. 21:15: AVV Keistad DS 5 – ODIS DS 1
11 januari 21:30 11 jan. 21:30: Prima Donna Kaas Huizen HS 3 – Wilhelmina HS 1
11 januari 21:30 11 jan. 21:30: Oberon HS 1 – VV Amsterdam HS 3
11 januari 21:30 11 jan. 21:30: Prima Donna Kaas Huizen HS 4 – Wilhelmina HS 2
11 januari 21:45 11 jan. 21:45: Unicornus HS 2 – Oberon HS 4
12 januari 0:00 12 jan. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 – Zaanstad HS 1
12 januari 9:00 Lycurgus MB 2 – De Meeuwen MB 1
12 januari 12:30 12 jan. 12:30: AVV Keistad DS 8 – VIF DS 2
12 januari 13:00 12 jan. 13:00: Seesing Personeel Orion HS 3 – DIOS HS 1
12 januari 14:00 Flash/Veendam MA 2 – De Meeuwen MA 2
12 januari 14:15 12 jan. 14:15: VCN DS 3 – HLB Van Daal/DS DS 1
12 januari 14:30 Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 3 – VC Trivia DS 3
12 januari 16:00 12 jan. 16:00: Groene Ster HS 1 – WHV HS 4
12 januari 16:30 Peelpush DS 5 – Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 4
12 januari 16:30 Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 2 – Grashoek DS 1
12 januari 16:30 12 jan. 16:30: SURFspot.nl – USV Protos HS 1 AVV Keistad HS 1
12 januari 16:30 12 jan. 16:30: Kalinko DS 1 – AVV Keistad DS 1
12 januari 16:45 12 jan. 16:45: VIOS Beltrum DS 4 – DIOS DS 3
12 januari 17:00 12 jan. 17:00: Revoc DS 1 – DIOS DS 2
12 januari 17:30 SURF MC 1 – De Meeuwen MC 2
12 januari 17:30 SURF DS 1 – De Meeuwen DS 2
12 januari 18:00 VC Maasdal DS 2 – Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 5
12 januari 18:00 vv Trias DS 3 – De Meeuwen DS 3
12 januari 18:00 Flash/Veendam DS 2 – De Meeuwen DS 1
12 januari 19:00 VCE/PSV HS 1 – Stravoc / VC Weert Combinatie HS 1
12 januari 19:00 Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 1 – Peelpush DS 2
12 januari 19:00 Peelpush HS 3 – Hyundai Peter Janssen Stravoc HS 2
12 januari 19:30 12 jan. 19:30: VoCASA HS 1 – Draisma Dynamo HS 1
12 januari 19:30 12 jan. 19:30: Advisie/SSS HS 1 – Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1
12 januari 20:00 12 jan. 20:00: Abiant Lycurgus HS 1 – Sliedrecht Sport HS 1
12 januari 20:00 12 jan. 20:00: SV Land Taurus HS 1 – TT Papendal Arnhem HS 1
14 januari 20:00 14 jan. 20:00: DIOS DS 3 – Halley DS 8
14 januari 20:30 14 jan. 20:30: DIOS HS 2 – KSH HS 3
16 januari 21:00 16 jan. 21:00: De Hofnar-Bovo HS 2 – Seesing Personeel Orion HS 3
17 januari 21:00 17 jan. 21:00: Volamos HS 1 – AVV Keistad HS 4
18 januari 0:00 18 jan. 0:00: Oberon DS 2 – Prima Donna Kaas Huizen DS 5
18 januari 19:30 18 jan. 19:30: Switch Hooglanderveen HS 2 – Wilhelmina HS 1
18 januari 19:30 18 jan. 19:30: AVV Keistad DS 7 – Wilhelmina DS 4
18 januari 19:30 18 jan. 19:30: AVV Keistad DS 5 – Voleem DS 2
18 januari 19:30 18 jan. 19:30: AVV Keistad DS 6 – Wilhelmina DS 2
18 januari 19:30 18 jan. 19:30: AVV Keistad DS 3 – Wilhelmina DS 1
18 januari 21:15 18 jan. 21:15: AVV Keistad DS 8 – The Smashers DS 2
18 januari 21:15 18 jan. 21:15: AVV Keistad HS 8 – Switch Hooglanderveen HS 4
18 januari 21:15 18 jan. 21:15: AVV Keistad HS 7 – Wilhelmina HS 4
18 januari 21:15 18 jan. 21:15: AVV Keistad HS 5 – Wilhelmina HS 2
18 januari 21:30 18 jan. 21:30: Prima Donna Kaas Huizen HS 5 – AVV Keistad HS 6
18 januari 21:30 18 jan. 21:30: Afas-LEOS HS 3 – Oberon HS 2
18 januari 21:45 18 jan. 21:45: Lovoc DS 1 – Oberon DS 1
19 januari 0:00 19 jan. 0:00: TT Papendal Arnhem HS 1 – Achterhoek Orion HS 1
19 januari 13:00 19 jan. 13:00: Spaarnestad HS 3 – AVV Keistad HS 3
19 januari 13:00 19 jan. 13:00: Forza Hoogland DS 4 – AVV Keistad DS 4
19 januari 13:45 19 jan. 13:45: DIOS DS 1 – Halley DS 2
19 januari 14:00 De Meeuwen MA 1 – DIO/Bedum MA 1
19 januari 14:00 De Meeuwen MB 2 – DIO/Bedum MB 2
19 januari 14:00 De Meeuwen MC 2 – DIO/Bedum MC 1
19 januari 14:30 Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 5 – VC Patrick DS 1
19 januari 14:30 19 jan. 14:30: AVV Keistad DS 2 – The Sport Box USV Protos DS 2
19 januari 14:30 19 jan. 14:30: AVV Keistad DS 9 – KdK A.G.A.V.S. Soesterberg DS 3
19 januari 15:00 19 jan. 15:00: Spaarnestad HS 2 – AVV Keistad HS 2
19 januari 15:00 19 jan. 15:00: Armixtos HS 1 – Oberon HS 1
19 januari 15:00 19 jan. 15:00: Voleco HS 4 – Groene Ster HS 1
19 januari 16:00 VC Fortutas DS 1 – Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 2
19 januari 16:00 19 jan. 16:00: DIOS DS 2 – Vollverijs DS 2
19 januari 16:00 De Meeuwen DS 2 – de Gave DS 1
19 januari 16:15 19 jan. 16:15: Voleem HS 5 – Oberon HS 4
19 januari 16:15 19 jan. 16:15: Voleem DS 3 – Oberon DS 3
19 januari 16:30 Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 4 – VC Olympia DS 5
19 januari 16:30 Inter Rijswijk DS 1 – Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 1
19 januari 16:30 Hyundai Peter Janssen Stravoc HS 2 – Civitas HS 2
19 januari 16:30 19 jan. 16:30: Invicta DS 3 – Setash DS 4
19 januari 17:00 19 jan. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 – Next Volley Dordrecht DS 1
19 januari 17:00 Grashoek DS 2 – Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 3
19 januari 17:00 19 jan. 17:00: AVV Keistad DS 1 – Prima Donna Kaas Huizen DS 2
19 januari 17:00 19 jan. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 – SV Land Taurus HS 1
19 januari 18:00 19 jan. 18:00: DIOS HS 1 – Fellini Vips HS 1
19 januari 18:00 De Meeuwen DS 1 – DIO/Bedum DS 2
19 januari 18:00 De Meeuwen MA 2 – DIO/Bedum MA 2
19 januari 18:00 De Meeuwen MB 1 – vc Bolsward MB 1
19 januari 18:00 De Meeuwen MA 2 – Doles MA 1
19 januari 18:30 19 jan. 18:30: Springendal-Set-Up`65 HS 1 – AVV Keistad HS 1
19 januari 19:00 Stravoc / VC Weert Combinatie HS 1 – TFC HS 1
19 januari 19:30 19 jan. 19:30: Sliedrecht Sport HS 1 – Advisie/SSS HS 1
19 januari 20:00 De Meeuwen DS 3 – DIO/Bedum DS 6
19 januari 20:00 De Meeuwen HS 2 – vv Trias HS 3
19 januari 20:00 De Meeuwen HS 1 – DIO/Bedum HS 4
19 januari 20:00 19 jan. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 – Abiant Lycurgus HS 1
19 januari 20:00 19 jan. 20:00: Zaanstad HS 1 – VoCASA HS 1
21 januari 19:00 21 jan. 19:00: AMVJ-Martinus DS 3 – AVV Keistad DS 5
21 januari 19:45 Impala DS 4 – De Meeuwen DS 2
24 januari 21:00 Lycurgus DS 9 – De Meeuwen DS 3
25 januari 19:30 25 jan. 19:30: Sovoco DS 5 – AVV Keistad DS 8
25 januari 20:00 25 jan. 20:00: Dash HS 3 – DIOS HS 2
25 januari 20:00 25 jan. 20:00: Oberon DS 4 – VIF DS 2
25 januari 20:00 25 jan. 20:00: Oberon DS 1 – Keizer Otto-Trivolley DS 1
25 januari 20:00 25 jan. 20:00: Oberon HS 4 – Forza Hoogland HS 6
25 januari 20:00 25 jan. 20:00: Oberon DS 3 – V.V.Ouderkerk DS 2
25 januari 21:30 25 jan. 21:30: Wilhelmina HS 1 – Forza Hoogland HS 3
25 januari 21:30 25 jan. 21:30: Wilhelmina DS 1 – AVV Keistad DS 2
25 januari 21:30 25 jan. 21:30: Oberon HS 3 – Afas-LEOS HS 3
25 januari 21:30 25 jan. 21:30: Oberon HS 2 – Voleem HS 6
25 januari 21:30 25 jan. 21:30: Oberon HS 1 – Netzo HS 1
25 januari 21:45 25 jan. 21:45: Almere Buiten HS 3 – AVV Keistad HS 7
25 januari 21:45 25 jan. 21:45: Almere Buiten DS 3 – AVV Keistad DS 9
26 januari 0:00 26 jan. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 – Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1
26 januari 0:00 26 jan. 0:00: TT Papendal Arnhem HS 1 – Zaanstad HS 1
26 januari 10:30 Sudosa-Desto MA 3 – De Meeuwen MA 1
26 januari 13:00 26 jan. 13:00: Seesing Personeel Orion HS 3 – Volga HS 1
26 januari 13:30 Krathos MB 1 – De Meeuwen MB 2
26 januari 14:30 Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 3 – VC Kessel DS 2
26 januari 14:30 26 jan. 14:30: AVV Keistad HS 6 – AVV Keistad HS 5
26 januari 14:30 26 jan. 14:30: AVV Keistad HS 2 – BPA VTC Woerden HS 1
26 januari 14:30 26 jan. 14:30: AVV Keistad DS 4 – VV Amsterdam DS 3
26 januari 14:30 Exstudiantes DS 1 – De Meeuwen DS 1
26 januari 14:30 26 jan. 14:30: Scylla DS 5 – Invicta DS 3
26 januari 15:00 Fit & Fysio/VC Limac DS 3 – Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 5
26 januari 15:00 26 jan. 15:00: Skopein Wivoc DS 4 – DIOS DS 3
26 januari 15:30 26 jan. 15:30: Dash DS 2 – DIOS DS 1
26 januari 16:00 26 jan. 16:00: VV Utrecht DS 5 – AVV Keistad DS 3
26 januari 16:00 26 jan. 16:00: Groene Ster HS 1 – Haaften Kwiek HS 2
26 januari 16:30 Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 2 – Fit & Fysio/VC Limac DS 2
26 januari 16:30 26 jan. 16:30: AVV Keistad HS 4 – VV Amsterdam HS 3
26 januari 16:30 26 jan. 16:30: AVV Keistad HS 3 – VV Amsterdam HS 2
26 januari 16:30 Exstudiantes HS 2 – De Meeuwen HS 1
26 januari 16:30 Exstudiantes DS 4 – De Meeuwen DS 2
26 januari 16:45 26 jan. 16:45: Havoc DS 1 – DIOS DS 2
26 januari 17:00 26 jan. 17:00: Armixtos DS 1 – AVV Keistad DS 1
26 januari 18:00 26 jan. 18:00: Gemini S HS 5 – AVV Keistad HS 8
26 januari 18:00 26 jan. 18:00: Gemini S DS 3 – AVV Keistad DS 6
26 januari 18:00 26 jan. 18:00: Voleem DS 2 – Oberon DS 2
26 januari 18:15 SV Aspargos HS 1 – Hyundai Peter Janssen Stravoc HS 2
26 januari 19:00 Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 1 – Royal Kids Hotel kinderopvang VCN DS 2
26 januari 19:00 VC Polaris HS 1 – Stravoc / VC Weert Combinatie HS 1
26 januari 19:15 26 jan. 19:15: AVV Keistad HS 1 – Avior HS 1
26 januari 19:30 26 jan. 19:30: Advisie/SSS HS 1 – Draisma Dynamo HS 1
26 januari 20:00 26 jan. 20:00: Abiant Lycurgus HS 1 – VoCASA HS 1
26 januari 20:00 26 jan. 20:00: SV Land Taurus HS 1 – Sliedrecht Sport HS 1
28 januari 20:30 28 jan. 20:30: DIOS HS 2 – Avanti HS 2
30 januari 20:00 30 jan. 20:00: DIOS DS 2 – KSV DS 1
31 januari 19:45 31 jan. 19:45: Keizer Otto-Trivolley DS 4 – Oberon DS 3
31 januari 21:30 31 jan. 21:30: Wereldvrede US HS 3 – AVV Keistad HS 2
01 februari 19:00 1 feb. 19:00: Gemini S HS 5 – Oberon HS 3
01 februari 19:30 1 feb. 19:30: AVV Keistad HS 6 – Gemini S HS 3
01 februari 19:30 1 feb. 19:30: AVV Keistad DS 7 – KdK A.G.A.V.S. Soesterberg DS 1
01 februari 19:30 1 feb. 19:30: AVV Keistad DS 5 – Oberon DS 2
01 februari 19:30 1 feb. 19:30: AVV Keistad DS 3 – AVV Keistad DS 2
01 februari 20:00 1 feb. 20:00: Lovoc DS 1 – AVV Keistad DS 4
01 februari 21:15 1 feb. 21:15: AVV Keistad HS 8 – Oberon HS 2
01 februari 21:15 1 feb. 21:15: AVV Keistad DS 8 – Oberon DS 4
01 februari 21:15 1 feb. 21:15: AVV Keistad HS 7 – vv Nederhorst HS 2
01 februari 21:15 1 feb. 21:15: AVV Keistad DS 9 – vv Nederhorst DS 3
01 februari 21:30 1 feb. 21:30: Prima Donna Kaas Huizen HS 6 – Oberon HS 4
01 februari 21:30 1 feb. 21:30: Afas-LEOS DS 1 – Oberon DS 1
01 februari 21:45 1 feb. 21:45: Lovoc HS 1 – Wilhelmina HS 1
02 februari 12:30 2 feb. 12:30: US HS 5 – Oberon HS 1
02 februari 12:30 VC Grijpskerk / Fysiotherapie Kollum-Grijpskerk MA 2 – De Meeuwen MA 2
02 februari 13:45 2 feb. 13:45: DIOS DS 1 – Skopein Wivoc DS 1
02 februari 14:30 Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 5 – HORNERHOF/HHC DS 5
02 februari 14:30 Tupos HS 1 – Stravoc / VC Weert Combinatie HS 1
02 februari 14:30 2 feb. 14:30: US HS 4 – AVV Keistad HS 3
02 februari 14:30 VC Grijpskerk / Fysiotherapie Kollum-Grijpskerk MC 1 – De Meeuwen MC 2
02 februari 14:30 De Bevers MB 1 – De Meeuwen MB 1
02 februari 15:00 2 feb. 15:00: Armixtos HS 1 – AVV Keistad HS 4
02 februari 15:00 2 feb. 15:00: Irene DS 1 – AVV Keistad DS 1
02 februari 16:00 2 feb. 16:00: Webton Hengelo HS 2 – Seesing Personeel Orion HS 3
02 februari 16:30 Hyundai Peter Janssen Stravoc HS 2 – Ledub HS 3
02 februari 16:30 Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 4 – HORNERHOF/HHC DS 4
02 februari 16:30 2 feb. 16:30: Invicta DS 3 – SSS DS 10
02 februari 16:45 2 feb. 16:45: Voleem HS 2 – Wilhelmina HS 2
02 februari 17:00 2 feb. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 – VC Velden DS 2
02 februari 17:00 BVC Holyoke DS 1 – Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 3
02 februari 17:00 2 feb. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 – TT Papendal Arnhem HS 1
02 februari 17:30 Volley Tilburg DS 1 – Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 1
02 februari 18:00 2 feb. 18:00: DIOS HS 1 – Skopein Wivoc HS 1
02 februari 18:00 2 feb. 18:00: DIOS DS 3 – SV Loil DS 2
02 februari 18:30 2 feb. 18:30: FOOX Olhaco HS 1 – AVV Keistad HS 1
02 februari 19:30 ADC DS 3 – Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 2
02 februari 19:30 2 feb. 19:30: Sliedrecht Sport HS 1 – Achterhoek Orion HS 1
02 februari 20:00 2 feb. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 – SV Land Taurus HS 1
02 februari 20:30 2 feb. 20:30: VoCASA HS 1 – Advisie/SSS HS 1
03 februari 16:30 3 feb. 16:30: Zaanstad HS 1 – Abiant Lycurgus HS 1
05 februari 20:15 5 feb. 20:15: Excelsior DS 2 – Invicta DS 3
08 februari 19:30 8 feb. 19:30: Switch Hooglanderveen DS 2 – AVV Keistad DS 7
08 februari 19:30 8 feb. 19:30: VC Allvo DS 3 – AVV Keistad DS 5
08 februari 20:00 8 feb. 20:00: Oberon DS 4 – Sovoco DS 5
08 februari 20:00 8 feb. 20:00: Oberon DS 1 – Prima Donna Kaas Huizen DS 3
08 februari 20:00 8 feb. 20:00: Oberon HS 4 – Sovoco HS 4
08 februari 20:00 8 feb. 20:00: Oberon DS 3 – Forza Hoogland DS 7
08 februari 21:00 8 feb. 21:00: Gemini S HS 3 – AVV Keistad HS 5
08 februari 21:15 8 feb. 21:15: Polstars HS 2 – DIOS HS 2
08 februari 21:15 8 feb. 21:15: Polstars DS 1 – DIOS DS 1
08 februari 21:15 8 feb. 21:15: VC Allvo HS 3 – AVV Keistad HS 6
08 februari 21:15 8 feb. 21:15: VC Allvo HS 4 – AVV Keistad HS 7
08 februari 21:30 8 feb. 21:30: vv Nederhorst DS 2 – AVV Keistad DS 8
08 februari 21:30 8 feb. 21:30: Oberon HS 3 – Voleem HS 6
08 februari 21:30 8 feb. 21:30: Oberon HS 2 – Gemini S HS 5
08 februari 21:30 8 feb. 21:30: Oberon HS 1 – AMVJ-Martinus HS 1
09 februari 0:00 9 feb. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 – Draisma Dynamo HS 1
09 februari 0:00 9 feb. 0:00: TT Papendal Arnhem HS 1 – Sliedrecht Sport HS 1
09 februari 12:00 Bas Autowas/VV Voorsterslag MA 1 – De Meeuwen MA 1
09 februari 12:00 uitZtekend Donitas HS 3 – De Meeuwen HS 1
09 februari 12:00 De Klok Bier Donitas HS 5 – De Meeuwen HS 2
09 februari 12:30 9 feb. 12:30: AVV Keistad DS 4 – Keizer Otto-Trivolley DS 1
09 februari 13:00 9 feb. 13:00: Forza Hoogland DS 5 – AVV Keistad DS 6
09 februari 13:00 9 feb. 13:00: Seesing Personeel Orion HS 3 – Harambee HS 1
09 februari 13:30 9 feb. 13:30: Morgana DVO DS 8 – DIOS DS 3
09 februari 14:00 Bas Autowas/VV Voorsterslag MB 1 – De Meeuwen MB 1
09 februari 14:30 Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 3 – PrismaWorx VC Weert DS 2
09 februari 14:30 9 feb. 14:30: AVV Keistad DS 2 – Kids Aktief US DS 4
09 februari 14:30 9 feb. 14:30: AVV Keistad HS 2 – US HS 2
09 februari 14:30 Donitas DS 5 – De Meeuwen DS 1
09 februari 14:30 Voklubol MA 1 – De Meeuwen MA 2
09 februari 14:30 VIOS/K MA 1 – De Meeuwen MA 2
09 februari 15:15 9 feb. 15:15: Next Volley Dordrecht HS 8 – Groene Ster HS 1
09 februari 16:00 SV Ludentes DS 2 – Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 5
09 februari 16:30 Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 2 – Tupos DS 1
09 februari 16:30 Stravoc / VC Weert Combinatie HS 1 – VVC-Vught HS 1
09 februari 16:30 9 feb. 16:30: AVV Keistad HS 4 – Netzo HS 1
09 februari 16:30 9 feb. 16:30: AVV Keistad HS 3 – Keizer Otto-Trivolley HS 1
09 februari 17:00 9 feb. 17:00: Forza Hoogland DS 1 – AVV Keistad DS 3
09 februari 17:00 9 feb. 17:00: AVV Keistad DS 1 – Mobiquity US DS 3
09 februari 17:30 9 feb. 17:30: Spivo DS 1 – HLB Van Daal/DS DS 1
09 februari 18:00 9 feb. 18:00: VC Allvo DS 7 – AVV Keistad DS 9
09 februari 19:00 Revoc/VCB HS 3 – Hyundai Peter Janssen Stravoc HS 2
09 februari 19:00 Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 1 – VollinGo DS 1
09 februari 19:00 Revoc/VCB DS 2 – Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 4
09 februari 19:00 vv Peize DS 1 – De Meeuwen DS 2
09 februari 19:15 9 feb. 19:15: AVV Keistad HS 1 – Axell Claims / Sovoco HS 1
09 februari 19:30 9 feb. 19:30: Advisie/SSS HS 1 – Abiant Lycurgus HS 1
09 februari 20:00 Donitas DS 14 – De Meeuwen DS 3
09 februari 20:00 9 feb. 20:00: SV Land Taurus HS 1 – VoCASA HS 1
10 februari 16:30 10 feb. 16:30: Zaanstad HS 1 – Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1
11 februari 20:30 11 feb. 20:30: DIOS HS 2 – Kerkemeijer Gemini HS 3
11 februari 20:30 VIOS/K DS 2 – De Meeuwen DS 2
12 februari 19:30 12 feb. 19:30: Oberon HS 2 – Switch Hooglanderveen HS 4
12 februari 20:30 Jola Olympus HS 1 – Stravoc / VC Weert Combinatie HS 1
12 februari 21:00 12 feb. 21:00: VC Allvo HS 5 – Oberon HS 4
12 februari 21:15 12 feb. 21:15: Dash DS 4 – DIOS DS 2
13 februari 21:00 13 feb. 21:00: VCH HS 1 – Oberon HS 1
15 februari 0:00 15 feb. 0:00: Oberon DS 4 – The Smashers DS 2
15 februari 19:30 15 feb. 19:30: AVV Keistad HS 6 – Lovoc HS 2
15 februari 19:30 15 feb. 19:30: AVV Keistad DS 3 – Kids Aktief US DS 4
15 februari 19:30 15 feb. 19:30: AVV Keistad DS 6 – Keizer Otto-Trivolley DS 2
15 februari 19:30 15 feb. 19:30: AVV Keistad DS 7 – Keizer Otto-Trivolley DS 3
15 februari 19:30 15 feb. 19:30: Enervo HS 2 – Wilhelmina HS 2
15 februari 20:00 15 feb. 20:00: Afas-LEOS HS 1 – Wilhelmina HS 1
15 februari 21:15 15 feb. 21:15: Switch Hooglanderveen HS 1 – AVV Keistad HS 2
15 februari 21:15 15 feb. 21:15: AVV Keistad HS 8 – Oberon HS 3
15 februari 21:15 15 feb. 21:15: AVV Keistad DS 8 – Unicornus DS 4
15 februari 21:15 15 feb. 21:15: AVV Keistad HS 5 – Voleem HS 2
15 februari 21:30 15 feb. 21:30: Afas-LEOS DS 1 – AVV Keistad DS 4
16 februari 12:30 16 feb. 12:30: Brevolk DS 4 – DIOS DS 3
16 februari 12:30 16 feb. 12:30: US HS 5 – AVV Keistad HS 4
16 februari 12:45 16 feb. 12:45: VV Utrecht DS 7 – Oberon DS 1
16 februari 13:00 16 feb. 13:00: Sovoco DS 2 – AVV Keistad DS 2
16 februari 13:45 16 feb. 13:45: DIOS DS 1 – Focus DS 1
16 februari 14:30 Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 3 – VC Maasdal DS 1
16 februari 16:00 16 feb. 16:00: Groene Ster HS 1 – Sliedrecht Sport HS 9
16 februari 16:30 Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 2 – VC S.E.C. DS 1
16 februari 16:30 Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 4 – PrismaWorx VC Weert DS 5
16 februari 16:30 16 feb. 16:30: Invicta DS 3 – Nuovo DS 2
16 februari 17:00 16 feb. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 – SOMAS/Activia DS 2
16 februari 17:00 16 feb. 17:00: Sovoco HS 2 – AVV Keistad HS 3
16 februari 17:00 16 feb. 17:00: Pharmafilter US DS 2 – AVV Keistad DS 1
16 februari 17:30 Dovo/Hujades MB 1 – De Meeuwen MB 2
16 februari 18:00 VC Fortutas DS 3 – Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 5
16 februari 18:00 16 feb. 18:00: DIOS HS 1 – Springendal-Set-Up`65 HS 2
16 februari 19:00 HORNERHOF/HHC HS 3 – Hyundai Peter Janssen Stravoc HS 2
16 februari 19:00 VC Olympia DS 1 – Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 1
23 februari 9:00 Lycurgus MC 2 – De Meeuwen MC 2
23 februari 14:00 De Meeuwen MB 2 – Lycurgus MB 3
23 februari 14:00 De Meeuwen MA 1 – Pol Kraanbedrijf Dac MA 1
23 februari 14:30 Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 5 – Bach SV DS 3
23 februari 15:00 23 feb. 15:00: VV Amsterdam HS 5 – AVV Keistad HS 4
23 februari 16:00 De Meeuwen DS 2 – Olympia DS 3
23 februari 16:30 Hyundai Peter Janssen Stravoc HS 2 – VC Olympia HS 2
23 februari 16:30 Stravoc / VC Weert Combinatie HS 1 – Hands up HS 2
23 februari 18:00 Accretos DS 2 – Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 3
23 februari 18:00 De Meeuwen DS 1 – Lycurgus DS 1
23 februari 18:00 De Meeuwen MA 2 – Stentor MA 1
23 februari 18:00 De Meeuwen MB 1 – Sudosa-Desto MB 1
23 februari 18:00 De Meeuwen MA 2 – VC Grijpskerk / Fysiotherapie Kollum-Grijpskerk MA 2
23 februari 19:15 VC Olympia DS 3 – Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 2
23 februari 20:00 De Meeuwen HS 2 – DES HS 1
23 februari 20:00 De Meeuwen DS 3 – Menhir DS 1
23 februari 20:00 De Meeuwen HS 1 – Olympia HS 1
01 maart 20:15 1 mrt. 20:15: VIF DS 1 – Oberon DS 3
02 maart 14:00 De Meeuwen MC 2 – Oranje Nassau MC 1
02 maart 14:00 De Meeuwen MA 1 – Reflex MA 1
02 maart 14:00 De Meeuwen MB 2 – Haulerwijk MB 1
02 maart 16:00 De Meeuwen DS 2 – VIOS/K DS 2
02 maart 17:00 2 mrt. 17:00: VC Sneek HS 1 – AVV Keistad HS 1
02 maart 18:00 De Meeuwen DS 1 – Annen DS 1
02 maart 18:00 De Meeuwen MB 1 – Hake Tjoba MB 1
02 maart 18:00 De Meeuwen MA 2 – VIOS/K MA 1
02 maart 18:00 De Meeuwen MA 2 – Lycurgus MA 4
02 maart 20:00 De Meeuwen HS 2 – VIOS/K HS 3
04 maart 21:00 4 mrt. 21:00: Afas-LEOS HS 3 – AVV Keistad HS 8
06 maart 21:00 6 mrt. 21:00: Morgana DVO HS 4 – DIOS HS 2
07 maart 21:15 Lycurgus HS 4 – De Meeuwen HS 1
08 maart 19:15 S.C. Rodenburg MB 1 – De Meeuwen MB 2
08 maart 19:30 8 mrt. 19:30: VC Allvo DS 4 – AVV Keistad DS 5
08 maart 19:30 8 mrt. 19:30: Sovoco DS 3 – AVV Keistad DS 6
08 maart 19:30 8 mrt. 19:30: Wilhelmina HS 2 – Prima Donna Kaas Huizen HS 5
08 maart 20:00 8 mrt. 20:00: Oberon DS 1 – Gemini S DS 2
08 maart 20:00 8 mrt. 20:00: Oberon DS 2 – Lovoc DS 2
08 maart 20:00 8 mrt. 20:00: Oberon DS 3 – Prima Donna Kaas Huizen DS 6
08 maart 20:15 8 mrt. 20:15: Unicornus DS 4 – Oberon DS 4
08 maart 20:30 8 mrt. 20:30: AETOS DS 12 – Invicta DS 3
08 maart 21:15 8 mrt. 21:15: VC Allvo DS 6 – AVV Keistad DS 7
08 maart 21:15 8 mrt. 21:15: VC Allvo HS 3 – AVV Keistad HS 5
08 maart 21:30 8 mrt. 21:30: Wilhelmina HS 1 – ODIS HS 1
08 maart 21:30 8 mrt. 21:30: Prima Donna Kaas Huizen HS 4 – AVV Keistad HS 6
08 maart 21:30 8 mrt. 21:30: Oberon HS 3 – Oberon HS 2
08 maart 21:30 8 mrt. 21:30: Oberon HS 1 – De Spuyt HS 1
08 maart 21:45 8 mrt. 21:45: Almere Buiten DS 3 – AVV Keistad DS 9
09 maart 12:30 9 mrt. 12:30: AVV Keistad DS 4 – Prima Donna Kaas Huizen DS 3
09 maart 13:00 9 mrt. 13:00: Forza Hoogland DS 2 – AVV Keistad DS 3
09 maart 13:00 9 mrt. 13:00: Seesing Personeel Orion HS 3 – Springendal-Set-Up`65 HS 2
09 maart 14:30 9 mrt. 14:30: AVV Keistad DS 2 – Spaarnestad DS 4
09 maart 14:30 9 mrt. 14:30: AVV Keistad HS 2 – Zaanstad HS 3
09 maart 14:30 Voklubol MA 1 – De Meeuwen MA 2
09 maart 15:30 Oranje Nassau HS 3 – De Meeuwen HS 2
09 maart 15:30 Oranje Nassau DS 8 – De Meeuwen DS 2
09 maart 16:15 9 mrt. 16:15: Voleem HS 4 – AVV Keistad HS 7
09 maart 16:30 9 mrt. 16:30: AVV Keistad HS 4 – AMVJ-Martinus HS 1
09 maart 16:30 9 mrt. 16:30: AVV Keistad HS 3 – Atalante HS 1
09 maart 17:00 9 mrt. 17:00: Taurus DS 1 – HLB Van Daal/DS DS 1
09 maart 17:00 Bach SV DS 2 – Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 4
09 maart 17:00 9 mrt. 17:00: AVV Keistad DS 1 – Spaarnestad DS 1
09 maart 18:00 9 mrt. 18:00: DIOS HS 1 – De Hofnar-Bovo HS 2
09 maart 18:00 9 mrt. 18:00: DIOS DS 3 – Victoria DS 4
09 maart 18:00 9 mrt. 18:00: Voleem HS 6 – AVV Keistad HS 8
09 maart 18:30 9 mrt. 18:30: LIVO DS 1 – DIOS DS 1
09 maart 19:00 Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 1 – Merkala Zaanstad DS 1
09 maart 19:15 9 mrt. 19:15: AVV Keistad HS 1 – Sudosa-Desto HS 1
09 maart 19:30 Oranje Nassau DS 2 – De Meeuwen DS 1
11 maart 19:15 Rovoc MB 2 – De Meeuwen MB 2
12 maart 21:15 A.P.S.A.Z. HS 1 – De Meeuwen HS 2
13 maart 20:30 13 mrt. 20:30: S en O HS 1 – DIOS HS 2
13 maart 21:00 13 mrt. 21:00: VCH HS 1 – AVV Keistad HS 4
13 maart 21:00 13 mrt. 21:00: Spaarnestad HS 6 – Oberon HS 1
15 maart 19:30 15 mrt. 19:30: ISIVOL DS 1 – DIOS DS 1
15 maart 19:30 15 mrt. 19:30: AVV Keistad HS 6 – Wilhelmina HS 2
15 maart 19:30 15 mrt. 19:30: VC Allvo DS 1 – Oberon DS 1
15 maart 21:15 15 mrt. 21:15: AVV Keistad DS 3 – Sovoco DS 2
15 maart 21:15 15 mrt. 21:15: AVV Keistad DS 9 – Switch Hooglanderveen DS 4
15 maart 21:30 15 mrt. 21:30: VIF DS 2 – Oberon DS 4
15 maart 21:30 15 mrt. 21:30: Afas-LEOS HS 3 – Oberon HS 3
15 maart 21:30 15 mrt. 21:30: WaHo DS 9 – Invicta DS 3
16 maart 0:00 VC Fortutas DS 2 – Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 4
16 maart 10:30 DIO/Bedum MA 2 – De Meeuwen MA 2
16 maart 11:00 Volco MA 1 – De Meeuwen MA 1
16 maart 12:30 16 mrt. 12:30: Taurus DS 2 – AVV Keistad DS 2
16 maart 12:30 16 mrt. 12:30: AVV Keistad DS 8 – Sovoco DS 5
16 maart 12:45 16 mrt. 12:45: VV Utrecht DS 7 – AVV Keistad DS 4
16 maart 13:00 16 mrt. 13:00: Seesing Personeel Orion HS 3 – Fellini Vips HS 1
16 maart 14:00 16 mrt. 14:00: Volleybalvereniging ROHDA DS 2 – DIOS DS 3
16 maart 14:00 16 mrt. 14:00: De Hofnar-Bovo DS 2 – DIOS DS 2
16 maart 14:00 Caf̩ De Koffer/Veracles DS 4 РDe Meeuwen DS 1
16 maart 14:30 Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 3 – Ledub DS 4
16 maart 15:00 Accretos DS 3 – Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 5
16 maart 15:00 16 mrt. 15:00: Forza Hoogland HS 1 – AVV Keistad HS 3
16 maart 15:00 Veracles DS 7 – De Meeuwen DS 2
16 maart 15:45 Rovoc MB 3 – De Meeuwen MB 2
16 maart 16:00 Doles MB 2 – De Meeuwen MB 2
16 maart 16:00 16 mrt. 16:00: SVU HS 1 – AVV Keistad HS 2
16 maart 16:00 Doles MA 1 – De Meeuwen MA 2
16 maart 16:00 Doles MC 1 – De Meeuwen MC 2
16 maart 16:00 16 mrt. 16:00: Groene Ster HS 1 – Spirit HS 6
16 maart 16:30 Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 2 – Accretos DS 1
16 maart 17:00 16 mrt. 17:00: Forza Hoogland HS 4 – Wilhelmina HS 1
16 maart 17:00 16 mrt. 17:00: Volga HS 1 – DIOS HS 1
16 maart 17:00 16 mrt. 17:00: Forza Hoogland HS 6 – Oberon HS 4
16 maart 17:30 16 mrt. 17:30: ODIS DS 1 – Oberon DS 2
16 maart 17:30 SV Aduard DS 2 – De Meeuwen DS 3
16 maart 18:00 Doles MB 1 – De Meeuwen MB 1
16 maart 18:30 16 mrt. 18:30: Voleem HS 6 – Oberon HS 2
16 maart 19:00 Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 1 – Sliedrecht Sport DS 2
16 maart 19:15 AV Flash HS 2 – Hyundai Peter Janssen Stravoc HS 2
16 maart 19:30 16 mrt. 19:30: Kraftwell Symmachia Roosendaal DS 1 – HLB Van Daal/DS DS 1
16 maart 20:15 Abiant/Set Uppers HS 1 – De Meeuwen HS 1
18 maart 20:30 18 mrt. 20:30: DIOS HS 2 – Vollverijs HS 2
21 maart 21:00 DES HS 1 – De Meeuwen HS 2
22 maart 19:30 22 mrt. 19:30: The Smashers HS 2 – AVV Keistad HS 7
22 maart 19:30 22 mrt. 19:30: The Smashers DS 2 – AVV Keistad DS 8
22 maart 19:30 22 mrt. 19:30: Wilhelmina HS 2 – Gemini S HS 3
22 maart 20:00 22 mrt. 20:00: Lovoc HS 2 – AVV Keistad HS 5
22 maart 20:00 22 mrt. 20:00: Oberon DS 1 – Forza Hoogland DS 4
22 maart 20:00 22 mrt. 20:00: Oberon HS 4 – Voleem HS 5
22 maart 20:00 22 mrt. 20:00: Oberon DS 2 – AMVJ-Martinus DS 3
22 maart 20:00 22 mrt. 20:00: Oberon DS 3 – Lovoc DS 3
22 maart 20:15 22 mrt. 20:15: Almere Buiten DS 1 – AVV Keistad DS 5
22 maart 21:15 22 mrt. 21:15: The Smashers DS 1 – AVV Keistad DS 6
22 maart 21:15 22 mrt. 21:15: The Smashers DS 3 – AVV Keistad DS 9
22 maart 21:15 22 mrt. 21:15: Switch Hooglanderveen HS 4 – AVV Keistad HS 8
22 maart 21:30 22 mrt. 21:30: Wilhelmina HS 1 – VC Allvo HS 2
22 maart 21:30 22 mrt. 21:30: Oberon HS 2 – Afas-LEOS HS 3
22 maart 21:30 22 mrt. 21:30: Oberon HS 1 – Volamos HS 1
23 maart 12:30 23 mrt. 12:30: AVV Keistad DS 4 – Gemini S DS 2
23 maart 12:45 23 mrt. 12:45: Podarwic HS 3 – Groene Ster HS 1
23 maart 13:45 23 mrt. 13:45: DIOS DS 1 – Vollverijs DS 1
23 maart 14:00 23 mrt. 14:00: SVU DS 1 – AVV Keistad DS 3
23 maart 14:30 Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 5 – VC HERO DS 2
23 maart 14:30 23 mrt. 14:30: AVV Keistad DS 2 – VV Utrecht DS 5
23 maart 14:30 23 mrt. 14:30: AVV Keistad HS 2 – Gemini S HS 1
23 maart 15:00 Fyrfad DS 1 – Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 2
23 maart 16:15 23 mrt. 16:15: Voleem DS 4 – AVV Keistad DS 7
23 maart 16:30 Hyundai Peter Janssen Stravoc HS 2 – VC HERO HS 3
23 maart 16:30 23 mrt. 16:30: AVV Keistad HS 3 – Gemini S HS 2
23 maart 16:30 23 mrt. 16:30: AVV Keistad HS 4 – De Spuyt HS 1
23 maart 16:30 23 mrt. 16:30: Invicta DS 3 – D.O.S. DS 4
23 maart 17:00 23 mrt. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 – VC Wik Groot-Ammers DS 1
23 maart 17:00 Ledub DS 1 – Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 1
23 maart 17:00 HORNERHOF/HHC DS 2 – Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 3
23 maart 17:00 23 mrt. 17:00: AVV Keistad DS 1 – Leython DC DS 1
23 maart 18:00 23 mrt. 18:00: DIOS HS 1 – Webton Hengelo HS 2
23 maart 19:00 Stravoc / VC Weert Combinatie HS 1 – HORNERHOF/HHC HS 1
23 maart 19:15 23 mrt. 19:15: AVV Keistad HS 1 – Focus4U Woudenberg HS 1
29 maart 21:15 29 mrt. 21:15: Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 1 – DIOS HS 1
30 maart 12:30 30 mrt. 12:30: AVV Keistad HS 8 – Gemini S HS 5
30 maart 16:30 30 mrt. 16:30: Invicta DS 3 – Ikaros DS 5
30 maart 17:00 Accretos DS 4 – Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 4
30 maart 17:00 30 mrt. 17:00: Elite/Dynamo DS 1 – DIOS DS 2
30 maart 17:30 SOMAS/Activia DS 1 – Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 1
04 april 18:30 vv Peize MB 1 – De Meeuwen MB 2
05 april 19:30 5 apr. 19:30: VC Allvo DS 1 – AVV Keistad DS 4
05 april 19:30 5 apr. 19:30: AVV Keistad HS 6 – Voleem HS 2
05 april 19:30 5 apr. 19:30: AVV Keistad DS 3 – Spaarnestad DS 4
05 april 19:30 5 apr. 19:30: AVV Keistad DS 5 – Lovoc DS 2
05 april 19:30 5 apr. 19:30: AVV Keistad DS 6 – Voleem DS 1
05 april 19:30 5 apr. 19:30: VC Allvo DS 5 – Oberon DS 3
05 april 19:30 5 apr. 19:30: VC Allvo DS 3 – Oberon DS 2
05 april 20:00 5 apr. 20:00: Oberon DS 1 – De Jong & Van Diermen Unicornus DS 1
05 april 21:15 5 apr. 21:15: AVV Keistad HS 5 – Enervo HS 2
05 april 21:15 5 apr. 21:15: AVV Keistad DS 9 – Afas-LEOS DS 3
05 april 21:15 5 apr. 21:15: AVV Keistad HS 7 – VIF HS 1
05 april 21:15 5 apr. 21:15: VC Allvo HS 3 – Wilhelmina HS 2
05 april 21:30 5 apr. 21:30: Oberon HS 1 – VV Amsterdam HS 5
05 april 21:30 5 apr. 21:30: Oberon HS 4 – Unicornus HS 2
05 april 21:30 5 apr. 21:30: WaHo DS 6 – Invicta DS 3
05 april 21:45 5 apr. 21:45: Almere Buiten HS 1 – Wilhelmina HS 1
06 april 9:00 Sudosa-Desto MC 5 – De Meeuwen MC 2
06 april 12:30 Sudosa-Desto DS 4 – De Meeuwen DS 1
06 april 12:45 6 apr. 12:45: VV Utrecht DS 2 – AVV Keistad DS 1
06 april 13:00 6 apr. 13:00: Spaarnestad HS 6 – AVV Keistad HS 4
06 april 13:00 VC Sneek MB 1 – De Meeuwen MB 1
06 april 13:00 6 apr. 13:00: Seesing Personeel Orion HS 3 – Skopein Wivoc HS 1
06 april 14:30 Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 3 – Revoc/VCB DS 1
06 april 14:30 Sudosa-Desto HS 4 – De Meeuwen HS 1
06 april 15:00 6 apr. 15:00: Seesing Personeel Orion HS 2 – AVV Keistad HS 1
06 april 16:00 6 apr. 16:00: Harambee HS 1 – DIOS HS 1
06 april 16:00 LSV DS 3 – De Meeuwen DS 3
06 april 16:00 Doles MA 1 – De Meeuwen MA 2
06 april 16:00 6 apr. 16:00: Groene Ster HS 1 – Goudriaan HS 1
06 april 16:15 6 apr. 16:15: TOHP DS 1 – DIOS DS 2
06 april 16:15 6 apr. 16:15: Voleem HS 1 – AVV Keistad HS 3
06 april 16:15 Abiant/Set Uppers DS 2 – De Meeuwen DS 2
06 april 16:30 PrismaWorx VC Weert DS 6 – Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 5
06 april 16:30 6 apr. 16:30: MEVO DS 1 – DIOS DS 3
06 april 17:00 Livoc Liessel HS 2 – Hyundai Peter Janssen Stravoc HS 2
06 april 17:00 Fit & Fysio/VC Limac HS 1 – Stravoc / VC Weert Combinatie HS 1
06 april 17:00 6 apr. 17:00: Forza Hoogland DS 1 – AVV Keistad DS 2
06 april 17:00 St̢nfries (IJ) MA 1 РDe Meeuwen MA 1
06 april 18:30 Tupos DS 4 – Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 4
06 april 18:30 6 apr. 18:30: VC Allvo HS 1 – AVV Keistad HS 2
06 april 19:00 6 apr. 19:00: Havoc DS 1 – HLB Van Daal/DS DS 1
06 april 19:00 Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 1 – VC Velden DS 1
08 april 20:30 8 apr. 20:30: DIOS HS 2 – MEVO HS 1
12 april 19:00 Merna MB 1 – De Meeuwen MB 2
12 april 19:00 Merna MA 1 – De Meeuwen MA 2
12 april 19:30 12 apr. 19:30: Prima Donna Kaas Huizen DS 5 – AVV Keistad DS 5
12 april 19:30 12 apr. 19:30: Wilhelmina HS 2 – Lovoc HS 2
12 april 20:15 12 apr. 20:15: VIF DS 2 – AVV Keistad DS 8
12 april 21:30 12 apr. 21:30: Wilhelmina HS 1 – KdK A.G.A.V.S. Soesterberg HS 1
12 april 21:30 12 apr. 21:30: Prima Donna Kaas Huizen HS 4 – AVV Keistad HS 5
13 april 11:00 13 apr. 11:00: The Sport Box – USV Protos DS 2 AVV Keistad DS 3
13 april 12:30 13 apr. 12:30: AVV Keistad DS 4 – Oberon DS 1
13 april 13:30 13 apr. 13:30: Switch Hooglanderveen HS 4 – Oberon HS 3
13 april 13:45 13 apr. 13:45: DIOS DS 1 – VV Forza DS 1
13 april 14:00 De Meeuwen MC 2 – Flash/Veendam MC 3
13 april 14:00 De Meeuwen MB 2 – Doles MB 2
13 april 14:30 Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 5 – Voluntas DS 2
13 april 14:30 13 apr. 14:30: vv Nederhorst DS 2 – Oberon DS 4
13 april 14:30 13 apr. 14:30: AVV Keistad DS 2 – Forza Hoogland DS 2
13 april 14:30 13 apr. 14:30: AVV Keistad HS 2 – vv Jonas/Croonenburg HS 1
13 april 15:00 13 apr. 15:00: Oberon DS 2 – VC Allvo DS 4
13 april 15:00 13 apr. 15:00: Oberon DS 3 – Almere Buiten DS 2
13 april 16:00 13 apr. 16:00: DIOS DS 2 – Morgana DVO DS 3
13 april 16:00 De Meeuwen DS 2 – Impala DS 4
13 april 16:30 Hyundai Peter Janssen Stravoc HS 2 – Hovoc HS 3
13 april 16:30 Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 4 – BVC Holyoke DS 3
13 april 16:30 Stravoc / VC Weert Combinatie HS 1 – Nuvoc HS 1
13 april 16:30 13 apr. 16:30: AVV Keistad HS 4 – Oberon HS 1
13 april 16:30 13 apr. 16:30: Invicta DS 3 – WaHo DS 8
13 april 16:45 13 apr. 16:45: Unicornus DS 5 – AVV Keistad DS 9
13 april 16:45 13 apr. 16:45: Unicornus DS 3 – AVV Keistad DS 7
13 april 16:45 13 apr. 16:45: Unicornus DS 2 – AVV Keistad DS 6
13 april 17:00 13 apr. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 – Volley Tilburg DS 2
13 april 17:00 13 apr. 17:00: AVV Keistad DS 1 – AIRCOHEAT VTC Woerden DS 1
13 april 18:00 SV Ludentes DS 1 – Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 3
13 april 18:00 13 apr. 18:00: DIOS DS 3 – The Phantoms DS 1
13 april 18:00 13 apr. 18:00: Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 1 – Seesing Personeel Orion HS 3
13 april 18:00 De Meeuwen DS 1 – Impala DS 1
13 april 18:00 De Meeuwen MA 2 – Merna MA 1
13 april 19:00 Bach SV DS 1 – Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 2
13 april 19:15 13 apr. 19:15: AVV Keistad HS 1 – Scylla HS 1
13 april 20:00 De Meeuwen HS 1 – Sivoc HS 1
13 april 20:00 De Meeuwen HS 2 – Doles HS 1
13 april 20:00 De Meeuwen DS 3 – G.A.V. Unitas DS 1

Laatste nieuws