De Meeuwen HS 1

Heren 1 wordt gesponsord door Smid Netwerk Notarissen

2 Martijn Wijma
3 Peter Mekel
4 Auke Mollema
5 Hette Mollema
6 Siebren van de Dijk
7 Bas de Vries
9 Jelmer de Vries

Op de foto ontbreken Eric Veldwiesch en Frank Kuper

Programma

17 november om 20:00 De Meeuwen HS 1 – Lycurgus HS 4
24 november om 20:00 De Meeuwen HS 1 – Abiant/Set Uppers HS 1
01 december om 18:30 Oryx HS 1 – De Meeuwen HS 1
08 december om 20:30 Olympia HS 1 – De Meeuwen HS 1
15 december om 20:00 De Meeuwen HS 1 – Sudosa-Desto HS 4
22 december om 20:00 De Meeuwen HS 1 – Oryx HS 1
09 januari om 21:00 Winkhem HS 1 – De Meeuwen HS 1
19 januari om 20:00 De Meeuwen HS 1 – DIO/Bedum HS 4
26 januari om 16:30 Exstudiantes HS 2 – De Meeuwen HS 1
26 januari om 18:15 SV Aspargos HS 1 – Hyundai Peter Janssen Stravoc HS 2
26 januari om 19:00 VC Polaris HS 1 – Stravoc / VC Weert Combinatie HS 1
09 februari om 12:00 uitZtekend Donitas HS 3 – De Meeuwen HS 1
12 februari om 20:30 Jola Olympus HS 1 – Stravoc / VC Weert Combinatie HS 1
23 februari om 20:00 De Meeuwen HS 1 – Olympia HS 1
07 maart om 21:15 Lycurgus HS 4 – De Meeuwen HS 1
16 maart om 20:15 Abiant/Set Uppers HS 1 – De Meeuwen HS 1
06 april om 14:30 Sudosa-Desto HS 4 – De Meeuwen HS 1
13 april om 20:00 De Meeuwen HS 1 – Sivoc HS 1

Uitslagen

15 november om 20:30 De Meeuwen HS 1 – Chef Piri Piri/Veracles HS 2 2 - 3
03 november om 20:00 De Meeuwen HS 1 – uitZtekend Donitas HS 3 1 - 3
20 oktober om 18:00 Sivoc HS 1 – De Meeuwen HS 1 2 - 3
18 oktober om 20:45 G.A.V. Unitas HS 1 – De Meeuwen HS 1 0 - 3
13 oktober om 20:00 De Meeuwen HS 1 – Exstudiantes HS 2 4 - 0
04 oktober om 21:00 DIO/Bedum HS 4 – De Meeuwen HS 1 1 - 3
29 september om 20:00 De Meeuwen HS 1 – Winkhem HS 1 3 - 1
21 april om 20:00 De Meeuwen HS 1 – Smash HS 1 0 - 4
12 april om 20:45 De Meeuwen HS 1 – Action HS 1 4 - 0
07 april om 20:00 De Meeuwen HS 1 – COOP Ritola HS 1 3 - 1
31 maart om 20:00 De Meeuwen HS 1 – Lycurgus HS 4 3 - 2
10 maart om 18:00 Action HS 1 – De Meeuwen HS 1 3 - 1
03 maart om 20:00 De Meeuwen HS 1 – Olympia HS 1 3 - 2
10 februari om 17:00 Sudosa-Desto HS 4 – De Meeuwen HS 1 4 - 0
20 januari om 20:00 De Meeuwen HS 1 – Exstudiantes HS 2 2 - 3
13 januari om 18:15 Oryx HS 1 – De Meeuwen HS 1 1 - 3
08 december om 21:15 COOP Ritola HS 1 – De Meeuwen HS 1 4 - 0
25 november om 17:00 Olympia HS 1 – De Meeuwen HS 1 2 - 3
16 november om 21:00 Lycurgus HS 4 – De Meeuwen HS 1 1 - 3
04 november om 20:00 De Meeuwen HS 1 – Sudosa-Desto HS 4 2 - 3
21 oktober om 20:30 Abiant/Set Uppers HS 1 – De Meeuwen HS 1 1 - 3
18 oktober om 20:30 VIOS/K HS 2 – De Meeuwen HS 1 0 - 3
14 oktober om 20:00 De Meeuwen HS 1 – Abiant/Set Uppers HS 1 1 - 3
07 oktober om 20:00 Exstudiantes HS 2 – De Meeuwen HS 1 3 - 1
30 september om 20:00 De Meeuwen HS 1 – Oryx HS 1 2 - 3
22 september om 21:00 Smash HS 1 – De Meeuwen HS 1 3 - 1
01 januari om 1:00 : Wilhelmina HS 1 – OKV HS 1 -
01 januari om 1:00 : VOC-Maarssen HS 1 – AVV Keistad HS 2 -