De Meeuwen MA 1

Programma

24 november om 14:00 De Meeuwen MA 1 – Volco MA 1
30 november om 19:00 Captains***Kangeroe MA 2 – De Meeuwen MA 1
08 december om 15:00 Pol Kraanbedrijf Dac MA 1 – De Meeuwen MA 1
15 december om 14:00 De Meeuwen MA 1 РSt̢nfries (IJ) MA 1
19 januari om 14:00 De Meeuwen MA 1 – DIO/Bedum MA 1
26 januari om 10:30 Sudosa-Desto MA 3 – De Meeuwen MA 1
09 februari om 12:00 Bas Autowas/VV Voorsterslag MA 1 – De Meeuwen MA 1
23 februari om 14:00 De Meeuwen MA 1 – Pol Kraanbedrijf Dac MA 1
02 maart om 14:00 De Meeuwen MA 1 – Reflex MA 1
16 maart om 11:00 Volco MA 1 – De Meeuwen MA 1
06 april om 17:00 St̢nfries (IJ) MA 1 РDe Meeuwen MA 1

Uitslagen

17 november om 14:00 De Meeuwen MA 1 – Captains***Kangeroe MA 2 4 - 0
10 november om 13:00 Reflex MA 1 – De Meeuwen MA 1 2 - 3
03 november om 14:00 De Meeuwen MA 1 – Bas Autowas/VV Voorsterslag MA 1 3 - 2
13 oktober om 14:00 De Meeuwen MA 1 – Sudosa-Desto MA 3 1 - 3
06 oktober om 12:30 DIO/Bedum MA 1 – De Meeuwen MA 1 1 - 3
21 april om 14:00 De Meeuwen MA 1 – Impala MA 1 0 - 4
14 april om 13:00 Ritola MA 1 – De Meeuwen MA 1 3 - 1
07 april om 14:00 De Meeuwen MA 1 – VC Sneek MA 1 0 - 4
31 maart om 16:00 De Meeuwen MA 1 – VC Grijpskerk / Fysiotherapie Kollum-Grijpskerk MA 1 1 - 3
17 maart om 14:00 De Meeuwen MA 1 – Ritola MA 1 3 - 1
16 maart om 19:30 Set Up (IJsselmuiden) MA 1 – De Meeuwen MA 1 3 - 1
09 maart om 19:00 Impala MA 1 – De Meeuwen MA 1 3 - 1
03 maart om 16:00 De Meeuwen MA 1 – VC Zwolle MA 1 4 - 0
10 februari om 12:30 Sudosa-Desto MA 2 – De Meeuwen MA 1 1 - 3
03 februari om 14:30 VC Grijpskerk / Fysiotherapie Kollum-Grijpskerk MA 1 – De Meeuwen MA 1 3 - 1
20 januari om 16:00 De Meeuwen MA 1 – Captains***Kangeroe MA 1 0 - 4
16 december om 16:00 De Meeuwen MA 1 – Set Up (IJsselmuiden) MA 1 3 - 1
09 december om 11:30 VC Sneek MA 1 – De Meeuwen MA 1 3 - 1
18 november om 10:30 Sudosa-Desto MA 1 – De Meeuwen MA 1 4 - 0
11 november om 12:00 VC Zwolle MA 1 – De Meeuwen MA 1 0 - 4
04 november om 16:00 De Meeuwen MA 1 – Lycurgus MA 1 3 - 2
14 oktober om 16:00 De Meeuwen MA 1 – Sudosa-Desto MA 1 0 - 4
07 oktober om 12:30 Lycurgus MA 1 – De Meeuwen MA 1 2 - 3
30 september om 16:00 De Meeuwen MA 1 – Sudosa-Desto MA 2 1 - 3
23 september om 15:00 Captains***Kangeroe MA 1 – De Meeuwen MA 1 3 - 2