De Meeuwen N4 1

Programma

01 december om 11:30 Dovo/Hujades N4 2 – De Meeuwen N4 1
01 december om 12:00 De Meeuwen N4 1 – Oranje Nassau N4 1
15 december om 9:30 Oranje Nassau N4 1 – De Meeuwen N4 1
15 december om 10:00 De Meeuwen N4 1 – Smash & Block N4 1

Uitslagen

17 november om 12:30 Dovo/Hujades N4 2 – De Meeuwen N4 1 0 - 4
17 november om 11:30 De Meeuwen N4 1 – Oranje Nassau N4 1 2 - 2
17 november om 11:00 De Meeuwen N4 1 – Smash & Block N4 1 4 - 0
10 november om 12:00 Dovo/Hujades N4 1 – De Meeuwen N4 1 4 - 0
10 november om 11:30 De Meeuwen N4 1 – Sivoc N4 1 4 - 0
10 november om 10:30 Smash & Block N4 1 – De Meeuwen N4 1 2 - 2
13 oktober om 11:30 Sivoc N4 1 – De Meeuwen N4 1 0 - 4
13 oktober om 11:00 De Meeuwen N4 1 – Dovo/Hujades N4 1 0 - 4
06 oktober om 11:00 De Meeuwen N4 1 – Dovo/Hujades N4 2 2 - 2
06 oktober om 10:30 De Meeuwen N4 1 – Dovo/Hujades N4 1 4 - 0
29 september om 10:00 Sivoc N4 1 – De Meeuwen N4 1 0 - 4
21 april om 10:30 Smash & Block N4 1 – De Meeuwen N4 1 4 - 0
21 april om 10:00 De Meeuwen N4 1 – Dovo/Hujades N4 3 0 - 4
14 april om 11:00 Merna N4 1 – De Meeuwen N4 1 2 - 2
14 april om 10:30 vv Trias N4 1 – De Meeuwen N4 1 2 - 2
07 april om 11:30 De Meeuwen N4 1 – Dovo/Hujades N4 1 1 - 3
07 april om 10:30 Smash & Block N4 1 – De Meeuwen N4 1 4 - 0
07 april om 10:00 Dovo/Hujades N4 3 – De Meeuwen N4 1 4 - 0
17 maart om 11:30 De Meeuwen N4 1 – vv Trias N4 1 2 - 2
17 maart om 11:00 Merna N4 1 – De Meeuwen N4 1 2 - 2
10 februari om 11:00 De Meeuwen N4 1 – Dovo/Hujades N4 1 4 - 0
10 februari om 10:30 De Meeuwen N4 1 – Smash & Block N4 1 0 - 4
03 februari om 10:00 De Meeuwen N4 1 – Dovo/Hujades N4 3 0 - 4
03 februari om 9:30 vv Trias N4 1 – De Meeuwen N4 1 4 - 0
20 januari om 12:00 De Meeuwen N4 1 – Merna N4 1 4 - 0
20 januari om 10:30 Dovo/Hujades N4 1 – De Meeuwen N4 1 2 - 2
16 december om 11:30 Dovo/Hujades N4 2 – De Meeuwen N4 1 0 - 4
16 december om 11:00 De Meeuwen N4 1 – Lycurgus N4 1 2 - 2
25 november om 10:30 Lycurgus N4 3 – De Meeuwen N4 1 4 - 0
25 november om 10:00 De Meeuwen N4 1 – Oranje Nassau N4 1 2 - 2
11 november om 11:00 De Meeuwen N4 1 – Lycurgus N4 1 0 - 4
11 november om 10:30 Dovo/Hujades N4 2 – De Meeuwen N4 1 0 - 4
04 november om 11:30 Oranje Nassau N4 1 – De Meeuwen N4 1 2 - 2
04 november om 11:00 De Meeuwen N4 1 – Lycurgus N4 3 4 - 0
28 oktober om 12:30 De Meeuwen N4 1 – Lycurgus N4 3 4 - 0
28 oktober om 11:00 Lycurgus N4 1 – De Meeuwen N4 1 0 - 4
28 oktober om 10:30 De Meeuwen N4 1 – Dovo/Hujades N4 2 4 - 0
14 oktober om 12:30 De Meeuwen N4 1 – Oranje Nassau N4 1 2 - 2
14 oktober om 12:00 Lycurgus N4 3 – De Meeuwen N4 1 4 - 0
30 september om 12:30 Lycurgus N4 1 – De Meeuwen N4 1 4 - 0
30 september om 12:00 De Meeuwen N4 1 – Dovo/Hujades N4 2 4 - 0