Uitslagen

13 april 19:15 13 apr. 19:15: AVV Keistad HS 1 – Scylla HS 1 -
13 april 18:00 13 apr. 18:00: DIOS DS 3 – The Phantoms DS 1 -
13 april 18:00 13 apr. 18:00: Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 1 – Seesing Personeel Orion HS 3 -
13 april 17:00 13 apr. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 – Volley Tilburg DS 2 -
13 april 17:00 13 apr. 17:00: AVV Keistad DS 1 – AIRCOHEAT VTC Woerden DS 1 -
13 april 16:45 13 apr. 16:45: Unicornus DS 5 – AVV Keistad DS 9 -
13 april 16:45 13 apr. 16:45: Unicornus DS 3 – AVV Keistad DS 7 -
13 april 16:45 13 apr. 16:45: Unicornus DS 2 – AVV Keistad DS 6 -
13 april 16:30 13 apr. 16:30: AVV Keistad HS 4 – Oberon HS 1 -
13 april 16:30 13 apr. 16:30: Invicta DS 3 – WaHo DS 8 -
13 april 16:00 13 apr. 16:00: DIOS DS 2 – Morgana DVO DS 3 -
13 april 15:00 13 apr. 15:00: Oberon DS 2 – VC Allvo DS 4 -
13 april 15:00 13 apr. 15:00: Oberon DS 3 – Almere Buiten DS 2 -
13 april 14:30 13 apr. 14:30: vv Nederhorst DS 2 – Oberon DS 4 -
13 april 14:30 13 apr. 14:30: AVV Keistad DS 2 – Forza Hoogland DS 2 -
13 april 14:30 13 apr. 14:30: AVV Keistad HS 2 – vv Jonas/Croonenburg HS 1 -
13 april 13:45 13 apr. 13:45: DIOS DS 1 – VV Forza DS 1 -
13 april 13:30 13 apr. 13:30: Switch Hooglanderveen HS 4 – Oberon HS 3 -
13 april 12:30 13 apr. 12:30: AVV Keistad DS 4 – Oberon DS 1 -
13 april 11:00 13 apr. 11:00: The Sport Box – USV Protos DS 2 AVV Keistad DS 3 -
12 april 21:30 12 apr. 21:30: Wilhelmina HS 1 – KdK A.G.A.V.S. Soesterberg HS 1 -
12 april 21:30 12 apr. 21:30: Prima Donna Kaas Huizen HS 4 – AVV Keistad HS 5 -
12 april 20:15 12 apr. 20:15: VIF DS 2 – AVV Keistad DS 8 -
12 april 19:30 12 apr. 19:30: Prima Donna Kaas Huizen DS 5 – AVV Keistad DS 5 -
12 april 19:30 12 apr. 19:30: Wilhelmina HS 2 – Lovoc HS 2 -
08 april 20:30 8 apr. 20:30: DIOS HS 2 – MEVO HS 1 -
06 april 19:00 6 apr. 19:00: Havoc DS 1 – HLB Van Daal/DS DS 1 -
06 april 18:30 6 apr. 18:30: VC Allvo HS 1 – AVV Keistad HS 2 -
06 april 17:00 6 apr. 17:00: Forza Hoogland DS 1 – AVV Keistad DS 2 -
06 april 16:30 6 apr. 16:30: MEVO DS 1 – DIOS DS 3 -
06 april 16:15 6 apr. 16:15: TOHP DS 1 – DIOS DS 2 -
06 april 16:15 6 apr. 16:15: Voleem HS 1 – AVV Keistad HS 3 -
06 april 16:00 6 apr. 16:00: Harambee HS 1 – DIOS HS 1 -
06 april 16:00 6 apr. 16:00: Groene Ster HS 1 – Goudriaan HS 1 -
06 april 15:00 6 apr. 15:00: Seesing Personeel Orion HS 2 – AVV Keistad HS 1 -
06 april 13:00 6 apr. 13:00: Spaarnestad HS 6 – AVV Keistad HS 4 -
06 april 13:00 6 apr. 13:00: Seesing Personeel Orion HS 3 – Skopein Wivoc HS 1 -
06 april 12:45 6 apr. 12:45: VV Utrecht DS 2 – AVV Keistad DS 1 -
05 april 21:45 5 apr. 21:45: Almere Buiten HS 1 – Wilhelmina HS 1 -
05 april 21:30 5 apr. 21:30: Oberon HS 1 – VV Amsterdam HS 5 -
05 april 21:30 5 apr. 21:30: Oberon HS 4 – Unicornus HS 2 -
05 april 21:30 5 apr. 21:30: WaHo DS 6 – Invicta DS 3 -
05 april 21:15 5 apr. 21:15: AVV Keistad HS 5 – Enervo HS 2 -
05 april 21:15 5 apr. 21:15: AVV Keistad DS 9 – Afas-LEOS DS 3 -
05 april 21:15 5 apr. 21:15: AVV Keistad HS 7 – VIF HS 1 -
05 april 21:15 5 apr. 21:15: VC Allvo HS 3 – Wilhelmina HS 2 -
05 april 20:00 5 apr. 20:00: Oberon DS 1 – De Jong & Van Diermen Unicornus DS 1 -
05 april 19:30 5 apr. 19:30: VC Allvo DS 1 – AVV Keistad DS 4 -
05 april 19:30 5 apr. 19:30: AVV Keistad HS 6 – Voleem HS 2 -
05 april 19:30 5 apr. 19:30: AVV Keistad DS 3 – Spaarnestad DS 4 -
05 april 19:30 5 apr. 19:30: AVV Keistad DS 5 – Lovoc DS 2 -
05 april 19:30 5 apr. 19:30: AVV Keistad DS 6 – Voleem DS 1 -
05 april 19:30 5 apr. 19:30: VC Allvo DS 5 – Oberon DS 3 -
05 april 19:30 5 apr. 19:30: VC Allvo DS 3 – Oberon DS 2 -
30 maart 17:00 30 mrt. 17:00: Elite/Dynamo DS 1 – DIOS DS 2 -
30 maart 16:30 30 mrt. 16:30: Invicta DS 3 – Ikaros DS 5 -
30 maart 12:30 30 mrt. 12:30: AVV Keistad HS 8 – Gemini S HS 5 -
29 maart 21:15 29 mrt. 21:15: Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 1 – DIOS HS 1 -
23 maart 19:15 23 mrt. 19:15: AVV Keistad HS 1 – Focus4U Woudenberg HS 1 -
23 maart 18:00 23 mrt. 18:00: DIOS HS 1 – Webton Hengelo HS 2 -
23 maart 17:00 23 mrt. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 – VC Wik Groot-Ammers DS 1 -
23 maart 17:00 23 mrt. 17:00: AVV Keistad DS 1 – Leython DC DS 1 -
23 maart 16:30 23 mrt. 16:30: AVV Keistad HS 3 – Gemini S HS 2 -
23 maart 16:30 23 mrt. 16:30: AVV Keistad HS 4 – De Spuyt HS 1 -
23 maart 16:30 23 mrt. 16:30: Invicta DS 3 – D.O.S. DS 4 -
23 maart 16:15 23 mrt. 16:15: Voleem DS 4 – AVV Keistad DS 7 -
23 maart 14:30 23 mrt. 14:30: AVV Keistad DS 2 – VV Utrecht DS 5 -
23 maart 14:30 23 mrt. 14:30: AVV Keistad HS 2 – Gemini S HS 1 -
23 maart 14:00 23 mrt. 14:00: SVU DS 1 – AVV Keistad DS 3 -
23 maart 13:45 23 mrt. 13:45: DIOS DS 1 – Vollverijs DS 1 -
23 maart 12:45 23 mrt. 12:45: Podarwic HS 3 – Groene Ster HS 1 -
23 maart 12:30 23 mrt. 12:30: AVV Keistad DS 4 – Gemini S DS 2 -
22 maart 21:30 22 mrt. 21:30: Wilhelmina HS 1 – VC Allvo HS 2 -
22 maart 21:30 22 mrt. 21:30: Oberon HS 2 – Afas-LEOS HS 3 -
22 maart 21:30 22 mrt. 21:30: Oberon HS 1 – Volamos HS 1 -
22 maart 21:15 22 mrt. 21:15: The Smashers DS 1 – AVV Keistad DS 6 -
22 maart 21:15 22 mrt. 21:15: The Smashers DS 3 – AVV Keistad DS 9 -
22 maart 21:15 22 mrt. 21:15: Switch Hooglanderveen HS 4 – AVV Keistad HS 8 -
22 maart 20:15 22 mrt. 20:15: Almere Buiten DS 1 – AVV Keistad DS 5 -
22 maart 20:00 22 mrt. 20:00: Lovoc HS 2 – AVV Keistad HS 5 -
22 maart 20:00 22 mrt. 20:00: Oberon DS 1 – Forza Hoogland DS 4 -
22 maart 20:00 22 mrt. 20:00: Oberon HS 4 – Voleem HS 5 -
22 maart 20:00 22 mrt. 20:00: Oberon DS 2 – AMVJ-Martinus DS 3 -
22 maart 20:00 22 mrt. 20:00: Oberon DS 3 – Lovoc DS 3 -
22 maart 19:30 22 mrt. 19:30: The Smashers HS 2 – AVV Keistad HS 7 -
22 maart 19:30 22 mrt. 19:30: The Smashers DS 2 – AVV Keistad DS 8 -
22 maart 19:30 22 mrt. 19:30: Wilhelmina HS 2 – Gemini S HS 3 -
18 maart 20:30 18 mrt. 20:30: DIOS HS 2 – Vollverijs HS 2 -
16 maart 19:30 16 mrt. 19:30: Kraftwell Symmachia Roosendaal DS 1 – HLB Van Daal/DS DS 1 -
16 maart 18:30 16 mrt. 18:30: Voleem HS 6 – Oberon HS 2 -
16 maart 17:30 16 mrt. 17:30: ODIS DS 1 – Oberon DS 2 -
16 maart 17:00 16 mrt. 17:00: Forza Hoogland HS 4 – Wilhelmina HS 1 -
16 maart 17:00 16 mrt. 17:00: Volga HS 1 – DIOS HS 1 -
16 maart 17:00 16 mrt. 17:00: Forza Hoogland HS 6 – Oberon HS 4 -
16 maart 16:00 16 mrt. 16:00: SVU HS 1 – AVV Keistad HS 2 -
16 maart 16:00 16 mrt. 16:00: Groene Ster HS 1 – Spirit HS 6 -
16 maart 15:00 16 mrt. 15:00: Forza Hoogland HS 1 – AVV Keistad HS 3 -
16 maart 14:00 16 mrt. 14:00: Volleybalvereniging ROHDA DS 2 – DIOS DS 3 -
16 maart 14:00 16 mrt. 14:00: De Hofnar-Bovo DS 2 – DIOS DS 2 -
16 maart 13:00 16 mrt. 13:00: Seesing Personeel Orion HS 3 – Fellini Vips HS 1 -
16 maart 12:45 16 mrt. 12:45: VV Utrecht DS 7 – AVV Keistad DS 4 -
16 maart 12:30 16 mrt. 12:30: Taurus DS 2 – AVV Keistad DS 2 -
16 maart 12:30 16 mrt. 12:30: AVV Keistad DS 8 – Sovoco DS 5 -
15 maart 21:30 15 mrt. 21:30: VIF DS 2 – Oberon DS 4 -
15 maart 21:30 15 mrt. 21:30: Afas-LEOS HS 3 – Oberon HS 3 -
15 maart 21:30 15 mrt. 21:30: WaHo DS 9 – Invicta DS 3 -
15 maart 21:15 15 mrt. 21:15: AVV Keistad DS 3 – Sovoco DS 2 -
15 maart 21:15 15 mrt. 21:15: AVV Keistad DS 9 – Switch Hooglanderveen DS 4 -
15 maart 19:30 15 mrt. 19:30: ISIVOL DS 1 – DIOS DS 1 -
15 maart 19:30 15 mrt. 19:30: AVV Keistad HS 6 – Wilhelmina HS 2 -
15 maart 19:30 15 mrt. 19:30: VC Allvo DS 1 – Oberon DS 1 -
13 maart 21:00 13 mrt. 21:00: VCH HS 1 – AVV Keistad HS 4 -
13 maart 21:00 13 mrt. 21:00: Spaarnestad HS 6 – Oberon HS 1 -
13 maart 20:30 13 mrt. 20:30: S en O HS 1 – DIOS HS 2 -
09 maart 19:15 9 mrt. 19:15: AVV Keistad HS 1 – Sudosa-Desto HS 1 -
09 maart 18:30 9 mrt. 18:30: LIVO DS 1 – DIOS DS 1 -
09 maart 18:00 9 mrt. 18:00: DIOS HS 1 – De Hofnar-Bovo HS 2 -
09 maart 18:00 9 mrt. 18:00: DIOS DS 3 – Victoria DS 4 -
09 maart 18:00 9 mrt. 18:00: Voleem HS 6 – AVV Keistad HS 8 -
09 maart 17:00 9 mrt. 17:00: Taurus DS 1 – HLB Van Daal/DS DS 1 -
09 maart 17:00 9 mrt. 17:00: AVV Keistad DS 1 – Spaarnestad DS 1 -
09 maart 16:30 9 mrt. 16:30: AVV Keistad HS 4 – AMVJ-Martinus HS 1 -
09 maart 16:30 9 mrt. 16:30: AVV Keistad HS 3 – Atalante HS 1 -
09 maart 16:15 9 mrt. 16:15: Voleem HS 4 – AVV Keistad HS 7 -
09 maart 14:30 9 mrt. 14:30: AVV Keistad DS 2 – Spaarnestad DS 4 -
09 maart 14:30 9 mrt. 14:30: AVV Keistad HS 2 – Zaanstad HS 3 -
09 maart 13:00 9 mrt. 13:00: Forza Hoogland DS 2 – AVV Keistad DS 3 -
09 maart 13:00 9 mrt. 13:00: Seesing Personeel Orion HS 3 – Springendal-Set-Up`65 HS 2 -
09 maart 12:30 9 mrt. 12:30: AVV Keistad DS 4 – Prima Donna Kaas Huizen DS 3 -
08 maart 21:45 8 mrt. 21:45: Almere Buiten DS 3 – AVV Keistad DS 9 -
08 maart 21:30 8 mrt. 21:30: Wilhelmina HS 1 – ODIS HS 1 -
08 maart 21:30 8 mrt. 21:30: Prima Donna Kaas Huizen HS 4 – AVV Keistad HS 6 -
08 maart 21:30 8 mrt. 21:30: Oberon HS 3 – Oberon HS 2 -
08 maart 21:30 8 mrt. 21:30: Oberon HS 1 – De Spuyt HS 1 -
08 maart 21:15 8 mrt. 21:15: VC Allvo DS 6 – AVV Keistad DS 7 -
08 maart 21:15 8 mrt. 21:15: VC Allvo HS 3 – AVV Keistad HS 5 -
08 maart 20:30 8 mrt. 20:30: AETOS DS 12 – Invicta DS 3 -
08 maart 20:15 8 mrt. 20:15: Unicornus DS 4 – Oberon DS 4 -
08 maart 20:00 8 mrt. 20:00: Oberon DS 1 – Gemini S DS 2 -
08 maart 20:00 8 mrt. 20:00: Oberon DS 2 – Lovoc DS 2 -
08 maart 20:00 8 mrt. 20:00: Oberon DS 3 – Prima Donna Kaas Huizen DS 6 -
08 maart 19:30 8 mrt. 19:30: VC Allvo DS 4 – AVV Keistad DS 5 -
08 maart 19:30 8 mrt. 19:30: Sovoco DS 3 – AVV Keistad DS 6 -
08 maart 19:30 8 mrt. 19:30: Wilhelmina HS 2 – Prima Donna Kaas Huizen HS 5 -
06 maart 21:00 6 mrt. 21:00: Morgana DVO HS 4 – DIOS HS 2 -
04 maart 21:00 4 mrt. 21:00: Afas-LEOS HS 3 – AVV Keistad HS 8 -
02 maart 17:00 2 mrt. 17:00: VC Sneek HS 1 – AVV Keistad HS 1 -
01 maart 20:15 1 mrt. 20:15: VIF DS 1 – Oberon DS 3 -
23 februari 15:00 23 feb. 15:00: VV Amsterdam HS 5 – AVV Keistad HS 4 -
16 februari 18:00 16 feb. 18:00: DIOS HS 1 – Springendal-Set-Up`65 HS 2 -
16 februari 17:00 16 feb. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 – SOMAS/Activia DS 2 -
16 februari 17:00 16 feb. 17:00: Sovoco HS 2 – AVV Keistad HS 3 -
16 februari 17:00 16 feb. 17:00: Pharmafilter US DS 2 – AVV Keistad DS 1 -
16 februari 16:30 16 feb. 16:30: Invicta DS 3 – Nuovo DS 2 -
16 februari 16:00 16 feb. 16:00: Groene Ster HS 1 – Sliedrecht Sport HS 9 -
16 februari 13:45 16 feb. 13:45: DIOS DS 1 – Focus DS 1 -
16 februari 13:00 16 feb. 13:00: Sovoco DS 2 – AVV Keistad DS 2 -
16 februari 12:45 16 feb. 12:45: VV Utrecht DS 7 – Oberon DS 1 -
16 februari 12:30 16 feb. 12:30: Brevolk DS 4 – DIOS DS 3 -
16 februari 12:30 16 feb. 12:30: US HS 5 – AVV Keistad HS 4 -
15 februari 21:30 15 feb. 21:30: Afas-LEOS DS 1 – AVV Keistad DS 4 -
15 februari 21:15 15 feb. 21:15: Switch Hooglanderveen HS 1 – AVV Keistad HS 2 -
15 februari 21:15 15 feb. 21:15: AVV Keistad HS 8 – Oberon HS 3 -
15 februari 21:15 15 feb. 21:15: AVV Keistad DS 8 – Unicornus DS 4 -
15 februari 21:15 15 feb. 21:15: AVV Keistad HS 5 – Voleem HS 2 -
15 februari 20:00 15 feb. 20:00: Afas-LEOS HS 1 – Wilhelmina HS 1 -
15 februari 19:30 15 feb. 19:30: AVV Keistad HS 6 – Lovoc HS 2 -
15 februari 19:30 15 feb. 19:30: AVV Keistad DS 3 – Kids Aktief US DS 4 -
15 februari 19:30 15 feb. 19:30: AVV Keistad DS 6 – Keizer Otto-Trivolley DS 2 -
15 februari 19:30 15 feb. 19:30: AVV Keistad DS 7 – Keizer Otto-Trivolley DS 3 -
15 februari 19:30 15 feb. 19:30: Enervo HS 2 – Wilhelmina HS 2 -
15 februari 0:00 15 feb. 0:00: Oberon DS 4 – The Smashers DS 2 -
13 februari 21:00 13 feb. 21:00: VCH HS 1 – Oberon HS 1 -
12 februari 21:15 12 feb. 21:15: Dash DS 4 – DIOS DS 2 -
12 februari 21:00 12 feb. 21:00: VC Allvo HS 5 – Oberon HS 4 -
12 februari 19:30 12 feb. 19:30: Oberon HS 2 – Switch Hooglanderveen HS 4 -
11 februari 20:30 11 feb. 20:30: DIOS HS 2 – Kerkemeijer Gemini HS 3 -
10 februari 16:30 10 feb. 16:30: Zaanstad HS 1 – Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 -
09 februari 20:00 9 feb. 20:00: SV Land Taurus HS 1 – VoCASA HS 1 -
09 februari 19:30 9 feb. 19:30: Advisie/SSS HS 1 – Abiant Lycurgus HS 1 -
09 februari 19:15 9 feb. 19:15: AVV Keistad HS 1 – Axell Claims / Sovoco HS 1 -
09 februari 18:00 9 feb. 18:00: VC Allvo DS 7 – AVV Keistad DS 9 -
09 februari 17:30 9 feb. 17:30: Spivo DS 1 – HLB Van Daal/DS DS 1 -
09 februari 17:00 9 feb. 17:00: Forza Hoogland DS 1 – AVV Keistad DS 3 -
09 februari 17:00 9 feb. 17:00: AVV Keistad DS 1 – Mobiquity US DS 3 -
09 februari 16:30 9 feb. 16:30: AVV Keistad HS 4 – Netzo HS 1 -
09 februari 16:30 9 feb. 16:30: AVV Keistad HS 3 – Keizer Otto-Trivolley HS 1 -
09 februari 15:15 9 feb. 15:15: Next Volley Dordrecht HS 8 – Groene Ster HS 1 -
09 februari 14:30 9 feb. 14:30: AVV Keistad DS 2 – Kids Aktief US DS 4 -
09 februari 14:30 9 feb. 14:30: AVV Keistad HS 2 – US HS 2 -
09 februari 13:30 9 feb. 13:30: Morgana DVO DS 8 – DIOS DS 3 -
09 februari 13:00 9 feb. 13:00: Forza Hoogland DS 5 – AVV Keistad DS 6 -
09 februari 13:00 9 feb. 13:00: Seesing Personeel Orion HS 3 – Harambee HS 1 -
09 februari 12:30 9 feb. 12:30: AVV Keistad DS 4 – Keizer Otto-Trivolley DS 1 -
09 februari 0:00 9 feb. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 – Draisma Dynamo HS 1 -
09 februari 0:00 9 feb. 0:00: TT Papendal Arnhem HS 1 – Sliedrecht Sport HS 1 -
08 februari 21:30 8 feb. 21:30: vv Nederhorst DS 2 – AVV Keistad DS 8 -
08 februari 21:30 8 feb. 21:30: Oberon HS 3 – Voleem HS 6 -
08 februari 21:30 8 feb. 21:30: Oberon HS 2 – Gemini S HS 5 -
08 februari 21:30 8 feb. 21:30: Oberon HS 1 – AMVJ-Martinus HS 1 -
08 februari 21:15 8 feb. 21:15: Polstars HS 2 – DIOS HS 2 -
08 februari 21:15 8 feb. 21:15: Polstars DS 1 – DIOS DS 1 -
08 februari 21:15 8 feb. 21:15: VC Allvo HS 3 – AVV Keistad HS 6 -
08 februari 21:15 8 feb. 21:15: VC Allvo HS 4 – AVV Keistad HS 7 -
08 februari 21:00 8 feb. 21:00: Gemini S HS 3 – AVV Keistad HS 5 -
08 februari 20:00 8 feb. 20:00: Oberon DS 4 – Sovoco DS 5 -
08 februari 20:00 8 feb. 20:00: Oberon DS 1 – Prima Donna Kaas Huizen DS 3 -
08 februari 20:00 8 feb. 20:00: Oberon HS 4 – Sovoco HS 4 -
08 februari 20:00 8 feb. 20:00: Oberon DS 3 – Forza Hoogland DS 7 -
08 februari 19:30 8 feb. 19:30: Switch Hooglanderveen DS 2 – AVV Keistad DS 7 -
08 februari 19:30 8 feb. 19:30: VC Allvo DS 3 – AVV Keistad DS 5 -
05 februari 20:15 5 feb. 20:15: Excelsior DS 2 – Invicta DS 3 -
03 februari 16:30 3 feb. 16:30: Zaanstad HS 1 – Abiant Lycurgus HS 1 -
02 februari 20:30 2 feb. 20:30: VoCASA HS 1 – Advisie/SSS HS 1 -
02 februari 20:00 2 feb. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 – SV Land Taurus HS 1 -
02 februari 19:30 2 feb. 19:30: Sliedrecht Sport HS 1 – Achterhoek Orion HS 1 -
02 februari 18:30 2 feb. 18:30: FOOX Olhaco HS 1 – AVV Keistad HS 1 -
02 februari 18:00 2 feb. 18:00: DIOS HS 1 – Skopein Wivoc HS 1 -
02 februari 18:00 2 feb. 18:00: DIOS DS 3 – SV Loil DS 2 -
02 februari 17:00 2 feb. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 – VC Velden DS 2 -
02 februari 17:00 2 feb. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 – TT Papendal Arnhem HS 1 -
02 februari 16:45 2 feb. 16:45: Voleem HS 2 – Wilhelmina HS 2 -
02 februari 16:30 2 feb. 16:30: Invicta DS 3 – SSS DS 10 -
02 februari 16:00 2 feb. 16:00: Webton Hengelo HS 2 – Seesing Personeel Orion HS 3 -
02 februari 15:00 2 feb. 15:00: Armixtos HS 1 – AVV Keistad HS 4 -
02 februari 15:00 2 feb. 15:00: Irene DS 1 – AVV Keistad DS 1 -
02 februari 14:30 2 feb. 14:30: US HS 4 – AVV Keistad HS 3 -
02 februari 13:45 2 feb. 13:45: DIOS DS 1 – Skopein Wivoc DS 1 -
02 februari 12:30 2 feb. 12:30: US HS 5 – Oberon HS 1 -
01 februari 21:45 1 feb. 21:45: Lovoc HS 1 – Wilhelmina HS 1 -
01 februari 21:30 1 feb. 21:30: Prima Donna Kaas Huizen HS 6 – Oberon HS 4 -
01 februari 21:30 1 feb. 21:30: Afas-LEOS DS 1 – Oberon DS 1 -
01 februari 21:15 1 feb. 21:15: AVV Keistad HS 8 – Oberon HS 2 -
01 februari 21:15 1 feb. 21:15: AVV Keistad DS 8 – Oberon DS 4 -
01 februari 21:15 1 feb. 21:15: AVV Keistad HS 7 – vv Nederhorst HS 2 -
01 februari 21:15 1 feb. 21:15: AVV Keistad DS 9 – vv Nederhorst DS 3 -
01 februari 20:00 1 feb. 20:00: Lovoc DS 1 – AVV Keistad DS 4 -
01 februari 19:30 1 feb. 19:30: AVV Keistad HS 6 – Gemini S HS 3 -
01 februari 19:30 1 feb. 19:30: AVV Keistad DS 7 – KdK A.G.A.V.S. Soesterberg DS 1 -
01 februari 19:30 1 feb. 19:30: AVV Keistad DS 5 – Oberon DS 2 -
01 februari 19:30 1 feb. 19:30: AVV Keistad DS 3 – AVV Keistad DS 2 -
01 februari 19:00 1 feb. 19:00: Gemini S HS 5 – Oberon HS 3 -
31 januari 21:30 31 jan. 21:30: Wereldvrede US HS 3 – AVV Keistad HS 2 -
31 januari 19:45 31 jan. 19:45: Keizer Otto-Trivolley DS 4 – Oberon DS 3 -
30 januari 20:00 30 jan. 20:00: DIOS DS 2 – KSV DS 1 -
28 januari 20:30 28 jan. 20:30: DIOS HS 2 – Avanti HS 2 -
26 januari 20:00 26 jan. 20:00: Abiant Lycurgus HS 1 – VoCASA HS 1 -
26 januari 20:00 26 jan. 20:00: SV Land Taurus HS 1 – Sliedrecht Sport HS 1 -
26 januari 19:30 26 jan. 19:30: Advisie/SSS HS 1 – Draisma Dynamo HS 1 -
26 januari 19:15 26 jan. 19:15: AVV Keistad HS 1 – Avior HS 1 -
26 januari 18:00 26 jan. 18:00: Gemini S HS 5 – AVV Keistad HS 8 -
26 januari 18:00 26 jan. 18:00: Gemini S DS 3 – AVV Keistad DS 6 -
26 januari 18:00 26 jan. 18:00: Voleem DS 2 – Oberon DS 2 -
26 januari 17:00 26 jan. 17:00: Armixtos DS 1 – AVV Keistad DS 1 -
26 januari 16:45 26 jan. 16:45: Havoc DS 1 – DIOS DS 2 -
26 januari 16:30 26 jan. 16:30: AVV Keistad HS 4 – VV Amsterdam HS 3 -
26 januari 16:30 26 jan. 16:30: AVV Keistad HS 3 – VV Amsterdam HS 2 -
26 januari 16:00 26 jan. 16:00: VV Utrecht DS 5 – AVV Keistad DS 3 -
26 januari 16:00 26 jan. 16:00: Groene Ster HS 1 – Haaften Kwiek HS 2 -
26 januari 15:30 26 jan. 15:30: Dash DS 2 – DIOS DS 1 -
26 januari 15:00 26 jan. 15:00: Skopein Wivoc DS 4 – DIOS DS 3 -
26 januari 14:30 26 jan. 14:30: AVV Keistad HS 6 – AVV Keistad HS 5 -
26 januari 14:30 26 jan. 14:30: AVV Keistad HS 2 – BPA VTC Woerden HS 1 -
26 januari 14:30 26 jan. 14:30: AVV Keistad DS 4 – VV Amsterdam DS 3 -
26 januari 14:30 26 jan. 14:30: Scylla DS 5 – Invicta DS 3 -
26 januari 13:00 26 jan. 13:00: Seesing Personeel Orion HS 3 – Volga HS 1 -
26 januari 0:00 26 jan. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 – Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 -
26 januari 0:00 26 jan. 0:00: TT Papendal Arnhem HS 1 – Zaanstad HS 1 -
25 januari 21:45 25 jan. 21:45: Almere Buiten HS 3 – AVV Keistad HS 7 -
25 januari 21:45 25 jan. 21:45: Almere Buiten DS 3 – AVV Keistad DS 9 -
25 januari 21:30 25 jan. 21:30: Wilhelmina HS 1 – Forza Hoogland HS 3 -
25 januari 21:30 25 jan. 21:30: Wilhelmina DS 1 – AVV Keistad DS 2 -
25 januari 21:30 25 jan. 21:30: Oberon HS 3 – Afas-LEOS HS 3 -
25 januari 21:30 25 jan. 21:30: Oberon HS 2 – Voleem HS 6 -
25 januari 21:30 25 jan. 21:30: Oberon HS 1 – Netzo HS 1 -
25 januari 20:00 25 jan. 20:00: Dash HS 3 – DIOS HS 2 -
25 januari 20:00 25 jan. 20:00: Oberon DS 4 – VIF DS 2 -
25 januari 20:00 25 jan. 20:00: Oberon DS 1 – Keizer Otto-Trivolley DS 1 -
25 januari 20:00 25 jan. 20:00: Oberon HS 4 – Forza Hoogland HS 6 -
25 januari 20:00 25 jan. 20:00: Oberon DS 3 – V.V.Ouderkerk DS 2 -
25 januari 19:30 25 jan. 19:30: Sovoco DS 5 – AVV Keistad DS 8 -
21 januari 19:00 21 jan. 19:00: AMVJ-Martinus DS 3 – AVV Keistad DS 5 -
19 januari 20:00 19 jan. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 – Abiant Lycurgus HS 1 -
19 januari 20:00 19 jan. 20:00: Zaanstad HS 1 – VoCASA HS 1 -
19 januari 19:30 19 jan. 19:30: Sliedrecht Sport HS 1 – Advisie/SSS HS 1 -
19 januari 18:30 19 jan. 18:30: Springendal-Set-Up`65 HS 1 – AVV Keistad HS 1 -
19 januari 18:00 19 jan. 18:00: DIOS HS 1 – Fellini Vips HS 1 -
19 januari 17:00 19 jan. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 – Next Volley Dordrecht DS 1 -
19 januari 17:00 19 jan. 17:00: AVV Keistad DS 1 – Prima Donna Kaas Huizen DS 2 -
19 januari 17:00 19 jan. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 – SV Land Taurus HS 1 -
19 januari 16:30 19 jan. 16:30: Invicta DS 3 – Setash DS 4 -
19 januari 16:15 19 jan. 16:15: Voleem HS 5 – Oberon HS 4 -
19 januari 16:15 19 jan. 16:15: Voleem DS 3 – Oberon DS 3 -
19 januari 16:00 19 jan. 16:00: DIOS DS 2 – Vollverijs DS 2 -
19 januari 15:00 19 jan. 15:00: Spaarnestad HS 2 – AVV Keistad HS 2 -
19 januari 15:00 19 jan. 15:00: Armixtos HS 1 – Oberon HS 1 -
19 januari 15:00 19 jan. 15:00: Voleco HS 4 – Groene Ster HS 1 -
19 januari 14:30 19 jan. 14:30: AVV Keistad DS 2 – The Sport Box USV Protos DS 2 -
19 januari 14:30 19 jan. 14:30: AVV Keistad DS 9 – KdK A.G.A.V.S. Soesterberg DS 3 -
19 januari 13:45 19 jan. 13:45: DIOS DS 1 – Halley DS 2 -
19 januari 13:00 19 jan. 13:00: Spaarnestad HS 3 – AVV Keistad HS 3 -
19 januari 13:00 19 jan. 13:00: Forza Hoogland DS 4 – AVV Keistad DS 4 -
19 januari 0:00 19 jan. 0:00: TT Papendal Arnhem HS 1 – Achterhoek Orion HS 1 -
18 januari 21:45 18 jan. 21:45: Lovoc DS 1 – Oberon DS 1 -
18 januari 21:30 18 jan. 21:30: Prima Donna Kaas Huizen HS 5 – AVV Keistad HS 6 -
18 januari 21:30 18 jan. 21:30: Afas-LEOS HS 3 – Oberon HS 2 -
18 januari 21:15 18 jan. 21:15: AVV Keistad DS 8 – The Smashers DS 2 -
18 januari 21:15 18 jan. 21:15: AVV Keistad HS 8 – Switch Hooglanderveen HS 4 -
18 januari 21:15 18 jan. 21:15: AVV Keistad HS 7 – Wilhelmina HS 4 -
18 januari 21:15 18 jan. 21:15: AVV Keistad HS 5 – Wilhelmina HS 2 -
18 januari 19:30 18 jan. 19:30: Switch Hooglanderveen HS 2 – Wilhelmina HS 1 -
18 januari 19:30 18 jan. 19:30: AVV Keistad DS 7 – Wilhelmina DS 4 -
18 januari 19:30 18 jan. 19:30: AVV Keistad DS 5 – Voleem DS 2 -
18 januari 19:30 18 jan. 19:30: AVV Keistad DS 6 – Wilhelmina DS 2 -
18 januari 19:30 18 jan. 19:30: AVV Keistad DS 3 – Wilhelmina DS 1 -
18 januari 0:00 18 jan. 0:00: Oberon DS 2 – Prima Donna Kaas Huizen DS 5 -
17 januari 21:00 17 jan. 21:00: Volamos HS 1 – AVV Keistad HS 4 -
16 januari 21:00 16 jan. 21:00: De Hofnar-Bovo HS 2 – Seesing Personeel Orion HS 3 -
14 januari 20:30 14 jan. 20:30: DIOS HS 2 – KSH HS 3 -
14 januari 20:00 14 jan. 20:00: DIOS DS 3 – Halley DS 8 -
12 januari 20:00 12 jan. 20:00: Abiant Lycurgus HS 1 – Sliedrecht Sport HS 1 -
12 januari 20:00 12 jan. 20:00: SV Land Taurus HS 1 – TT Papendal Arnhem HS 1 -
12 januari 19:30 12 jan. 19:30: VoCASA HS 1 – Draisma Dynamo HS 1 -
12 januari 19:30 12 jan. 19:30: Advisie/SSS HS 1 – Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 -
12 januari 17:00 12 jan. 17:00: Revoc DS 1 – DIOS DS 2 -
12 januari 16:45 12 jan. 16:45: VIOS Beltrum DS 4 – DIOS DS 3 -
12 januari 16:30 12 jan. 16:30: SURFspot.nl – USV Protos HS 1 AVV Keistad HS 1 -
12 januari 16:30 12 jan. 16:30: Kalinko DS 1 – AVV Keistad DS 1 -
12 januari 16:00 12 jan. 16:00: Groene Ster HS 1 – WHV HS 4 -
12 januari 14:15 12 jan. 14:15: VCN DS 3 – HLB Van Daal/DS DS 1 -
12 januari 13:00 12 jan. 13:00: Seesing Personeel Orion HS 3 – DIOS HS 1 -
12 januari 12:30 12 jan. 12:30: AVV Keistad DS 8 – VIF DS 2 -
12 januari 0:00 12 jan. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 – Zaanstad HS 1 -
11 januari 21:45 11 jan. 21:45: Unicornus HS 2 – Oberon HS 4 -
11 januari 21:30 11 jan. 21:30: Prima Donna Kaas Huizen HS 3 – Wilhelmina HS 1 -
11 januari 21:30 11 jan. 21:30: Oberon HS 1 – VV Amsterdam HS 3 -
11 januari 21:30 11 jan. 21:30: Prima Donna Kaas Huizen HS 4 – Wilhelmina HS 2 -
11 januari 21:15 11 jan. 21:15: AVV Keistad HS 6 – Enervo HS 2 -
11 januari 21:15 11 jan. 21:15: AVV Keistad HS 8 – Voleem HS 6 -
11 januari 21:15 11 jan. 21:15: AVV Keistad HS 5 – Prima Donna Kaas Huizen HS 5 -
11 januari 21:15 11 jan. 21:15: AVV Keistad DS 5 – ODIS DS 1 -
11 januari 21:00 11 jan. 21:00: Unicornus HS 1 – AVV Keistad HS 2 -
11 januari 21:00 11 jan. 21:00: Marvo 76 HS 1 – DIOS HS 2 -
11 januari 20:15 11 jan. 20:15: De Jong & Van Diermen Unicornus DS 1 – AVV Keistad DS 4 -
11 januari 20:15 11 jan. 20:15: Almere Buiten DS 1 – Oberon DS 2 -
11 januari 20:00 11 jan. 20:00: Oberon HS 3 – Switch Hooglanderveen HS 4 -
11 januari 20:00 11 jan. 20:00: Oberon DS 4 – vv Nederhorst DS 2 -
11 januari 20:00 11 jan. 20:00: Oberon DS 1 – VV Amsterdam DS 3 -
11 januari 19:30 11 jan. 19:30: Prima Donna Kaas Huizen HS 2 – AVV Keistad HS 3 -
11 januari 19:30 11 jan. 19:30: AVV Keistad DS 7 – Voleem DS 5 -
11 januari 19:30 11 jan. 19:30: AVV Keistad HS 7 – Majella HS 4 -
11 januari 19:30 11 jan. 19:30: AVV Keistad DS 6 – Prima Donna Kaas Huizen DS 4 -
11 januari 19:30 11 jan. 19:30: AVV Keistad DS 3 – Taurus DS 2 -
11 januari 19:30 11 jan. 19:30: vv Nederhorst DS 1 – Oberon DS 3 -
11 januari 19:30 11 jan. 19:30: D.O.S. DS 4 – Invicta DS 3 -
10 januari 19:15 10 jan. 19:15: SVU DS 1 – AVV Keistad DS 2 -
09 januari 20:30 9 jan. 20:30: Halley DS 3 – DIOS DS 1 -
09 januari 19:30 9 jan. 19:30: Sliedrecht Sport HS 1 – Zaanstad HS 1 -
22 december 20:00 22 dec. 20:00: Zaanstad HS 1 – Draisma Dynamo HS 1 -
22 december 17:30 22 dec. 17:30: Sliedrecht Sport HS 1 – VoCASA HS 1 -
22 december 17:00 22 dec. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 – Abiant Lycurgus HS 1 -
22 december 16:00 22 dec. 16:00: TT Papendal Arnhem HS 1 – Advisie/SSS HS 1 -
22 december 0:00 22 dec. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 – SV Land Taurus HS 1 -
15 december 20:30 15 dec. 20:30: VoCASA HS 1 – Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 -
15 december 20:00 15 dec. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 – Sliedrecht Sport HS 1 -
15 december 20:00 15 dec. 20:00: SV Land Taurus HS 1 – Zaanstad HS 1 -
15 december 19:30 15 dec. 19:30: Advisie/SSS HS 1 – Achterhoek Orion HS 1 -
15 december 19:15 15 dec. 19:15: AVV Keistad HS 1 – Seesing Personeel Orion HS 2 -
15 december 18:00 15 dec. 18:00: DIOS HS 1 – Harambee HS 1 -
15 december 17:00 15 dec. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 – Havoc DS 1 -
15 december 17:00 15 dec. 17:00: AVV Keistad DS 1 – VV Utrecht DS 2 -
15 december 16:30 15 dec. 16:30: AVV Keistad HS 3 – Voleem HS 1 -
15 december 16:30 15 dec. 16:30: AVV Keistad HS 4 – Spaarnestad HS 6 -
15 december 16:30 15 dec. 16:30: Invicta DS 3 – WaHo DS 6 -
15 december 16:15 15 dec. 16:15: Voleem DS 1 – AVV Keistad DS 6 -
15 december 16:15 15 dec. 16:15: Voleem HS 2 – AVV Keistad HS 6 -
15 december 16:00 15 dec. 16:00: DIOS MA 1 – KSH MA 1 -
15 december 16:00 15 dec. 16:00: Goudriaan HS 1 – Groene Ster HS 1 -
15 december 15:00 15 dec. 15:00: VV Amsterdam HS 5 – Oberon HS 1 -
15 december 15:00 15 dec. 15:00: Skopein Wivoc HS 1 – Seesing Personeel Orion HS 3 -
15 december 14:30 15 dec. 14:30: AVV Keistad DS 2 – Forza Hoogland DS 1 -
15 december 14:30 15 dec. 14:30: AVV Keistad HS 2 – VC Allvo HS 1 -
15 december 13:30 15 dec. 13:30: Enervo HS 2 – AVV Keistad HS 5 -
15 december 12:30 15 dec. 12:30: AVV Keistad MB 1 – Almere Buiten MB 1 -
15 december 12:30 15 dec. 12:30: AVV Keistad JC 1 – Zovoc JC 1 -
15 december 12:30 15 dec. 12:30: AVV Keistad MA 2 – Forza Hoogland MA 3 -
15 december 12:30 15 dec. 12:30: AVV Keistad DS 4 – VC Allvo DS 1 -
15 december 11:30 15 dec. 11:30: DIOS MB 1 – TOHP MB 1 -
15 december 11:30 15 dec. 11:30: DIOS MC 2 – Grol MC 1 -
15 december 10:30 15 dec. 10:30: AVV Keistad MA 3 – Cito MA 1 -
15 december 10:30 15 dec. 10:30: AETOS MB 2 – Woudenberg MB 1 -
15 december 10:30 15 dec. 10:30: AVV Keistad MA 1 – Sovoco MA 1 -
15 december 9:30 15 dec. 9:30: Switch Hooglanderveen MC 3 – AVV Keistad MC 3 -
15 december 9:00 15 dec. 9:00: AVV Keistad MB 2 – KdK A.G.A.V.S. Soesterberg MB 2 -
15 december 9:00 15 dec. 9:00: AVV Keistad MC 4 – Bourgondië MC 1 -
15 december 9:00 15 dec. 9:00: Sovoco MC 1 – AVV Keistad MC 1 -
15 december 0:00 15 dec. 0:00: Abiant Lycurgus HS 1 – TT Papendal Arnhem HS 1 -
14 december 21:30 14 dec. 21:30: Wilhelmina HS 1 – Almere Buiten HS 1 -
14 december 21:30 14 dec. 21:30: Oberon HS 3 – AVV Keistad HS 8 -
14 december 21:30 14 dec. 21:30: Afas-LEOS DS 3 – AVV Keistad DS 9 -
14 december 20:15 14 dec. 20:15: Unicornus DS 4 – AVV Keistad DS 8 -
14 december 20:15 14 dec. 20:15: VIF HS 1 – AVV Keistad HS 7 -
14 december 20:15 14 dec. 20:15: De Jong & Van Diermen Unicornus DS 1 – Oberon DS 1 -
14 december 20:00 14 dec. 20:00: Lovoc DS 2 – AVV Keistad DS 5 -
14 december 20:00 14 dec. 20:00: Oberon HS 4 – VC Allvo HS 5 -
14 december 20:00 14 dec. 20:00: Oberon DS 2 – VC Allvo DS 3 -
14 december 20:00 14 dec. 20:00: Oberon DS 3 – VC Allvo DS 5 -
14 december 19:30 14 dec. 19:30: Switch Hooglanderveen HS 4 – Oberon HS 2 -
14 december 19:30 14 dec. 19:30: The Smashers DS 2 – Oberon DS 4 -
14 december 19:30 14 dec. 19:30: Wilhelmina HS 2 – VC Allvo HS 3 -
14 december 18:45 14 dec. 18:45: Unicornus MC 2 – AVV Keistad MC 2 -
14 december 18:45 14 dec. 18:45: Oberon JB 1 – AVV Keistad JB 1 -
14 december 18:45 14 dec. 18:45: Oberon MC 2 – vv Nederhorst MC 2 -
14 december 18:30 14 dec. 18:30: Afas-LEOS MB 2 – AVV Keistad MB 3 -
12 december 20:00 12 dec. 20:00: DIOS DS 2 – TOHP DS 1 -
12 december 20:00 12 dec. 20:00: SV Land Taurus HS 1 – Advisie/SSS HS 1 -
12 december 20:00 12 dec. 20:00: Zaanstad HS 1 – Sliedrecht Sport HS 1 -
12 december 19:30 12 dec. 19:30: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 – Draisma Dynamo HS 1 -
12 december 0:00 12 dec. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 – Abiant Lycurgus HS 1 -
11 december 20:00 11 dec. 20:00: TT Papendal Arnhem HS 1 – VoCASA HS 1 -
10 december 21:00 10 dec. 21:00: Spaarnestad DS 4 – AVV Keistad DS 3 -
10 december 20:00 10 dec. 20:00: DIOS DS 3 – MEVO DS 1 -
08 december 20:00 8 dec. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 – TT Papendal Arnhem HS 1 -
08 december 20:00 8 dec. 20:00: Abiant Lycurgus HS 1 – SV Land Taurus HS 1 -
08 december 19:30 8 dec. 19:30: Sliedrecht Sport HS 1 – Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 -
08 december 19:30 8 dec. 19:30: VoCASA HS 1 – Achterhoek Orion HS 1 -
08 december 19:30 8 dec. 19:30: Advisie/SSS HS 1 – Zaanstad HS 1 -
08 december 18:30 8 dec. 18:30: Focus4U Woudenberg HS 1 – AVV Keistad HS 1 -
08 december 18:30 8 dec. 18:30: Voleem HS 6 – Oberon HS 3 -
08 december 18:00 8 dec. 18:00: Rivo MA 1 – DIOS MA 1 -
08 december 17:30 8 dec. 17:30: Ikaros DS 5 – Invicta DS 3 -
08 december 16:15 8 dec. 16:15: VC Allvo JB 1 – Oberon JB 1 -
08 december 16:00 8 dec. 16:00: Gemini S HS 2 – AVV Keistad HS 3 -
08 december 16:00 8 dec. 16:00: VV Utrecht DS 5 – AVV Keistad DS 2 -
08 december 16:00 8 dec. 16:00: Webton Hengelo HS 2 – DIOS HS 1 -
08 december 16:00 8 dec. 16:00: Gemini S HS 5 – Oberon HS 2 -
08 december 16:00 8 dec. 16:00: Groene Ster HS 1 – Podarwic HS 3 -
08 december 15:30 8 dec. 15:30: Leython DC DS 1 – AVV Keistad DS 1 -
08 december 15:00 8 dec. 15:00: VC Wik Groot-Ammers DS 1 – HLB Van Daal/DS DS 1 -
08 december 14:30 8 dec. 14:30: Woudenberg MB 1 – AETOS MB 3 -
08 december 14:15 8 dec. 14:15: VC Allvo MB 1 – AVV Keistad MB 1 -
08 december 14:00 8 dec. 14:00: DES MB 1 – DIOS MB 1 -
08 december 13:30 8 dec. 13:30: SSS JB 1 – DIOS JB 1 -
08 december 13:00 8 dec. 13:00: VIOS Eefde MC 1 – DIOS MC 1 -
08 december 13:00 8 dec. 13:00: Forza Hoogland DS 4 – Oberon DS 1 -
08 december 12:30 8 dec. 12:30: AVV Keistad JB 1 – VIF JB 2 -
08 december 12:30 8 dec. 12:30: Prima Donna Kaas Huizen JC 1 – AVV Keistad JC 1 -
08 december 12:30 8 dec. 12:30: AVV Keistad DS 7 – Voleem DS 4 -
08 december 12:00 8 dec. 12:00: Tornax MC 1 – DIOS MC 2 -
08 december 11:00 8 dec. 11:00: Forza Hoogland MA 4 – AVV Keistad MA 3 -
08 december 11:00 8 dec. 11:00: Switch Hooglanderveen MB 3 – AVV Keistad MB 2 -
08 december 10:45 8 dec. 10:45: Irene MC 2 – AVV Keistad MC 3 -
08 december 10:30 8 dec. 10:30: AVV Keistad MC 1 – Forza Hoogland MC 1 -
08 december 10:30 8 dec. 10:30: AVV Keistad JC 2 – Afas-LEOS JC 1 -
07 december 21:45 7 dec. 21:45: Lovoc DS 3 – Oberon DS 3 -
07 december 21:15 7 dec. 21:15: AVV Keistad DS 8 – vv Nederhorst DS 2 -
07 december 21:15 7 dec. 21:15: AVV Keistad HS 7 – The Smashers HS 2 -
07 december 21:15 7 dec. 21:15: AVV Keistad HS 5 – Lovoc HS 2 -
07 december 21:15 7 dec. 21:15: VC Allvo HS 2 – Wilhelmina HS 1 -
07 december 21:00 7 dec. 21:00: Gemini S HS 1 – AVV Keistad HS 2 -
07 december 21:00 7 dec. 21:00: Gemini S DS 2 – AVV Keistad DS 4 -
07 december 21:00 7 dec. 21:00: Sovoco HS 4 – Oberon HS 4 -
07 december 21:00 7 dec. 21:00: Gemini S HS 3 – Wilhelmina HS 2 -
07 december 19:30 7 dec. 19:30: AVV Keistad DS 9 – The Smashers DS 3 -
07 december 19:30 7 dec. 19:30: AVV Keistad DS 3 – SVU DS 1 -
07 december 19:30 7 dec. 19:30: AVV Keistad DS 6 – The Smashers DS 1 -
07 december 19:30 7 dec. 19:30: AVV Keistad DS 5 – Almere Buiten DS 1 -
07 december 19:30 7 dec. 19:30: Sovoco DS 5 – Oberon DS 4 -
07 december 18:30 7 dec. 18:30: Afas-LEOS MC 1 – AVV Keistad MC 4 -
06 december 21:00 6 dec. 21:00: Vollverijs DS 1 – DIOS DS 1 -
06 december 21:00 6 dec. 21:00: Volamos HS 1 – Oberon HS 1 -
06 december 20:30 6 dec. 20:30: Vollverijs HS 2 – DIOS HS 2 -
06 december 19:00 6 dec. 19:00: vv Nederhorst MC 1 – Oberon MC 2 -
04 december 21:00 4 dec. 21:00: De Spuyt HS 1 – AVV Keistad HS 4 -
03 december 19:00 3 dec. 19:00: AMVJ-Martinus DS 3 – Oberon DS 2 -
01 december 19:00 1 dec. 19:00: EVV Bultman-Hartholt HS 1 – AVV Keistad HS 1 -
01 december 17:00 1 dec. 17:00: Sparta Zelhem MB 2 – DIOS MB 1 -
01 december 16:00 1 dec. 16:00: Groene Ster HS 1 – Next Volley Dordrecht HS 8 -
01 december 15:00 1 dec. 15:00: Voleem HS 6 – AVV Keistad HS 8 -
01 december 15:00 1 dec. 15:00: Voleem DS 5 – AVV Keistad DS 7 -
01 december 15:00 1 dec. 15:00: Sparta Zelhem MC 1 – DIOS MC 1 -
01 december 14:30 1 dec. 14:30: KdK A.G.A.V.S. – Soesterberg DS 3 AVV Keistad DS 9 -
01 december 14:30 1 dec. 14:30: Woudenberg MB 1 – SDS MB 1 -
01 december 14:00 1 dec. 14:00: Cito MA 1 – AVV Keistad MA 3 -
01 december 13:00 1 dec. 13:00: Dros-Alterno JB 1 – DIOS JB 1 -
01 december 10:30 1 dec. 10:30: AVV Keistad JC 1 – Leython DC JC 1 -
01 december 10:30 1 dec. 10:30: AVV Keistad MA 2 – Voleem MA 1 -
01 december 10:00 1 dec. 10:00: Forza Hoogland MC 2 – AVV Keistad MC 2 -
01 december 9:00 1 dec. 9:00: AVV Keistad MB 3 – Kromme Rijn MB 1 -
30 november 18:45 30 nov. 18:45: Unicornus MC 1 – AVV Keistad MC 3 -
24 november 20:00 24 nov. 20:00: Abiant Lycurgus HS 1 – Zaanstad HS 1 -
24 november 20:00 24 nov. 20:00: SV Land Taurus HS 1 – Draisma Dynamo HS 1 -
24 november 19:30 24 nov. 19:30: Advisie/SSS HS 1 – VoCASA HS 1 -
24 november 19:15 24 nov. 19:15: AVV Keistad HS 1 – EVV Bultman-Hartholt HS 1 -
24 november 18:00 24 nov. 18:00: DIOS HS 1 – Volga HS 1 -
24 november 18:00 24 nov. 18:00: DIOS DS 3 – Volleybalvereniging ROHDA DS 2 -
24 november 18:00 24 nov. 18:00: Spirit HS 6 – Groene Ster HS 1 -
24 november 17:00 24 nov. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 – Kraftwell Symmachia Roosendaal DS 1 -
24 november 16:30 24 nov. 16:30: Invicta DS 3 – WaHo DS 9 -
24 november 16:30 24 nov. 16:30: AVV Keistad HS 3 – Forza Hoogland HS 1 -
24 november 16:30 24 nov. 16:30: AVV Keistad HS 4 – VCH HS 1 -
24 november 16:00 24 nov. 16:00: DIOS DS 2 – De Hofnar-Bovo DS 2 -
24 november 16:00 24 nov. 16:00: DIOS MA 1 – VIOS Eefde MA 1 -
24 november 14:30 24 nov. 14:30: Gemini MB 2 – Woudenberg MB 1 -
24 november 14:30 24 nov. 14:30: TT Papendal Arnhem HS 1 – Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 -
24 november 14:30 24 nov. 14:30: AVV Keistad DS 2 – Taurus DS 2 -
24 november 14:30 24 nov. 14:30: AVV Keistad DS 4 – VV Utrecht DS 7 -
24 november 14:30 24 nov. 14:30: AVV Keistad HS 2 – SVU HS 1 -
24 november 14:00 24 nov. 14:00: Cito MC 1 – AVV Keistad MC 1 -
24 november 13:45 24 nov. 13:45: DIOS JB 1 – Dros-Alterno JB 1 -
24 november 13:45 24 nov. 13:45: DIOS DS 1 – ISIVOL DS 1 -
24 november 13:45 24 nov. 13:45: DIOS MC 1 – Morgana DVO MC 1 -
24 november 13:00 24 nov. 13:00: Sovoco DS 2 – AVV Keistad DS 3 -
24 november 12:30 24 nov. 12:30: AVV Keistad MB 1 – VC Allvo MB 1 -
24 november 12:30 24 nov. 12:30: AVV Keistad MA 3 – Afas-LEOS MA 1 -
24 november 12:30 24 nov. 12:30: AVV Keistad MC 3 – The Smashers MC 1 -
24 november 12:30 24 nov. 12:30: AVV Keistad JC 1 – VV Utrecht JC 1 -
24 november 11:30 24 nov. 11:30: DIOS MC 2 – De Hofnar-Bovo MC 1 -
24 november 11:30 24 nov. 11:30: DIOS MB 1 – De Hofnar-Bovo MB 1 -
24 november 11:00 24 nov. 11:00: Sovoco MB 2 – AVV Keistad MB 2 -
24 november 11:00 24 nov. 11:00: Forza Hoogland JC 3 – AVV Keistad JC 2 -
24 november 10:30 24 nov. 10:30: AVV Keistad MA 1 – Taurus MA 1 -
24 november 10:30 24 nov. 10:30: AVV Keistad MA 2 – Switch Hooglanderveen MA 1 -
24 november 9:00 24 nov. 9:00: AVV Keistad MC 4 – Taurus MC 7 -
24 november 9:00 24 nov. 9:00: AVV Keistad MB 3 – Gemini S MB 3 -
24 november 0:00 24 nov. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 – Sliedrecht Sport HS 1 -
23 november 21:30 23 nov. 21:30: Wilhelmina HS 1 – Forza Hoogland HS 4 -
23 november 21:30 23 nov. 21:30: Oberon HS 3 – Gemini S HS 5 -
23 november 21:30 23 nov. 21:30: Oberon HS 1 – Spaarnestad HS 6 -
23 november 21:30 23 nov. 21:30: Oberon HS 2 – AVV Keistad HS 8 -
23 november 21:15 23 nov. 21:15: Switch Hooglanderveen DS 4 – AVV Keistad DS 9 -
23 november 20:00 23 nov. 20:00: Oberon DS 1 – VC Allvo DS 1 -
23 november 20:00 23 nov. 20:00: Oberon HS 4 – Prima Donna Kaas Huizen HS 6 -
23 november 20:00 23 nov. 20:00: Oberon DS 2 – ODIS DS 1 -
23 november 20:00 23 nov. 20:00: Oberon DS 4 – AVV Keistad DS 8 -
23 november 19:30 23 nov. 19:30: Wilhelmina HS 2 – AVV Keistad HS 6 -
23 november 18:45 23 nov. 18:45: Oberon JB 1 – VC Allvo JB 1 -
23 november 18:45 23 nov. 18:45: Oberon MC 1 – VCH MC 2 -
23 november 18:45 23 nov. 18:45: Oberon MC 2 – vv Nederhorst MC 1 -
23 november 18:45 23 nov. 18:45: Unicornus MC 4 – AVV Keistad MC 2 -
22 november 21:00 22 nov. 21:00: Fellini Vips HS 1 – Seesing Personeel Orion HS 3 -
19 november 20:30 19 nov. 20:30: DIOS HS 2 – S en O HS 1 -
17 november 20:00 17 nov. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 – Advisie/SSS HS 1 -
17 november 20:00 17 nov. 20:00: Zaanstad HS 1 – TT Papendal Arnhem HS 1 -
17 november 19:30 17 nov. 19:30: Sliedrecht Sport HS 1 – SV Land Taurus HS 1 -
17 november 19:30 17 nov. 19:30: VoCASA HS 1 – Abiant Lycurgus HS 1 -
17 november 19:30 17 nov. 19:30: Sudosa-Desto HS 1 – AVV Keistad HS 1 -
17 november 19:00 17 nov. 19:00: Spaarnestad DS 4 – AVV Keistad DS 2 -
17 november 17:30 17 nov. 17:30: Vollverijs MB 2 – DIOS MB 1 -
17 november 17:00 17 nov. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 – Achterhoek Orion HS 1 -
17 november 17:00 17 nov. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 – Taurus DS 1 -
17 november 16:30 17 nov. 16:30: Springendal-Set-Up`65 HS 2 – Seesing Personeel Orion HS 3 -
17 november 16:30 17 nov. 16:30: Invicta DS 3 – AETOS DS 12 -
17 november 16:15 17 nov. 16:15: Prima Donna Kaas Huizen DS 3 – AVV Keistad DS 4 -
17 november 16:00 De Meeuwen MC 1 – Oostermoer MC 1 1 - 3
17 november 16:00 De Meeuwen/Grijpskerk JC 1 – Rovoc XC 1 0 - 4
17 november 16:00 De Meeuwen DS 2 – Oranje Nassau DS 8 4 - 0
17 november 15:00 17 nov. 15:00: Victoria DS 4 – DIOS DS 3 -
17 november 15:00 17 nov. 15:00: Zaanstad HS 3 – AVV Keistad HS 2 -
17 november 15:00 17 nov. 15:00: Spaarnestad DS 1 – AVV Keistad DS 1 -
17 november 14:30 17 nov. 14:30: Woudenberg MB 1 – SSS MB 1 -
17 november 14:30 De Meeuwen/Grijpskerk JA 1 – Hake Tjoba JA 1 4 - 0
17 november 14:00 De Meeuwen MC 2 – VC Grijpskerk / Fysiotherapie Kollum-Grijpskerk MC 1 0 - 4
17 november 14:00 De Meeuwen MB 2 – S.C. Rodenburg MB 1 4 - 0
17 november 14:00 De Meeuwen MA 1 – Captains***Kangeroe MA 2 4 - 0
17 november 13:45 17 nov. 13:45: DIOS DS 1 – LIVO DS 1 -
17 november 13:45 17 nov. 13:45: DIOS MC 1 – Elite/Dynamo MC 1 -
17 november 12:45 De Meeuwen N3 3 – De Meeuwen N3 2 0 - 2
17 november 12:30 De Meeuwen N3 2 – Voklubol N3 1 2 - 0
17 november 12:30 Dovo/Hujades N4 2 – De Meeuwen N4 1 0 - 4
17 november 12:30 17 nov. 12:30: AVV Keistad MB 2 – Afas-LEOS MB 1 -
17 november 12:30 17 nov. 12:30: AVV Keistad MC 3 – Unicornus MC 3 -
17 november 12:30 17 nov. 12:30: AVV Keistad DS 7 – VC Allvo DS 6 -
17 november 12:00 Impala N2 2 – De Meeuwen N2 1 0 - 2
17 november 12:00 Lycurgus N3 1 – De Meeuwen N3 1 0 - 2
17 november 11:45 De Meeuwen N3 2 – Winkhem N3 2 0 - 2
17 november 11:45 De Meeuwen N3 3 – Voklubol N3 1 0 - 2
17 november 11:30 Oranje Nassau N3 1 – De Meeuwen N3 2 1 - 1
17 november 11:30 Winkhem N3 2 – De Meeuwen N3 3 2 - 0
17 november 11:30 De Meeuwen N4 1 – Oranje Nassau N4 1 2 - 2
17 november 11:15 Smash & Block N2 1 – De Meeuwen N2 1 2 - 0
17 november 11:15 De Meeuwen N3 1 – Winkhem N3 1 2 - 0
17 november 11:00 De Meeuwen N2 1 – Doles N2 1 1 - 1
17 november 11:00 DIO/Bedum N3 1 – De Meeuwen N3 1 0 - 2
17 november 11:00 De Meeuwen N4 1 – Smash & Block N4 1 4 - 0
17 november 10:45 17 nov. 10:45: Spaarnestad MC 3 – Oberon MC 1 -
17 november 10:30 17 nov. 10:30: AVV Keistad JC 2 – KdK A.G.A.V.S. Soesterberg JC 1 -
17 november 10:30 17 nov. 10:30: AVV Keistad MC 1 – Prima Donna Kaas Huizen MC 2 -
17 november 9:30 17 nov. 9:30: Forza Hoogland MA 5 – AVV Keistad MA 3 -
17 november 9:30 17 nov. 9:30: Switch Hooglanderveen MA 2 – AVV Keistad MA 2 -
17 november 9:00 17 nov. 9:00: Prima Donna Kaas Huizen MB 1 – AVV Keistad MB 1 -
16 november 21:30 16 nov. 21:30: Prima Donna Kaas Huizen HS 5 – Wilhelmina HS 2 -
16 november 21:15 16 nov. 21:15: Atalante HS 1 – AVV Keistad HS 3 -
16 november 21:15 16 nov. 21:15: AVV Keistad HS 8 – Afas-LEOS HS 3 -
16 november 21:15 16 nov. 21:15: AVV Keistad DS 9 – Almere Buiten DS 3 -
16 november 21:15 16 nov. 21:15: AVV Keistad HS 7 – Voleem HS 4 -
16 november 21:15 16 nov. 21:15: AVV Keistad HS 5 – VC Allvo HS 3 -
16 november 21:00 16 nov. 21:00: Gemini S DS 2 – Oberon DS 1 -
16 november 20:00 16 nov. 20:00: Lovoc DS 2 – Oberon DS 2 -
16 november 19:30 16 nov. 19:30: Prima Donna Kaas Huizen DS 6 – Oberon DS 3 -
16 november 19:30 16 nov. 19:30: AVV Keistad HS 6 – Prima Donna Kaas Huizen HS 4 -
16 november 19:30 16 nov. 19:30: AVV Keistad DS 6 – Sovoco DS 3 -
16 november 19:30 16 nov. 19:30: AVV Keistad DS 3 – Forza Hoogland DS 2 -
16 november 19:30 16 nov. 19:30: AVV Keistad DS 5 – VC Allvo DS 4 -
16 november 18:30 16 nov. 18:30: VIF JB 1 – Oberon JB 1 -
16 november 18:30 16 nov. 18:30: VIF JB 2 – AVV Keistad JB 1 -
16 november 18:30 16 nov. 18:30: VIF MB 3 – AVV Keistad MB 3 -
16 november 0:00 16 nov. 0:00: Oberon DS 4 – Unicornus DS 4 -
15 november 20:30 De Meeuwen HS 1 – Chef Piri Piri/Veracles HS 2 2 - 3
14 november 21:00 14 nov. 21:00: De Hofnar-Bovo HS 2 – DIOS HS 1 -
14 november 18:30 14 nov. 18:30: VC Allvo MC 1 – Oberon MC 2 -
13 november 21:00 13 nov. 21:00: De Spuyt HS 1 – Oberon HS 1 -
13 november 19:30 13 nov. 19:30: Oberon HS 2 – Oberon HS 3 -
12 november 20:45 12 nov. 20:45: AMVJ-Martinus HS 1 – AVV Keistad HS 4 -
12 november 20:30 12 nov. 20:30: DIOS HS 2 – Morgana DVO HS 4 -
12 november 20:00 12 nov. 20:00: ODIS HS 1 – Wilhelmina HS 1 -
10 november 20:00 10 nov. 20:00: Abiant Lycurgus HS 1 – Draisma Dynamo HS 1 -
10 november 20:00 10 nov. 20:00: SV Land Taurus HS 1 – Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 -
10 november 19:30 10 nov. 19:30: VoCASA HS 1 – Zaanstad HS 1 -
10 november 19:30 10 nov. 19:30: Advisie/SSS HS 1 – Sliedrecht Sport HS 1 -
10 november 19:30 10 nov. 19:30: SOMAS/Activia DS 2 – HLB Van Daal/DS DS 1 -
10 november 19:15 10 nov. 19:15: AVV Keistad HS 1 – VC Sneek HS 1 -
10 november 18:00 10 nov. 18:00: Voleem HS 2 – AVV Keistad HS 5 -
10 november 17:30 10 nov. 17:30: Focus DS 1 – DIOS DS 1 -
10 november 17:30 10 nov. 17:30: Springendal-Set-Up`65 HS 2 – DIOS HS 1 -
10 november 17:00 Annen DS 1 – De Meeuwen DS 1 0 - 4
10 november 17:00 10 nov. 17:00: AVV Keistad DS 1 – Pharmafilter US DS 2 -
10 november 16:30 10 nov. 16:30: KdK A.G.A.V.S. – Soesterberg JC 1 AVV Keistad JC 2 -
10 november 16:30 10 nov. 16:30: AVV Keistad HS 3 – Sovoco HS 2 -
10 november 16:30 10 nov. 16:30: AVV Keistad HS 4 – US HS 5 -
10 november 16:15 10 nov. 16:15: VC Allvo JB 1 – AVV Keistad JB 1 -
10 november 16:00 10 nov. 16:00: DIOS DS 2 – Dash DS 4 -
10 november 15:30 10 nov. 15:30: Zovoc JC 1 – AVV Keistad JC 1 -
10 november 15:00 10 nov. 15:00: Sovoco MA 2 – AVV Keistad MA 3 -
10 november 15:00 10 nov. 15:00: Nuovo DS 2 – Invicta DS 3 -
10 november 14:45 10 nov. 14:45: Sliedrecht Sport HS 9 – Groene Ster HS 1 -
10 november 14:30 10 nov. 14:30: Scylla MB 2 – Woudenberg MB 1 -
10 november 14:30 VIOS/K HS 3 – De Meeuwen HS 2 2 - 3
10 november 14:30 10 nov. 14:30: AVV Keistad DS 2 – Sovoco DS 2 -
10 november 14:30 10 nov. 14:30: AVV Keistad HS 2 – Switch Hooglanderveen HS 1 -
10 november 14:00 10 nov. 14:00: Kids Aktief US DS 4 – AVV Keistad DS 3 -
10 november 13:45 10 nov. 13:45: DIOS JB 1 – SSS JB 1 -
10 november 13:45 Hake Tjoba MB 1 – De Meeuwen MB 1 3 - 1
10 november 13:00 Oranje Nassau MC 1 – De Meeuwen MC 2 4 - 0
10 november 13:00 Reflex MA 1 – De Meeuwen MA 1 2 - 3
10 november 12:30 De Meeuwen N5 1 – DES N5 1 4 - 0
10 november 12:30 10 nov. 12:30: AVV Keistad MB 1 – Prima Donna Kaas Huizen MB 1 -
10 november 12:30 10 nov. 12:30: KdK A.G.A.V.S. – Soesterberg MB 2 AVV Keistad MB 2 -
10 november 12:30 10 nov. 12:30: AVV Keistad DS 4 – Afas-LEOS DS 1 -
10 november 12:00 De Meeuwen N5 1 – Oranje Nassau N5 1 4 - 0
10 november 12:00 Dovo/Hujades N4 1 – De Meeuwen N4 1 4 - 0
10 november 11:30 De Meeuwen N4 1 – Sivoc N4 1 4 - 0
10 november 10:30 Lycurgus JA 1 – De Meeuwen/Grijpskerk JA 1 4 - 0
10 november 10:30 Smash & Block N4 1 – De Meeuwen N4 1 2 - 2
10 november 10:30 10 nov. 10:30: AVV Keistad MA 1 – VCV MA 1 -
10 november 10:30 10 nov. 10:30: Taurus MC 7 – AVV Keistad MC 4 -
10 november 10:30 10 nov. 10:30: AVV Keistad MB 3 – Afas-LEOS MB 2 -
10 november 10:00 10 nov. 10:00: LIVO MC 2 – DIOS MC 1 -
10 november 9:30 10 nov. 9:30: Switch Hooglanderveen MC 1 – AVV Keistad MC 1 -
10 november 9:00 10 nov. 9:00: AVV Keistad MC 2 – Switch Hooglanderveen MC 2 -
10 november 9:00 10 nov. 9:00: AVV Keistad MC 3 – Irene MC 2 -
10 november 0:00 10 nov. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 – TT Papendal Arnhem HS 1 -
09 november 21:45 9 nov. 21:45: Lovoc HS 2 – AVV Keistad HS 6 -
09 november 21:30 9 nov. 21:30: Wilhelmina HS 1 – Afas-LEOS HS 1 -
09 november 21:30 9 nov. 21:30: Oberon HS 3 – Oberon HS 2 -
09 november 21:30 9 nov. 21:30: Oberon HS 1 – VCH HS 1 -
09 november 20:15 9 nov. 20:15: Unicornus DS 4 – Oberon DS 4 -
09 november 20:00 9 nov. 20:00: Oberon DS 1 – VV Utrecht DS 7 -
09 november 20:00 9 nov. 20:00: Oberon DS 3 – VIF DS 1 -
09 november 19:30 9 nov. 19:30: Wilhelmina HS 2 – Enervo HS 2 -
09 november 19:15 Haulerwijk MB 1 – De Meeuwen MB 2 3 - 1
09 november 18:45 9 nov. 18:45: Oberon JB 1 – Sovoco JB 1 -
09 november 18:45 9 nov. 18:45: Oberon MC 1 – Zaanstad MC 3 -
09 november 18:45 9 nov. 18:45: Oberon MC 2 – Prima Donna Kaas Huizen MC 3 -
08 november 21:30 8 nov. 21:30: Keizer Otto-Trivolley DS 3 – AVV Keistad DS 7 -
08 november 19:45 8 nov. 19:45: Keizer Otto-Trivolley DS 2 – AVV Keistad DS 6 -
07 november 21:15 7 nov. 21:15: Kerkemeijer Gemini HS 3 – DIOS HS 2 -
05 november 21:00 5 nov. 21:00: Afas-LEOS HS 3 – AVV Keistad HS 8 -
05 november 20:30 De Meeuwen DS 1 – Krathos DS 1 3 - 1
05 november 20:00 5 nov. 20:00: DIOS DS 3 – Brevolk DS 4 -
04 november 16:30 4 nov. 16:30: Zaanstad HS 1 – Achterhoek Orion HS 1 -
03 november 20:00 De Meeuwen DS 3 – Donitas DS 14 2 - 2
03 november 20:00 De Meeuwen HS 2 – De Klok Bier Donitas HS 5 0 - 4
03 november 20:00 De Meeuwen HS 1 – uitZtekend Donitas HS 3 1 - 3
03 november 20:00 3 nov. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 – VoCASA HS 1 -
03 november 19:30 3 nov. 19:30: Sliedrecht Sport HS 1 – Abiant Lycurgus HS 1 -
03 november 19:30 3 nov. 19:30: Axell Claims / Sovoco HS 1 – AVV Keistad HS 1 -
03 november 18:00 3 nov. 18:00: DIOS HS 1 – Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 1 -
03 november 18:00 3 nov. 18:00: DIOS DS 3 – Morgana DVO DS 8 -
03 november 18:00 De Meeuwen MB 1 – Bas Autowas/VV Voorsterslag MB 1 4 - 0
03 november 18:00 De Meeuwen DS 1 – Donitas DS 5 4 - 0
03 november 17:00 3 nov. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 – Advisie/SSS HS 1 -
03 november 16:30 3 nov. 16:30: Invicta DS 3 – Excelsior DS 2 -
03 november 16:15 3 nov. 16:15: Prima Donna Kaas Huizen DS 3 – Oberon DS 1 -
03 november 16:00 3 nov. 16:00: DIOS MA 1 – LIVO MA 1 -
03 november 16:00 3 nov. 16:00: DIOS DS 2 – Elite/Dynamo DS 1 -
03 november 16:00 3 nov. 16:00: Woudenberg MB 1 – Renswouw MB 1 -
03 november 16:00 De Meeuwen/Grijpskerk JC 1 – DIO/Bedum XC 1 0 - 4
03 november 16:00 De Meeuwen DS 2 – vv Peize DS 1 2 - 3
03 november 16:00 3 nov. 16:00: TT Papendal Arnhem HS 1 – SV Land Taurus HS 1 -
03 november 16:00 3 nov. 16:00: Harambee HS 1 – Seesing Personeel Orion HS 3 -
03 november 15:00 3 nov. 15:00: Forza Hoogland DS 7 – Oberon DS 3 -
03 november 15:00 3 nov. 15:00: HLB Van Daal/DS DS 1 – Spivo DS 1 -
03 november 14:30 3 nov. 14:30: US HS 2 – AVV Keistad HS 2 -
03 november 14:30 3 nov. 14:30: Mobiquity US DS 3 – AVV Keistad DS 1 -
03 november 14:15 3 nov. 14:15: Prima Donna Kaas Huizen MC 3 – Oberon MC 2 -
03 november 14:00 De Meeuwen MA 1 – Bas Autowas/VV Voorsterslag MA 1 3 - 2
03 november 13:45 3 nov. 13:45: DIOS MC 1 – Kerkemeijer Gemini MC 1 -
03 november 13:45 Hake Tjoba JA 1 – De Meeuwen/Grijpskerk JA 1 0 - 4
03 november 12:30 3 nov. 12:30: AVV Keistad MB 2 – Sovoco MB 2 -
03 november 12:30 3 nov. 12:30: AVV Keistad JB 1 – Sovoco JB 1 -
03 november 12:30 3 nov. 12:30: Kids Aktief US DS 4 – AVV Keistad DS 2 -
03 november 12:30 3 nov. 12:30: AVV Keistad DS 5 – VC Allvo DS 3 -
03 november 12:30 3 nov. 12:30: AVV Keistad DS 7 – Switch Hooglanderveen DS 2 -
03 november 11:30 3 nov. 11:30: DIOS MC 2 – LIVO MC 1 -
03 november 11:00 3 nov. 11:00: Forza Hoogland MA 2 – AVV Keistad MA 2 -
03 november 11:00 3 nov. 11:00: Forza Hoogland MB 4 – AVV Keistad MB 3 -
03 november 11:00 3 nov. 11:00: Sovoco MA 1 – AVV Keistad MA 1 -
03 november 11:00 3 nov. 11:00: Servia MC 1 – AVV Keistad MC 4 -
03 november 10:45 3 nov. 10:45: VV Utrecht JC 1 – AVV Keistad JC 1 -
03 november 10:30 3 nov. 10:30: AVV Keistad MC 1 – Cito MC 1 -
03 november 10:30 3 nov. 10:30: AVV Keistad JC 2 – Forza Hoogland JC 3 -
03 november 9:00 Sudosa-Desto MC 2 – De Meeuwen MC 1 3 - 1
03 november 9:00 3 nov. 9:00: Sovoco MB 1 – AVV Keistad MB 1 -
03 november 9:00 3 nov. 9:00: AVV Keistad MC 2 – Forza Hoogland MC 2 -
03 november 9:00 3 nov. 9:00: AVV Keistad MC 3 – Unicornus MC 1 -
02 november 21:30 2 nov. 21:30: Prima Donna Kaas Huizen HS 6 – Oberon HS 4 -
02 november 21:15 2 nov. 21:15: AVV Keistad DS 8 – Oberon DS 4 -
02 november 21:15 2 nov. 21:15: AVV Keistad HS 8 – Oberon HS 2 -
02 november 21:15 2 nov. 21:15: AVV Keistad HS 5 – Gemini S HS 3 -
02 november 21:15 2 nov. 21:15: AVV Keistad HS 7 – VC Allvo HS 4 -
02 november 21:00 2 nov. 21:00: Gemini S HS 5 – Oberon HS 3 -
02 november 19:30 2 nov. 19:30: AVV Keistad HS 6 – VC Allvo HS 3 -
02 november 19:30 2 nov. 19:30: AVV Keistad DS 3 – Forza Hoogland DS 1 -
02 november 19:30 2 nov. 19:30: AVV Keistad DS 9 – VC Allvo DS 7 -
02 november 19:30 2 nov. 19:30: AVV Keistad DS 6 – Forza Hoogland DS 5 -
01 november 21:30 1 nov. 21:30: Keizer Otto-Trivolley HS 1 – AVV Keistad HS 3 -
01 november 19:45 1 nov. 19:45: Keizer Otto-Trivolley DS 1 – AVV Keistad DS 4 -
30 oktober 21:00 30 okt. 21:00: Netzo HS 1 – AVV Keistad HS 4 -
29 oktober 20:45 29 okt. 20:45: AMVJ-Martinus HS 1 – Oberon HS 1 -
29 oktober 20:30 29 okt. 20:30: DIOS HS 2 – Polstars HS 2 -
27 oktober 20:00 27 okt. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 – Zaanstad HS 1 -
27 oktober 20:00 27 okt. 20:00: Abiant Lycurgus HS 1 – Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 -
27 oktober 20:00 27 okt. 20:00: SV Land Taurus HS 1 – Achterhoek Orion HS 1 -
27 oktober 19:30 Lycurgus HS 7 – De Meeuwen HS 2 4 - 0
27 oktober 19:30 27 okt. 19:30: VoCASA HS 1 – Sliedrecht Sport HS 1 -
27 oktober 19:30 27 okt. 19:30: Advisie/SSS HS 1 – TT Papendal Arnhem HS 1 -
27 oktober 17:00 27 okt. 17:00: Sovoco JB 1 – Oberon JB 1 -
27 oktober 16:30 27 okt. 16:30: KdK A.G.A.V.S. – Soesterberg HS 1 Wilhelmina HS 1 -
27 oktober 16:30 Lycurgus DS 1 – De Meeuwen DS 1 4 - 0
27 oktober 14:30 27 okt. 14:30: Woudenberg MB 1 – TweeVV MB 2 -
27 oktober 14:00 27 okt. 14:00: SV Loil DS 2 – DIOS DS 3 -
27 oktober 13:45 27 okt. 13:45: DIOS DS 1 – Polstars DS 1 -
27 oktober 13:00 27 okt. 13:00: Grol MA 1 – DIOS MA 1 -
27 oktober 12:30 Lycurgus MB 1 – De Meeuwen MB 1 4 - 0
27 oktober 12:30 27 okt. 12:30: Taurus MA 1 – AVV Keistad MA 1 -
27 oktober 10:15 27 okt. 10:15: UVV/Sphynx JC 1 – AVV Keistad JC 2 -
22 oktober 20:30 22 okt. 20:30: Van den Hengel / Sovoco DS 1 – AVV Keistad DS 3 -
20 oktober 20:00 20 okt. 20:00: Zaanstad HS 1 – SV Land Taurus HS 1 -
20 oktober 19:30 20 okt. 19:30: TT Papendal Arnhem HS 1 – Abiant Lycurgus HS 1 -
20 oktober 19:15 20 okt. 19:15: AVV Keistad HS 1 – FOOX Olhaco HS 1 -
20 oktober 19:15 20 okt. 19:15: VC Velden DS 2 – HLB Van Daal/DS DS 1 -
20 oktober 18:00 Sivoc HS 1 – De Meeuwen HS 1 2 - 3
20 oktober 17:30 20 okt. 17:30: Sliedrecht Sport HS 1 – Draisma Dynamo HS 1 -
20 oktober 17:00 20 okt. 17:00: Skopein Wivoc DS 1 – DIOS DS 1 -
20 oktober 17:00 20 okt. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 – VoCASA HS 1 -
20 oktober 17:00 20 okt. 17:00: AVV Keistad DS 1 – Irene DS 1 -
20 oktober 16:30 20 okt. 16:30: AVV Keistad HS 3 – US HS 4 -
20 oktober 16:30 20 okt. 16:30: AVV Keistad HS 4 – Armixtos HS 1 -
20 oktober 16:15 Abiant/Set Uppers MC 1 – De Meeuwen MC 1 1 - 3
20 oktober 15:00 20 okt. 15:00: Skopein Wivoc HS 1 – DIOS HS 1 -
20 oktober 15:00 20 okt. 15:00: Voleem MA 1 – AVV Keistad MA 2 -
20 oktober 14:30 20 okt. 14:30: KdK A.G.A.V.S. – Soesterberg DS 1 AVV Keistad DS 7 -
20 oktober 14:30 20 okt. 14:30: AVV Keistad DS 2 – AVV Keistad DS 3 -
20 oktober 14:30 20 okt. 14:30: AVV Keistad HS 2 – Wereldvrede US HS 3 -
20 oktober 14:00 20 okt. 14:00: WIK Steenderen MB 1 – DIOS MB 1 -
20 oktober 14:00 Wesseling DOK MB 1 – De Meeuwen MB 1 4 - 0
20 oktober 14:00 Krathos MC 1 – De Meeuwen MC 2 4 - 0
20 oktober 13:30 20 okt. 13:30: Morgana DVO MA 1 – DIOS MA 1 -
20 oktober 13:00 20 okt. 13:00: Skopein Wivoc MC 1 – DIOS MC 1 -
20 oktober 13:00 20 okt. 13:00: Seesing Personeel Orion HS 3 – Webton Hengelo HS 2 -
20 oktober 12:30 20 okt. 12:30: AVV Keistad MA 3 – Forza Hoogland MA 5 -
20 oktober 12:30 20 okt. 12:30: AVV Keistad JC 1 – Prima Donna Kaas Huizen JC 1 -
20 oktober 12:30 20 okt. 12:30: AVV Keistad DS 4 – Lovoc DS 1 -
20 oktober 11:15 20 okt. 11:15: SSS MB 3 – Woudenberg MB 1 -
20 oktober 11:00 20 okt. 11:00: Forza Hoogland MB 1 – AVV Keistad MB 1 -
20 oktober 10:45 20 okt. 10:45: VV Utrecht MA 1 – AVV Keistad MA 1 -
20 oktober 10:30 20 okt. 10:30: AVV Keistad MC 1 – Sovoco MC 1 -
20 oktober 9:30 20 okt. 9:30: Forza Hoogland MB 3 – AVV Keistad MB 2 -
20 oktober 9:00 20 okt. 9:00: Seesing Personeel Orion JB 1 – DIOS JB 1 -
20 oktober 9:00 20 okt. 9:00: AVV Keistad MC 2 – VCV MC 2 -
20 oktober 9:00 20 okt. 9:00: AVV Keistad MC 4 – Afas-LEOS MC 1 -
20 oktober 9:00 20 okt. 9:00: Sovoco JB 1 – AVV Keistad JB 1 -
20 oktober 0:00 20 okt. 0:00: WSV MC 1 – DIOS MC 2 -
20 oktober 0:00 20 okt. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 – Advisie/SSS HS 1 -
19 oktober 21:30 19 okt. 21:30: Wilhelmina HS 1 – Lovoc HS 1 -
19 oktober 21:30 19 okt. 21:30: Oberon HS 3 – Voleem HS 6 -
19 oktober 21:30 19 okt. 21:30: Oberon HS 2 – Gemini S HS 5 -
19 oktober 21:30 19 okt. 21:30: Oberon HS 1 – US HS 5 -
19 oktober 21:30 19 okt. 21:30: Oberon HS 4 – Sovoco HS 4 -
19 oktober 21:30 19 okt. 21:30: vv Nederhorst DS 2 – AVV Keistad DS 8 -
19 oktober 21:30 19 okt. 21:30: vv Nederhorst HS 2 – AVV Keistad HS 7 -
19 oktober 21:00 19 okt. 21:00: Gemini S HS 3 – AVV Keistad HS 6 -
19 oktober 20:00 19 okt. 20:00: Oberon DS 4 – Sovoco DS 5 -
19 oktober 20:00 19 okt. 20:00: Oberon DS 1 – Afas-LEOS DS 1 -
19 oktober 20:00 19 okt. 20:00: Oberon DS 3 – Keizer Otto-Trivolley DS 4 -
19 oktober 20:00 19 okt. 20:00: vv Nederhorst DS 3 – AVV Keistad DS 9 -
19 oktober 20:00 19 okt. 20:00: Oberon DS 2 – AVV Keistad DS 5 -
19 oktober 19:30 19 okt. 19:30: Wilhelmina HS 2 – Voleem HS 2 -
19 oktober 19:00 19 okt. 19:00: KSV DS 1 – DIOS DS 2 -
19 oktober 19:00 19 okt. 19:00: vv Nederhorst MC 2 – Oberon MC 2 -
19 oktober 18:45 19 okt. 18:45: Oberon JB 1 – VIF JB 1 -
19 oktober 18:45 19 okt. 18:45: Oberon MC 1 – Spaarnestad MC 3 -
19 oktober 18:45 19 okt. 18:45: DOSC JC 1 – AVV Keistad JC 2 -
18 oktober 20:45 G.A.V. Unitas HS 1 – De Meeuwen HS 1 0 - 3
18 oktober 19:00 18 okt. 19:00: SSS DS 10 – Invicta DS 3 -
17 oktober 20:00 17 okt. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 – Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 -
17 oktober 19:30 17 okt. 19:30: VoCASA HS 1 – TT Papendal Arnhem HS 1 -
17 oktober 19:30 17 okt. 19:30: Advisie/SSS HS 1 – SV Land Taurus HS 1 -
17 oktober 0:00 17 okt. 0:00: Abiant Lycurgus HS 1 – Achterhoek Orion HS 1 -
16 oktober 21:00 16 okt. 21:00: Avanti HS 2 – DIOS HS 2 -
15 oktober 20:30 De Meeuwen DS 1 – D.F.S. DS 1 3 - 1
13 oktober 20:00 De Meeuwen HS 2 – Lycurgus HS 7 3 - 1
13 oktober 20:00 De Meeuwen HS 1 – Exstudiantes HS 2 4 - 0
13 oktober 20:00 De Meeuwen DS 3 – Lycurgus DS 9 4 - 0
13 oktober 20:00 13 okt. 20:00: SV Land Taurus HS 1 – Abiant Lycurgus HS 1 -
13 oktober 20:00 13 okt. 20:00: Zaanstad HS 1 – Advisie/SSS HS 1 -
13 oktober 19:30 13 okt. 19:30: Avior HS 1 – AVV Keistad HS 1 -
13 oktober 18:00 13 okt. 18:00: DIOS DS 3 – Skopein Wivoc DS 4 -
13 oktober 18:00 De Meeuwen DS 1 – Exstudiantes DS 1 2 - 3
13 oktober 18:00 De Meeuwen MB 1 – Lycurgus MB 1 0 - 4
13 oktober 17:00 13 okt. 17:00: Forza Hoogland HS 6 – Oberon HS 4 -
13 oktober 17:00 13 okt. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 – Sliedrecht Sport HS 1 -
13 oktober 17:00 13 okt. 17:00: Volga HS 1 – Seesing Personeel Orion HS 3 -
13 oktober 16:30 13 okt. 16:30: Invicta DS 3 – Scylla DS 5 -
13 oktober 16:15 13 okt. 16:15: Voleem HS 6 – Oberon HS 2 -
13 oktober 16:00 13 okt. 16:00: DIOS DS 2 – Havoc DS 1 -
13 oktober 16:00 13 okt. 16:00: DIOS MA 1 – Halley MA 3 -
13 oktober 16:00 De Meeuwen/Grijpskerk JA 1 – Lycurgus JA 1 0 - 4
13 oktober 16:00 De Meeuwen DS 2 – Exstudiantes DS 4 1 - 3
13 oktober 16:00 De Meeuwen MC 1 – Impala MC 2 4 - 0
13 oktober 15:45 13 okt. 15:45: BPA VTC Woerden HS 1 – AVV Keistad HS 2 -
13 oktober 15:30 13 okt. 15:30: AVV Keistad DS 1 – Armixtos DS 1 -
13 oktober 15:00 13 okt. 15:00: Haaften Kwiek HS 2 – Groene Ster HS 1 -
13 oktober 14:30 De Meeuwen/Grijpskerk JC 1 – Sudosa-Desto JC 3 0 - 4
13 oktober 14:30 13 okt. 14:30: VV Amsterdam DS 3 – AVV Keistad DS 4 -
13 oktober 14:00 De Meeuwen MC 2 – Lycurgus MC 2 0 - 4
13 oktober 14:00 De Meeuwen MB 2 – Krathos MB 1 3 - 2
13 oktober 14:00 De Meeuwen MA 1 – Sudosa-Desto MA 3 1 - 3
13 oktober 13:45 13 okt. 13:45: DIOS DS 1 – Dash DS 2 -
13 oktober 13:45 13 okt. 13:45: DIOS MC 1 – Halley MC 2 -
13 oktober 13:30 13 okt. 13:30: TT Papendal Arnhem HS 1 – Draisma Dynamo HS 1 -
13 oktober 13:15 13 okt. 13:15: VCH MC 2 – Oberon MC 1 -
13 oktober 13:00 13 okt. 13:00: Kromme Rijn MC 1 – AVV Keistad MC 4 -
13 oktober 12:30 13 okt. 12:30: N.V.C. MB 1 – Woudenberg MB 1 -
13 oktober 12:30 13 okt. 12:30: AVV Keistad JC 1 – Forza Hoogland JC 1 -
13 oktober 12:30 13 okt. 12:30: AVV Keistad JB 1 – VC Allvo JB 1 -
13 oktober 12:30 13 okt. 12:30: AVV Keistad DS 2 – Wilhelmina DS 1 -
13 oktober 12:15 Doles N2 1 – De Meeuwen N2 1 0 - 2
13 oktober 12:00 13 okt. 12:00: VV Amsterdam HS 3 – AVV Keistad HS 4 -
13 oktober 12:00 13 okt. 12:00: VV Amsterdam HS 2 – AVV Keistad HS 3 -
13 oktober 11:45 De Meeuwen N2 1 – Smash & Block N2 1 0 - 2
13 oktober 11:30 13 okt. 11:30: DIOS MB 1 – Skopein Wivoc MB 1 -
13 oktober 11:30 13 okt. 11:30: DIOS MC 2 – Halley MC 3 -
13 oktober 11:30 De Meeuwen N3 3 – Oranje Nassau N3 1 0 - 2
13 oktober 11:30 Oranje Nassau N5 1 – De Meeuwen N5 1 0 - 4
13 oktober 11:30 Sivoc N4 1 – De Meeuwen N4 1 0 - 4
13 oktober 11:15 De Meeuwen N2 1 – Dovo/Hujades N2 1 0 - 2
13 oktober 11:15 De Meeuwen N3 2 – De Meeuwen N3 3 2 - 0
13 oktober 11:00 De Meeuwen N2 1 – Impala N2 2 0 - 2
13 oktober 11:00 DES N5 1 – De Meeuwen N5 1 0 - 4
13 oktober 11:00 13 okt. 11:00: Kromme Rijn MB 1 – AVV Keistad MB 3 -
13 oktober 11:00 13 okt. 11:00: Forza Hoogland MC 1 – AVV Keistad MC 1 -
13 oktober 11:00 De Meeuwen N4 1 – Dovo/Hujades N4 1 0 - 4
13 oktober 10:45 Voklubol N3 1 – De Meeuwen N3 2 2 - 0
13 oktober 10:30 Voklubol N3 1 – De Meeuwen N3 3 2 - 0
13 oktober 10:30 Winkhem N3 2 – De Meeuwen N3 2 2 - 0
13 oktober 10:30 13 okt. 10:30: AVV Keistad JC 2 – UVV/Sphynx JC 1 -
13 oktober 10:30 13 okt. 10:30: AVV Keistad MA 1 – Forza Hoogland MA 1 -
13 oktober 10:15 Winkhem N3 1 – De Meeuwen N3 1 1 - 1
13 oktober 10:00 De Meeuwen N3 1 – Lycurgus N3 1 2 - 0
13 oktober 9:30 De Meeuwen N3 1 – Dovo/Hujades N3 1 2 - 0
13 oktober 9:30 13 okt. 9:30: Switch Hooglanderveen MA 1 – AVV Keistad MA 2 -
13 oktober 9:00 13 okt. 9:00: AVV Keistad MC 2 – Unicornus MC 2 -
13 oktober 9:00 13 okt. 9:00: AVV Keistad MC 3 – Switch Hooglanderveen MC 3 -
13 oktober 0:00 13 okt. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 – VoCASA HS 1 -
12 oktober 21:30 12 okt. 21:30: Afas-LEOS HS 3 – Oberon HS 3 -
12 oktober 21:15 12 okt. 21:15: AVV Keistad HS 8 – Gemini S HS 5 -
12 oktober 21:15 12 okt. 21:15: AVV Keistad DS 8 – Sovoco DS 5 -
12 oktober 21:15 12 okt. 21:15: AVV Keistad HS 5 – AVV Keistad HS 6 -
12 oktober 20:15 12 okt. 20:15: VIF DS 2 – Oberon DS 4 -
12 oktober 19:30 12 okt. 19:30: AVV Keistad DS 9 – Unicornus DS 5 -
12 oktober 19:30 12 okt. 19:30: AVV Keistad DS 5 – AMVJ-Martinus DS 3 -
12 oktober 19:30 12 okt. 19:30: AVV Keistad DS 6 – Gemini S DS 3 -
12 oktober 19:30 12 okt. 19:30: AVV Keistad DS 3 – VV Utrecht DS 5 -
12 oktober 18:30 12 okt. 18:30: VIF JB 2 – Oberon JB 1 -
12 oktober 18:30 12 okt. 18:30: Afas-LEOS MB 1 – AVV Keistad MB 2 -
11 oktober 21:30 11 okt. 21:30: Keizer Otto-Trivolley DS 1 – Oberon DS 1 -
10 oktober 21:00 10 okt. 21:00: Forza Hoogland HS 3 – Wilhelmina HS 1 -
10 oktober 20:45 10 okt. 20:45: V.V.Ouderkerk DS 2 – Oberon DS 3 -
09 oktober 21:00 9 okt. 21:00: Netzo HS 1 – Oberon HS 1 -
09 oktober 19:45 9 okt. 19:45: Oberon DS 2 – Voleem DS 2 -
08 oktober 20:30 8 okt. 20:30: DIOS HS 2 – Dash HS 3 -
06 oktober 20:00 vv Trias HS 3 – De Meeuwen HS 2 3 - 2
06 oktober 20:00 6 okt. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 – Achterhoek Orion HS 1 -
06 oktober 20:00 6 okt. 20:00: Abiant Lycurgus HS 1 – Advisie/SSS HS 1 -
06 oktober 19:30 6 okt. 19:30: Sliedrecht Sport HS 1 – TT Papendal Arnhem HS 1 -
06 oktober 19:30 6 okt. 19:30: VoCASA HS 1 – SV Land Taurus HS 1 -
06 oktober 19:15 6 okt. 19:15: AVV Keistad HS 1 – Springendal-Set-Up`65 HS 1 -
06 oktober 18:00 6 okt. 18:00: Voleem DS 2 – AVV Keistad DS 5 -
06 oktober 17:30 SURF JC 1 – De Meeuwen/Grijpskerk JC 1 4 - 0
06 oktober 17:15 6 okt. 17:15: Next Volley Dordrecht DS 1 – HLB Van Daal/DS DS 1 -
06 oktober 17:00 6 okt. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 – Zaanstad HS 1 -
06 oktober 16:30 6 okt. 16:30: AVV Keistad HS 4 – Volamos HS 1 -
06 oktober 16:30 6 okt. 16:30: AVV Keistad HS 3 – Spaarnestad HS 3 -
06 oktober 16:00 6 okt. 16:00: Halley DS 2 – DIOS DS 1 -
06 oktober 16:00 6 okt. 16:00: VCV MA 1 – AVV Keistad MA 1 -
06 oktober 16:00 6 okt. 16:00: Groene Ster HS 1 – Voleco HS 4 -
06 oktober 15:00 6 okt. 15:00: Halley DS 8 – DIOS DS 3 -
06 oktober 14:30 Impala Mix JA 1 – De Meeuwen/Grijpskerk JA 1 0 - 4
06 oktober 14:30 DIO/Bedum DS 2 – De Meeuwen DS 1 4 - 0
06 oktober 14:30 6 okt. 14:30: AVV Keistad HS 6 – Prima Donna Kaas Huizen HS 5 -
06 oktober 14:30 6 okt. 14:30: AVV Keistad DS 4 – Forza Hoogland DS 4 -
06 oktober 14:30 6 okt. 14:30: AVV Keistad HS 2 – Spaarnestad HS 2 -
06 oktober 13:30 6 okt. 13:30: Setash DS 4 – Invicta DS 3 -
06 oktober 13:00 6 okt. 13:00: Leython DC JC 1 – AVV Keistad JC 1 -
06 oktober 13:00 6 okt. 13:00: Prima Donna Kaas Huizen DS 2 – AVV Keistad DS 1 -
06 oktober 13:00 6 okt. 13:00: Seesing Personeel Orion HS 3 – De Hofnar-Bovo HS 2 -
06 oktober 12:30 DIO/Bedum MA 1 – De Meeuwen MA 1 1 - 3
06 oktober 12:30 vc Bolsward MB 1 – De Meeuwen MB 1 3 - 1
06 oktober 12:30 6 okt. 12:30: AVV Keistad MB 1 – Forza Hoogland MB 1 -
06 oktober 12:30 6 okt. 12:30: AVV Keistad MA 3 – Sovoco MA 2 -
06 oktober 12:30 6 okt. 12:30: AVV Keistad MA 2 – Switch Hooglanderveen MA 2 -
06 oktober 11:30 6 okt. 11:30: Dash MC 2 – DIOS MC 2 -
06 oktober 11:15 De Meeuwen N3 1 – DIO/Bedum N3 1 2 - 0
06 oktober 11:00 6 okt. 11:00: The Sport Box – USV Protos DS 2 AVV Keistad DS 2 -
06 oktober 11:00 Dovo/Hujades N3 1 – De Meeuwen N3 1 0 - 2
06 oktober 11:00 De Meeuwen N4 1 – Dovo/Hujades N4 2 2 - 2
06 oktober 11:00 6 okt. 11:00: Halley MA 2 – DIOS MA 1 -
06 oktober 10:30 DIO/Bedum MB 2 – De Meeuwen MB 2 1 - 3
06 oktober 10:30 DIO/Bedum MC 1 – De Meeuwen MC 2 4 - 0
06 oktober 10:30 6 okt. 10:30: AVV Keistad JB 1 – VIF JB 1 -
06 oktober 10:30 6 okt. 10:30: AVV Keistad MB 3 – VIF MB 3 -
06 oktober 10:30 De Meeuwen N4 1 – Dovo/Hujades N4 1 4 - 0
06 oktober 10:15 Lycurgus N3 1 – De Meeuwen N3 1 0 - 2
06 oktober 10:00 Impala N2 2 – De Meeuwen N2 1 2 - 0
06 oktober 10:00 De Meeuwen N3 2 – Oranje Nassau N3 1 0 - 2
06 oktober 10:00 De Meeuwen N5 1 – G.A.V. Unitas N5 1 0 - 4
06 oktober 10:00 De Meeuwen N3 3 – Winkhem N3 2 0 - 2
06 oktober 10:00 6 okt. 10:00: S.C. GORSSEL MB 1 – DIOS MB 1 -
06 oktober 9:45 Oranje Nassau N3 1 – De Meeuwen N3 3 2 - 0
06 oktober 9:30 6 okt. 9:30: Switch Hooglanderveen MC 2 – AVV Keistad MC 2 -
06 oktober 9:30 De Meeuwen N5 1 – Doles N5 1 4 - 0
06 oktober 9:15 De Meeuwen N2 1 – Doles N2 1 0 - 2
06 oktober 9:15 De Meeuwen N3 3 – De Meeuwen N3 2 0 - 2
06 oktober 9:00 Dovo/Hujades N2 1 – De Meeuwen N2 1 2 - 0
06 oktober 9:00 6 okt. 9:00: AVV Keistad MB 2 – Switch Hooglanderveen MB 3 -
06 oktober 9:00 6 okt. 9:00: AVV Keistad MC 4 – Servia MC 1 -
06 oktober 9:00 6 okt. 9:00: Prima Donna Kaas Huizen MC 2 – AVV Keistad MC 1 -
06 oktober 9:00 De Meeuwen N3 2 – Voklubol N3 1 0 - 2
06 oktober 9:00 6 okt. 9:00: Seesing Personeel Orion MC 3 – DIOS MC 1 -
05 oktober 21:30 5 okt. 21:30: Wilhelmina HS 1 – Switch Hooglanderveen HS 2 -
05 oktober 21:30 5 okt. 21:30: Wilhelmina DS 1 – AVV Keistad DS 3 -
05 oktober 21:30 5 okt. 21:30: Wilhelmina HS 4 – AVV Keistad HS 7 -
05 oktober 21:30 5 okt. 21:30: Oberon HS 2 – Afas-LEOS HS 3 -
05 oktober 21:30 5 okt. 21:30: Oberon HS 1 – Armixtos HS 1 -
05 oktober 21:15 5 okt. 21:15: Switch Hooglanderveen HS 4 – AVV Keistad HS 8 -
05 oktober 20:00 5 okt. 20:00: Oberon DS 1 – Lovoc DS 1 -
05 oktober 20:00 5 okt. 20:00: Oberon HS 4 – Voleem HS 5 -
05 oktober 20:00 5 okt. 20:00: Oberon DS 3 – Voleem DS 3 -
05 oktober 19:30 5 okt. 19:30: The Smashers DS 2 – AVV Keistad DS 8 -
05 oktober 19:30 5 okt. 19:30: Wilhelmina HS 2 – AVV Keistad HS 5 -
05 oktober 19:30 5 okt. 19:30: Wilhelmina DS 4 – AVV Keistad DS 7 -
05 oktober 19:30 5 okt. 19:30: Wilhelmina DS 2 – AVV Keistad DS 6 -
05 oktober 19:30 5 okt. 19:30: Prima Donna Kaas Huizen DS 5 – Oberon DS 2 -
05 oktober 19:15 5 okt. 19:15: KSH HS 3 – DIOS HS 2 -
05 oktober 19:00 Oostermoer MC 1 – De Meeuwen MC 1 4 - 0
05 oktober 18:45 5 okt. 18:45: Unicornus MC 3 – AVV Keistad MC 3 -
05 oktober 18:45 5 okt. 18:45: Oberon JB 1 – VIF JB 2 -
05 oktober 18:45 5 okt. 18:45: Oberon MC 2 – VC Allvo MC 1 -
05 oktober 18:45 5 okt. 18:45: Oberon MC 1 – MOVE MC 3 -
04 oktober 21:00 DIO/Bedum HS 4 – De Meeuwen HS 1 1 - 3
04 oktober 21:00 4 okt. 21:00: Fellini Vips HS 1 – DIOS HS 1 -
04 oktober 20:30 de Gave DS 1 – De Meeuwen DS 2 3 - 1
04 oktober 20:30 4 okt. 20:30: Vollverijs DS 2 – DIOS DS 2 -
04 oktober 19:15 DIO/Bedum DS 6 – De Meeuwen DS 3 3 - 1
02 oktober 22:15 2 okt. 22:15: Seesing Personeel Orion HR 3 – DIOS HR 1 -
02 oktober 21:45 2 okt. 21:45: Blauw-wit HR 2 – DIOS HR 1 -
02 oktober 20:45 2 okt. 20:45: Seesing Personeel Orion HR 3 – DIOS HR 1 -
02 oktober 20:15 2 okt. 20:15: Blauw-wit HR 2 – DIOS HR 1 -
29 september 20:00 De Meeuwen DS 3 – vv Trias DS 3 2 - 2
29 september 20:00 De Meeuwen HS 1 – Winkhem HS 1 3 - 1
29 september 20:00 De Meeuwen HS 2 – LIS HS 1 3 - 1
29 september 19:15 29 sep. 19:15: AVV Keistad HS 1 – SURFspot.nl USV Protos HS 1 -
29 september 18:00 De Meeuwen DS 1 – Flash/Veendam DS 2 3 - 1
29 september 18:00 De Meeuwen MB 1 – Wesseling DOK MB 1 3 - 2
29 september 18:00 29 sep. 18:00: DIOS HS 1 – Seesing Personeel Orion HS 3 -
29 september 18:00 29 sep. 18:00: DIOS DS 3 – VIOS Beltrum DS 4 -
29 september 17:00 29 sep. 17:00: AVV Keistad DS 1 – Kalinko DS 1 -
29 september 17:00 29 sep. 17:00: VV Amsterdam DS 3 – Oberon DS 1 -
29 september 17:00 29 sep. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 – VCN DS 3 -
29 september 16:30 29 sep. 16:30: Bourgondië MC 1 – AVV Keistad MC 4 -
29 september 16:30 29 sep. 16:30: Taurus DS 2 – AVV Keistad DS 3 -
29 september 16:30 29 sep. 16:30: AVV Keistad HS 3 – Prima Donna Kaas Huizen HS 2 -
29 september 16:30 29 sep. 16:30: AVV Keistad HS 4 – VV Amsterdam HS 5 -
29 september 16:00 De Meeuwen MC 1 – Sudosa-Desto MC 2 2 - 3
29 september 16:00 De Meeuwen/Grijpskerk JC 1 – vv Peize XC 1 0 - 4
29 september 16:00 De Meeuwen DS 2 – SURF DS 1 4 - 0
29 september 16:00 29 sep. 16:00: DIOS DS 2 – Revoc DS 1 -
29 september 16:00 29 sep. 16:00: DIOS MA 1 – Seesing Personeel Orion MA 1 -
29 september 15:30 29 sep. 15:30: ODIS DS 1 – AVV Keistad DS 5 -
29 september 15:00 29 sep. 15:00: Zaanstad MC 3 – Oberon MC 1 -
29 september 15:00 29 sep. 15:00: VV Amsterdam HS 3 – Oberon HS 1 -
29 september 15:00 29 sep. 15:00: WHV HS 4 – Groene Ster HS 1 -
29 september 14:30 De Meeuwen/Grijpskerk JA 1 – Reflex JA 1 1 - 3
29 september 14:30 29 sep. 14:30: AVV Keistad DS 2 – SVU DS 1 -
29 september 14:30 29 sep. 14:30: AVV Keistad HS 2 – Unicornus HS 1 -
29 september 14:00 De Meeuwen MC 2 – SURF MC 1 0 - 4
29 september 14:00 De Meeuwen MB 2 – Dovo/Hujades MB 1 0 - 4
29 september 13:45 29 sep. 13:45: DIOS JB 1 – Seesing Personeel Orion JB 1 -
29 september 13:45 29 sep. 13:45: DIOS DS 1 – Halley DS 3 -
29 september 13:45 29 sep. 13:45: DIOS MC 1 – VV Forza MC 3 -
29 september 13:30 29 sep. 13:30: Enervo HS 2 – AVV Keistad HS 6 -
29 september 12:30 29 sep. 12:30: AVV Keistad MB 1 – Sovoco MB 1 -
29 september 12:30 29 sep. 12:30: AVV Keistad MB 2 – Forza Hoogland MB 3 -
29 september 12:30 29 sep. 12:30: AVV Keistad DS 4 – De Jong & Van Diermen Unicornus DS 1 -
29 september 11:30 29 sep. 11:30: DIOS MC 2 – VIOS Beltrum MC 2 -
29 september 11:30 29 sep. 11:30: DIOS MB 1 – VIOS Beltrum MB 1 -
29 september 10:30 29 sep. 10:30: AVV Keistad MA 1 – VV Utrecht MA 1 -
29 september 10:30 29 sep. 10:30: AVV Keistad MA 2 – Forza Hoogland MA 2 -
29 september 10:30 Doles N5 1 – De Meeuwen N5 1 0 - 4
29 september 10:00 De Meeuwen N3 1 – Winkhem N3 1 2 - 0
29 september 10:00 G.A.V. Unitas N5 1 – De Meeuwen N5 1 1 - 3
29 september 10:00 Sivoc N4 1 – De Meeuwen N4 1 0 - 4
29 september 9:45 DIO/Bedum N3 1 – De Meeuwen N3 1 0 - 2
29 september 9:15 De Meeuwen N3 1 – Dovo/Hujades N3 1 2 - 0
29 september 9:00 29 sep. 9:00: Spaarnestad JC 1 – AVV Keistad JC 1 -
29 september 9:00 29 sep. 9:00: AVV Keistad MC 2 – Unicornus MC 4 -
29 september 9:00 29 sep. 9:00: AVV Keistad MB 3 – Forza Hoogland MB 4 -
28 september 21:30 28 sep. 21:30: Wilhelmina HS 1 – Prima Donna Kaas Huizen HS 3 -
28 september 21:30 28 sep. 21:30: Prima Donna Kaas Huizen HS 5 – AVV Keistad HS 5 -
28 september 21:30 28 sep. 21:30: Oberon HS 4 – Unicornus HS 2 -
28 september 21:30 28 sep. 21:30: Oberon DS 3 – vv Nederhorst DS 1 -
28 september 21:15 28 sep. 21:15: Switch Hooglanderveen HS 4 – Oberon HS 3 -
28 september 20:15 28 sep. 20:15: VIF DS 2 – AVV Keistad DS 8 -
28 september 20:00 28 sep. 20:00: Afas-LEOS MA 1 – AVV Keistad MA 3 -
28 september 20:00 28 sep. 20:00: VIF JB 1 – AVV Keistad JB 1 -
28 september 20:00 28 sep. 20:00: Oberon DS 2 – Almere Buiten DS 1 -
28 september 19:30 28 sep. 19:30: Majella HS 4 – AVV Keistad HS 7 -
28 september 19:30 28 sep. 19:30: Prima Donna Kaas Huizen DS 4 – AVV Keistad DS 6 -
28 september 19:30 28 sep. 19:30: Atalante MC 1 – Oberon MC 2 -
28 september 19:30 28 sep. 19:30: Wilhelmina HS 2 – Prima Donna Kaas Huizen HS 4 -
28 september 18:30 28 sep. 18:30: Afas-LEOS JC 1 – AVV Keistad JC 2 -
27 september 20:00 27 sep. 20:00: vv Nederhorst DS 2 – Oberon DS 4 -
24 september 20:30 24 sep. 20:30: DIOS HS 2 – Marvo 76 HS 1 -
22 september 20:00 Doles HS 1 – De Meeuwen HS 2 1 - 3
22 september 18:30 22 sep. 18:30: Scylla HS 1 – AVV Keistad HS 1 -
22 september 17:00 22 sep. 17:00: Forza Hoogland MA 1 – AVV Keistad MA 1 -
22 september 16:15 Abiant/Set Uppers MC 2 – De Meeuwen MC 1 3 - 1
22 september 15:45 22 sep. 15:45: AIRCOHEAT VTC Woerden DS 1 – AVV Keistad DS 1 -
22 september 15:00 Sudosa-Desto JA 1 – De Meeuwen/Grijpskerk JA 1 4 - 0
22 september 15:00 22 sep. 15:00: VV Amsterdam MC 2 – Oberon MC 1 -
22 september 14:00 Flash/Veendam MC 3 – De Meeuwen MC 2 4 - 0
22 september 13:00 22 sep. 13:00: Forza Hoogland DS 2 – AVV Keistad DS 2 -
22 september 13:00 22 sep. 13:00: Seesing Personeel Orion HS 3 – Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 1 -
22 september 12:30 Impala DS 1 – De Meeuwen DS 1 4 - 0
22 september 12:30 22 sep. 12:30: AVV Keistad MA 3 – Forza Hoogland MA 4 -
22 september 12:30 22 sep. 12:30: AVV Keistad JB 1 – Oberon JB 1 -
22 september 12:30 22 sep. 12:30: AVV Keistad DS 9 – Unicornus DS 5 -
22 september 12:30 22 sep. 12:30: AVV Keistad DS 7 – Unicornus DS 3 -
22 september 12:00 22 sep. 12:00: VCV MC 2 – AVV Keistad MC 2 -
22 september 12:00 22 sep. 12:00: VV Forza MC 2 – DIOS MC 2 -
22 september 12:00 22 sep. 12:00: Volley Tilburg DS 2 – HLB Van Daal/DS DS 1 -
22 september 11:00 22 sep. 11:00: Forza Hoogland MA 3 – AVV Keistad MA 2 -
22 september 10:30 DIO/Bedum XC 1 – De Meeuwen/Grijpskerk JC 1 4 - 0
22 september 10:30 22 sep. 10:30: AVV Keistad MC 1 – Switch Hooglanderveen MC 1 -
22 september 10:30 22 sep. 10:30: AVV Keistad JC 2 – DOSC JC 1 -
22 september 9:00 22 sep. 9:00: AVV Keistad MC 4 – Kromme Rijn MC 1 -
21 september 21:45 21 sep. 21:45: Almere Buiten DS 2 – Oberon DS 3 -
21 september 21:45 21 sep. 21:45: Lovoc HS 2 – Wilhelmina HS 2 -
21 september 21:30 21 sep. 21:30: Oberon HS 1 – AVV Keistad HS 4 -
21 september 21:15 21 sep. 21:15: vv Jonas/Croonenburg HS 1 – AVV Keistad HS 2 -
21 september 21:15 21 sep. 21:15: AVV Keistad DS 8 – Unicornus DS 4 -
21 september 21:15 21 sep. 21:15: AVV Keistad HS 8 – Oberon HS 3 -
21 september 21:15 21 sep. 21:15: AVV Keistad HS 5 – Prima Donna Kaas Huizen HS 4 -
21 september 21:15 21 sep. 21:15: AVV Keistad HS 7 – Almere Buiten HS 3 -
21 september 21:00 21 sep. 21:00: VV Forza DS 1 – DIOS DS 1 -
21 september 20:00 21 sep. 20:00: Oberon DS 1 – AVV Keistad DS 4 -
21 september 20:00 G.A.V. Unitas DS 1 – De Meeuwen DS 3 4 - 0
21 september 20:00 21 sep. 20:00: Oberon DS 4 – The Smashers DS 2 -
21 september 20:00 21 sep. 20:00: Oberon HS 2 – Switch Hooglanderveen HS 4 -
21 september 19:30 21 sep. 19:30: AVV Keistad DS 3 – The Sport Box USV Protos DS 2 -
21 september 19:30 21 sep. 19:30: VC Allvo DS 4 – Oberon DS 2 -
21 september 19:30 21 sep. 19:30: WaHo DS 8 – Invicta DS 3 -
21 september 19:30 21 sep. 19:30: The Smashers MC 1 – AVV Keistad MC 3 -
21 september 19:30 21 sep. 19:30: AVV Keistad DS 5 – Prima Donna Kaas Huizen DS 5 -
21 september 19:30 21 sep. 19:30: AVV Keistad DS 6 – Unicornus DS 2 -
21 september 19:00 21 sep. 19:00: Gemini S MB 3 – AVV Keistad MB 3 -
21 september 18:45 21 sep. 18:45: Almere Buiten MB 1 – AVV Keistad MB 1 -
20 september 21:00 20 sep. 21:00: MEVO HS 1 – DIOS HS 2 -
19 september 21:00 19 sep. 21:00: Morgana DVO DS 3 – DIOS DS 2 -
19 september 19:30 19 sep. 19:30: The Phantoms DS 1 – DIOS DS 3 -
18 september 21:00 18 sep. 21:00: VC Allvo HS 5 – Oberon HS 4 -
15 september 17:30 15 sep. 17:30: Winnaar NBH0H-AB – AVV Keistad HS 1 -
15 september 16:00 15 sep. 16:00: AVV Keistad HS 1 – Skunk HS 1 -
15 september 16:00 15 sep. 16:00: AVV Keistad DS 1 – Jumbo Van Andel-Ormi DS 1 -
15 september 14:30 15 sep. 14:30: AVV Keistad HS 1 – Peelpush HS 1 -
15 september 14:30 15 sep. 14:30: AVV Keistad DS 1 – VC Olympia DS 1 -
15 september 13:00 15 sep. 13:00: Winnaar NBD0B-AB – AVV Keistad DS 1 -
03 september 21:00 3 sep. 21:00: HLB Van Daal/DS DS 1 – Kraftwell Symmachia Roosendaal DS 1 -
20 juni 10:35 Vrijwilligers gezocht NK Jeugd – zaterdag 14 en zondag 15 juli Scheveningen -
21 april 20:00 De Meeuwen HS 1 – Smash HS 1 0 - 4
21 april 20:00 De Meeuwen DS 3 – Smash & Block DS 1 0 - 4
21 april 20:00 De Meeuwen HS 2 – Oryx HS 3 3 - 1
21 april 18:00 De Meeuwen DS 4 – Exstudiantes DS 7 3 - 1
21 april 18:00 De Meeuwen DS 1 – DIO/Bedum DS 2 2 - 3
21 april 18:00 De Meeuwen MA 2 – DIO/Bedum MA 1 0 - 4
21 april 16:00 De Meeuwen MC 1 – DIO/Bedum MC 1 1 - 3
21 april 16:00 De Meeuwen MB 1 – Rovoc MB 1 4 - 0
21 april 16:00 De Meeuwen DS 2 – Smash & Block DS 2 4 - 0
21 april 14:00 De Meeuwen MB 2 – vv Rolde MB 1 0 - 4
21 april 14:00 De Meeuwen MC 2 – DIO/Bedum MC 3 3 - 2
21 april 14:00 De Meeuwen MA 1 – Impala MA 1 0 - 4
21 april 12:30 Winkhem N2 1 – De Meeuwen N2 1 2 - 0
21 april 12:30 De Meeuwen/Grijpskerk JB 1 – Sudosa-Desto JB 1 1 - 3
21 april 12:15 Winkhem N2 2 – De Meeuwen N2 1 2 - 0
21 april 12:00 LSV N6 1 – De Meeuwen N6 1 4 - 0
21 april 12:00 Winkhem N2 1 – De Meeuwen N2 2 2 - 0
21 april 12:00 G.A.V. Unitas N5 1 – De Meeuwen N5 2 0 - 4
21 april 11:45 De Meeuwen N2 2 – Winkhem N2 2 0 - 2
21 april 11:30 De Meeuwen N2 1 – Dovo/Hujades N2 1 0 - 2
21 april 11:30 Impala N5 1 – De Meeuwen N5 2 4 - 0
21 april 11:30 De Meeuwen N5 1 – Oranje Nassau N5 1 3 - 1
21 april 11:00 Dovo/Hujades N2 1 – De Meeuwen N2 2 2 - 0
21 april 11:00 DES N6 1 – De Meeuwen N6 1 2 - 2
21 april 11:00 Stentor N5 1 – De Meeuwen N5 1 0 - 4
21 april 10:30 Smash & Block N4 1 – De Meeuwen N4 1 4 - 0
21 april 10:00 De Meeuwen N4 1 – Dovo/Hujades N4 3 0 - 4
14 april 19:30 DIO/Bedum DS 5 – De Meeuwen DS 3 4 - 0
14 april 18:00 Flash/Veendam DS 4 – De Meeuwen DS 2 3 - 1
14 april 16:15 Rovoc MC 2 – De Meeuwen MC 2 3 - 2
14 april 13:00 Ritola MA 1 – De Meeuwen MA 1 3 - 1
14 april 11:30 De Meeuwen N5 1 – DES N5 1 4 - 0
14 april 11:00 Merna N4 1 – De Meeuwen N4 1 2 - 2
14 april 11:00 Winkhem N5 1 – De Meeuwen N5 1 1 - 3
14 april 10:30 vv Trias N4 1 – De Meeuwen N4 1 2 - 2
14 april 10:15 Winkhem N2 1 – De Meeuwen N2 1 2 - 0
14 april 10:00 G.A.V. Unitas N5 1 – De Meeuwen N5 2 2 - 2
14 april 10:00 DIO/Bedum N3 2 – De Meeuwen N3 2 0 - 2
14 april 10:00 De Meeuwen N2 2 – Dovo/Hujades N2 1 0 - 2
14 april 9:45 Winkhem N2 1 – De Meeuwen N2 2 2 - 0
14 april 9:45 Winkhem N2 2 – De Meeuwen N2 1 2 - 0
14 april 9:30 Impala N5 1 – De Meeuwen N5 2 1 - 3
14 april 9:30 De Meeuwen N3 2 – Lycurgus N3 1 0 - 2
14 april 9:15 De Meeuwen N2 1 – De Meeuwen N2 2 2 - 0
14 april 9:15 De Meeuwen N3 2 – Winkhem N3 1 0 - 2
12 april 20:45 De Meeuwen HS 1 – Action HS 1 4 - 0
12 april 19:15 DIO/Bedum HS 5 – De Meeuwen HS 2 1 - 3
10 april 19:45 Lycurgus DS 8 – De Meeuwen DS 4 4 - 0
07 april 20:00 De Meeuwen DS 3 – SURF DS 1 1 - 3
07 april 20:00 De Meeuwen HS 1 – COOP Ritola HS 1 3 - 1
07 april 20:00 De Meeuwen HS 2 – Oranje Nassau HS 3 0 - 4
07 april 18:00 De Meeuwen MA 2 – VC Sneek MA 2 0 - 4
07 april 18:00 De Meeuwen DS 4 – VKM DS 2 4 - 0
07 april 18:00 De Meeuwen DS 1 – s.v. Oerterp DS 1 4 - 0
07 april 16:00 De Meeuwen MC 1 – Doles MC 1 4 - 0
07 april 16:00 De Meeuwen DS 2 – Donitas DS 8 1 - 3
07 april 16:00 De Meeuwen MB 1 – VC Sneek MB 2 3 - 1
07 april 14:00 De Meeuwen MB 2 – Ritola MB 1 2 - 3
07 april 14:00 De Meeuwen MC 2 – Oranje Nassau MC 1 0 - 4
07 april 14:00 De Meeuwen MA 1 – VC Sneek MA 1 0 - 4
07 april 12:00 Smash & Block N3 1 – De Meeuwen N3 2 2 - 0
07 april 12:00 De Meeuwen/Grijpskerk JB 1 – Lycurgus JB 1 4 - 0
07 april 11:45 DIO/Bedum N3 2 – De Meeuwen N3 2 1 - 1
07 april 11:30 De Meeuwen N4 1 – Dovo/Hujades N4 1 1 - 3
07 april 11:15 De Meeuwen N3 2 – Lycurgus N3 1 2 - 0
07 april 11:00 Winkhem N3 1 – De Meeuwen N3 2 2 - 0
07 april 10:30 Voklubol N3 1 – De Meeuwen N3 1 2 - 0
07 april 10:30 Smash & Block N4 1 – De Meeuwen N4 1 4 - 0
07 april 10:00 Dovo/Hujades N4 3 – De Meeuwen N4 1 4 - 0
07 april 9:45 Oranje Nassau N3 2 – De Meeuwen N3 1 2 - 0
07 april 9:15 DIO/Bedum N3 1 – De Meeuwen N3 1 2 - 0
07 april 9:00 De Meeuwen N3 1 – Impala N3 2 0 - 2
31 maart 20:00 De Meeuwen HS 1 – Lycurgus HS 4 3 - 2
31 maart 20:00 De Meeuwen DS 3 – Lycurgus DS 5 3 - 2
31 maart 20:00 De Meeuwen HS 2 – Dovo/Hujades HS 2 0 - 4
31 maart 18:00 De Meeuwen DS 1 – Lycurgus DS 1 3 - 2
31 maart 18:00 De Meeuwen MA 2 – Far Ut MA 1 0 - 4
31 maart 18:00 De Meeuwen DS 4 – DES DS 1 1 - 3
31 maart 16:00 De Meeuwen DS 2 – DIO/Bedum DS 3 3 - 2
31 maart 16:00 De Meeuwen MA 1 – VC Grijpskerk / Fysiotherapie Kollum-Grijpskerk MA 1 1 - 3
31 maart 16:00 De Meeuwen MB 1 – vc Bolsward MB 2 4 - 0
31 maart 14:00 De Meeuwen MB 2 – Volleybalvereniging Peize MB 1 3 - 2
31 maart 14:00 De Meeuwen MC 1 – VC Sneek MC 2 3 - 1
31 maart 12:00 De Meeuwen/Grijpskerk JB 1 – Lycurgus JB 1 0 - 4
27 maart 18:30 Annen MB 1 – De Meeuwen MB 2 4 - 0
24 maart 18:00 Doles DS 2 – De Meeuwen DS 4 2 - 2
24 maart 17:00 Veracles DS 6 – De Meeuwen DS 3 4 - 0
24 maart 15:30 Oranje Nassau MC 1 – De Meeuwen MC 2 4 - 0
24 maart 15:00 Pol Kraanbedrijf Dac XB 1 – De Meeuwen/Grijpskerk JB 1 0 - 4
24 maart 14:30 Impala MC 3 – De Meeuwen MC 1 0 - 4
24 maart 13:00 Caf̩ De Koffer/Veracles DS 4 РDe Meeuwen DS 1 2 - 3
24 maart 11:00 Doles MA 1 – De Meeuwen MA 2 4 - 0
24 maart 11:00 Doles MB 1 – De Meeuwen MB 1 0 - 4
24 maart 9:30 Doles N6 1 – De Meeuwen N6 1 4 - 0
24 maart 9:00 Lycurgus N6 2 – De Meeuwen N6 1 0 - 4
23 maart 20:30 Haulerwijk MB 1 – De Meeuwen MB 2 3 - 2
23 maart 19:30 Ritola HS 2 – De Meeuwen HS 2 4 - 0
22 maart 20:00 SV Aduard DS 1 – De Meeuwen DS 2 3 - 1
21 maart 18:30 Doles MC 1 – De Meeuwen MC 1 0 - 4
20 maart 19:00 Zuvoc DS 1 – De Meeuwen DS 4 4 - 0
19 maart 18:00 De Meeuwen MB 2 – Annen MB 1 0 - 4
17 maart 20:00 De Meeuwen DS 3 – Olympia DS 3 0 - 4
17 maart 20:00 De Meeuwen HS 2 – Actief HS 1 0 - 4
17 maart 18:00 De Meeuwen DS 1 – Olympia DS 1 3 - 1
17 maart 18:00 De Meeuwen MA 2 – VC058 MA 1 0 - 4
17 maart 18:00 De Meeuwen DS 4 – vv Trias DS 4 2 - 2
17 maart 16:00 De Meeuwen MC 1 – Flash/Veendam MC 1 1 - 3
17 maart 16:00 De Meeuwen MB 1 – VC058 MB 1 3 - 1
17 maart 16:00 De Meeuwen DS 2 – vv Trias DS 2 3 - 2
17 maart 14:00 De Meeuwen MC 2 – Lycurgus JC 1 3 - 1
17 maart 14:00 De Meeuwen MA 1 – Ritola MA 1 3 - 1
17 maart 13:30 Volleybalvereniging Peize MB 1 – De Meeuwen MB 2 4 - 0
17 maart 12:30 De Meeuwen/Grijpskerk JB 1 – Tyfoon JB 1 0 - 4
17 maart 11:30 De Meeuwen N4 1 – vv Trias N4 1 2 - 2
17 maart 11:00 De Meeuwen N5 2 – vv Trias N5 1 3 - 1
17 maart 11:00 Merna N4 1 – De Meeuwen N4 1 2 - 2
17 maart 10:30 De Meeuwen N5 2 – Dovo/Hujades N5 1 2 - 2
17 maart 10:30 De Meeuwen N6 1 – DES N6 1 2 - 2
17 maart 10:00 DES N5 1 – De Meeuwen N5 1 0 - 4
17 maart 10:00 De Meeuwen N2 2 – De Meeuwen N2 1 0 - 2
17 maart 9:45 De Meeuwen N2 1 – Winkhem N2 1 0 - 2
17 maart 9:30 De Meeuwen N5 1 – Winkhem N5 1 3 - 1
17 maart 9:30 De Meeuwen N6 1 – LSV N6 1 1 - 3
17 maart 9:15 De Meeuwen N2 1 – Winkhem N2 2 0 - 2
17 maart 9:15 De Meeuwen N2 2 – Winkhem N2 1 0 - 2
17 maart 9:00 Dovo/Hujades N2 1 – De Meeuwen N2 1 2 - 0
17 maart 9:00 Winkhem N2 2 – De Meeuwen N2 2 2 - 0
16 maart 19:45 De Meeuwen MB 1 – DSVS MB 1 4 - 0
16 maart 19:30 Set Up (IJsselmuiden) MA 1 – De Meeuwen MA 1 3 - 1
15 maart 18:15 De Meeuwen MC 1 – Annen MC 1 2 - 3
12 maart 19:30 Haulerwijk MC 1 – De Meeuwen MC 2 3 - 1
10 maart 18:00 Action HS 1 – De Meeuwen HS 1 3 - 1
10 maart 17:15 DSVS MB 1 – De Meeuwen MB 1 1 - 3
10 maart 15:00 Olympia HS 4 – De Meeuwen HS 2 2 - 3
10 maart 14:00 Flash/Veendam DS 2 – De Meeuwen DS 1 1 - 3
10 maart 13:00 Lycurgus MA 3 – De Meeuwen MA 2 3 - 2
10 maart 12:00 Flash/Veendam MC 1 – De Meeuwen MC 1 4 - 0
10 maart 11:45 Lycurgus N3 2 – De Meeuwen N3 1 2 - 0
10 maart 11:30 Oranje Nassau N3 1 – De Meeuwen N3 2 1 - 1
10 maart 11:15 De Meeuwen N3 1 – Voklubol N3 1 0 - 2
10 maart 11:00 Lycurgus JC 1 – De Meeuwen MC 2 0 - 4
10 maart 11:00 De Meeuwen N3 2 – Smash & Block N3 1 0 - 2
10 maart 11:00 Stentor N5 1 – De Meeuwen N5 1 1 - 3
10 maart 10:45 De Meeuwen N3 1 – Oranje Nassau N3 2 2 - 0
10 maart 10:30 De Meeuwen N5 1 – Oranje Nassau N5 1 2 - 2
10 maart 10:30 De Meeuwen N3 2 – DIO/Bedum N3 2 1 - 1
10 maart 10:15 DIO/Bedum N3 1 – De Meeuwen N3 1 2 - 0
10 maart 10:00 Lycurgus N3 1 – De Meeuwen N3 2 2 - 0
09 maart 19:00 Impala MA 1 – De Meeuwen MA 1 3 - 1
08 maart 21:00 Oranje Nassau DS 14 – De Meeuwen DS 4 4 - 0
03 maart 20:00 De Meeuwen DS 3 – Exstudiantes DS 4 0 - 4
03 maart 20:00 De Meeuwen HS 1 – Olympia HS 1 3 - 2
03 maart 20:00 De Meeuwen HS 2 – Olympia HS 4 3 - 1
03 maart 18:00 De Meeuwen DS 1 – Flash/Veendam DS 2 1 - 3
03 maart 18:00 De Meeuwen DS 4 – Oranje Nassau DS 14 2 - 2
03 maart 18:00 De Meeuwen MA 2 – Lycurgus MA 3 0 - 4
03 maart 16:00 De Meeuwen MA 1 – VC Zwolle MA 1 4 - 0
03 maart 14:00 De Meeuwen MC 2 – Impala MC 4 3 - 2
03 maart 14:00 De Meeuwen MC 1 – VC Grijpskerk / Fysiotherapie Kollum-Grijpskerk MC 1 3 - 1
03 maart 12:00 De Meeuwen/Grijpskerk JB 1 – Tyfoon JB 1 0 - 4
03 maart 11:15 De Meeuwen N3 2 – Winkhem N3 1 0 - 2
03 maart 10:45 De Meeuwen N3 2 – Oranje Nassau N3 1 0 - 2
03 maart 10:30 De Meeuwen N6 1 – DES N6 1 4 - 0
03 maart 10:15 De Meeuwen N3 2 – Smash & Block N3 1 0 - 2
03 maart 10:00 De Meeuwen N3 1 – Impala N3 2 0 - 2
03 maart 10:00 De Meeuwen N6 1 – LSV N6 1 0 - 4
03 maart 9:30 Lycurgus N3 2 – De Meeuwen N3 1 2 - 0
03 maart 9:15 De Meeuwen N3 1 – Voklubol N3 1 0 - 2
20 februari 19:30 Rovoc MB 1 – De Meeuwen MB 1 0 - 4
17 februari 18:30 Smash & Block DS 2 – De Meeuwen DS 2 0 - 4
17 februari 16:00 De Meeuwen MB – Krekkers MB 0 - 2
17 februari 15:00 Olhaco MC – De Meeuwen MC 2 - 0
17 februari 14:00 TiMaX/DeVoKo MB – De Meeuwen MB 2 - 0
17 februari 12:00 De Meeuwen MC – vc Bolsward MC 0 - 2
17 februari 12:00 Lycurgus MB – De Meeuwen MB 2 - 0
17 februari 11:00 De Meeuwen MC – Impala MC 0 - 2
17 februari 11:00 De Meeuwen MB – Sudosa-Desto MB 0 - 2
10 februari 17:00 Sudosa-Desto HS 4 – De Meeuwen HS 1 4 - 0
10 februari 16:30 Stentor DS 1 – De Meeuwen DS 1 3 - 1
10 februari 15:00 VC Sneek MC 2 – De Meeuwen MC 1 3 - 1
10 februari 12:30 Sudosa-Desto MB 2 – De Meeuwen MB 1 1 - 3
10 februari 12:30 Sudosa-Desto MA 2 – De Meeuwen MA 1 1 - 3
10 februari 11:30 De Meeuwen N5 2 – Impala N5 1 2 - 2
10 februari 11:00 De Meeuwen N4 1 – Dovo/Hujades N4 1 4 - 0
10 februari 10:30 De Meeuwen N4 1 – Smash & Block N4 1 0 - 4
10 februari 10:30 Sudosa-Desto JB 1 – De Meeuwen/Grijpskerk JB 1 3 - 1
10 februari 10:30 De Meeuwen N5 2 – G.A.V. Unitas N5 1 0 - 4
10 februari 10:30 De Meeuwen N6 1 – Doles N6 1 0 - 4
10 februari 10:00 De Meeuwen N6 1 – Lycurgus N6 2 3 - 1
10 februari 9:45 De Meeuwen N3 1 – DIO/Bedum N3 1 0 - 2
10 februari 9:15 Impala N3 2 – De Meeuwen N3 1 2 - 0
10 februari 9:00 De Meeuwen N3 1 – Lycurgus N3 2 0 - 2
09 februari 20:30 Abiant/Set Uppers DS 3 – De Meeuwen DS 4 1 - 3
09 februari 19:30 Sudosa-Desto DS 7 – De Meeuwen DS 2 3 - 1
08 februari 19:45 Oryx DS 2 – De Meeuwen DS 3 4 - 0
03 februari 19:00 Oranje Nassau HS 3 – De Meeuwen HS 2 2 - 3
03 februari 18:30 Smash & Block DS 1 – De Meeuwen DS 3 3 - 1
03 februari 14:30 VC Grijpskerk / Fysiotherapie Kollum-Grijpskerk MA 1 – De Meeuwen MA 1 3 - 1
03 februari 13:00 Lycurgus DS 1 – De Meeuwen DS 1 3 - 1
03 februari 11:30 De Meeuwen N2 1 – Winkhem N2 2 0 - 2
03 februari 11:30 De Meeuwen N2 2 – Winkhem N2 1 0 - 2
03 februari 11:15 Dovo/Hujades N2 1 – De Meeuwen N2 1 2 - 0
03 februari 11:15 Winkhem N2 2 – De Meeuwen N2 2 2 - 0
03 februari 10:45 De Meeuwen N2 2 – Dovo/Hujades N2 1 0 - 2
03 februari 10:30 De Meeuwen N2 1 – De Meeuwen N2 2 2 - 0
03 februari 10:30 De Meeuwen N5 1 – Winkhem N5 1 2 - 2
03 februari 10:15 Oranje Nassau N3 2 – De Meeuwen N3 1 0 - 2
03 februari 10:00 De Meeuwen N4 1 – Dovo/Hujades N4 3 0 - 4
03 februari 10:00 DES N5 1 – De Meeuwen N5 1 0 - 4
03 februari 10:00 Oranje Nassau N3 1 – De Meeuwen N3 2 2 - 0
03 februari 9:45 De Meeuwen N3 1 – DIO/Bedum N3 1 0 - 2
03 februari 9:30 vv Trias N4 1 – De Meeuwen N4 1 4 - 0
03 februari 9:30 Smash & Block N3 1 – De Meeuwen N3 2 2 - 0
03 februari 9:15 Impala N3 2 – De Meeuwen N3 1 2 - 0
03 februari 9:00 De Meeuwen N3 2 – DIO/Bedum N3 2 0 - 2
03 februari 9:00 De Meeuwen N5 2 – vv Trias N5 1 4 - 0
27 januari 20:30 Lycurgus HS 7 – De Meeuwen HS 2 4 - 0
27 januari 19:45 Kroton DS 2 – De Meeuwen DS 3 3 - 1
27 januari 18:30 VIOS/K DS 1 – De Meeuwen DS 1 4 - 0
27 januari 17:00 VC Drachten MA 1 – De Meeuwen MA 2 3 - 1
27 januari 15:00 Annen MC 1 – De Meeuwen MC 1 3 - 1
27 januari 14:00 Donitas DS 8 – De Meeuwen DS 2 3 - 2
27 januari 9:00 Lycurgus MB 3 – De Meeuwen MB 1 0 - 4
27 januari 9:00 Lycurgus MC 1 – De Meeuwen MC 2 3 - 1
20 januari 20:00 De Meeuwen DS 3 – Donitas DS 10 0 - 4
20 januari 20:00 De Meeuwen HS 1 – Exstudiantes HS 2 2 - 3
20 januari 20:00 De Meeuwen HS 2 – Merna HS 1 1 - 3
20 januari 18:00 De Meeuwen MA 2 – S.V.W. MA 1 0 - 4
20 januari 18:00 De Meeuwen DS 1 – Donitas DS 5 3 - 2
20 januari 18:00 De Meeuwen DS 4 – Kroton DS 4 2 - 2
20 januari 16:00 De Meeuwen MA 1 – Captains***Kangeroe MA 1 0 - 4
20 januari 16:00 De Meeuwen DS 2 – Kroton DS 3 4 - 0
20 januari 14:00 De Meeuwen MB 2 – DIO Oosterwolde MB 1 0 - 4
20 januari 14:00 De Meeuwen MC 1 – DIO Oosterwolde MC 1 0 - 4
20 januari 14:00 De Meeuwen MC 2 – Volleybalvereniging Peize XC 1 1 - 3
20 januari 12:45 De Meeuwen N2 2 – De Meeuwen N2 1 2 - 0
20 januari 12:45 De Meeuwen N3 1 – Oranje Nassau N3 2 2 - 0
20 januari 12:30 Dovo/Hujades N2 1 – De Meeuwen N2 2 2 - 0
20 januari 12:30 De Meeuwen N3 2 – Oranje Nassau N3 1 2 - 0
20 januari 12:15 De Meeuwen N3 1 – Lycurgus N3 2 0 - 2
20 januari 12:00 De Meeuwen N4 1 – Merna N4 1 4 - 0
20 januari 12:00 Dovo/Hujades N5 1 – De Meeuwen N5 2 0 - 4
20 januari 12:00 De Meeuwen N2 1 – Dovo/Hujades N2 1 0 - 2
20 januari 12:00 Lycurgus N3 1 – De Meeuwen N3 2 2 - 0
20 januari 11:45 De Meeuwen N2 2 – Winkhem N2 2 0 - 2
20 januari 11:45 Voklubol N3 1 – De Meeuwen N3 1 2 - 0
20 januari 11:30 Oranje Nassau N5 1 – De Meeuwen N5 1 0 - 4
20 januari 11:30 vv Trias N5 1 – De Meeuwen N5 2 0 - 4
20 januari 11:30 Winkhem N3 1 – De Meeuwen N3 2 2 - 0
20 januari 11:15 De Meeuwen N2 1 – Winkhem N2 1 0 - 2
20 januari 11:00 De Meeuwen N5 1 – Stentor N5 1 3 - 1
20 januari 11:00 Doles N6 1 – De Meeuwen N6 1 2 - 2
20 januari 10:30 Dovo/Hujades N4 1 – De Meeuwen N4 1 2 - 2
20 januari 10:30 Lycurgus N6 2 – De Meeuwen N6 1 0 - 4
18 januari 19:45 VKM DS 2 – De Meeuwen DS 4 3 - 1
17 januari 19:00 Ritola MB 1 – De Meeuwen MB 2 4 - 0
13 januari 20:00 Exstudiantes DS 3 – De Meeuwen DS 2 3 - 1
13 januari 18:15 Oryx HS 1 – De Meeuwen HS 1 1 - 3
13 januari 17:00 OPM Heerenveen MA 1 – De Meeuwen MA 2 4 - 0
13 januari 15:00 St̢nfries (IJ) MB 1 РDe Meeuwen MB 1 1 - 3
13 januari 13:15 St̢nfries (IJ) MC 1 РDe Meeuwen MC 1 2 - 3
13 januari 12:30 Sudosa-Desto MB 7 – De Meeuwen MB 2 1 - 3
12 januari 20:30 Hake Tjoba DS 3 – De Meeuwen DS 1 1 - 3
11 januari 20:00 SURF DS 1 – De Meeuwen DS 3 4 - 0
06 januari 17:15 De Meeuwen MC – Sudosa-Desto MC 2 - 1
06 januari 16:15 De Meeuwen MA – Flash/Veendam MA 0 - 3
06 januari 16:00 Unicornus MB – De Meeuwen MB 0 - 2
06 januari 16:00 S.V.I. M6 – De Meeuwen M6 2 - 0
06 januari 14:00 Olhaco M6 – De Meeuwen M6 2 - 0
06 januari 14:00 Flash/Veendam MB – De Meeuwen MB 0 - 2
06 januari 14:00 Flash/Veendam MC – De Meeuwen MC 0 - 2
06 januari 13:30 Tyfoon JB 1 – De Meeuwen/Grijpskerk JB 1 4 - 0
06 januari 13:00 De Meeuwen MB – Reflex MB 1 - 1
06 januari 12:00 De Meeuwen MA – Set Up (IJsselmuiden) MA 1 - 1
06 januari 12:00 Pol Kraanbedrijf Dac MC – De Meeuwen MC 0 - 2
06 januari 11:00 De Meeuwen MA – VIOS/K MA 2 - 0
06 januari 11:00 De Meeuwen MC – Captains***Kangeroe MC 2 - 0
06 januari 11:00 De Meeuwen MB – Flash Nieuwleusen MB 2 - 0
06 januari 9:45 De Meeuwen M6 – Flash/Veendam M6 0 - 2
23 december 18:30 Impala DS 1 – De Meeuwen DS 1 3 - 1
23 december 16:30 Impala MB 2 – De Meeuwen MB 1 0 - 4
16 december 20:00 De Meeuwen HS 2 – DIO/Bedum HS 5 3 - 1
16 december 20:00 De Meeuwen DS 3 – DIO/Bedum DS 5 0 - 4
16 december 18:00 De Meeuwen DS 1 – Impala DS 1 2 - 3
16 december 18:00 De Meeuwen MA 2 – Impala MA 2 4 - 0
16 december 18:00 De Meeuwen DS 4 – Lycurgus DS 8 4 - 0
16 december 16:00 De Meeuwen MA 1 – Set Up (IJsselmuiden) MA 1 3 - 1
16 december 16:00 De Meeuwen MB 1 – Impala MB 2 4 - 0
16 december 16:00 De Meeuwen DS 2 – Flash/Veendam DS 4 3 - 2
16 december 14:00 De Meeuwen/Grijpskerk JB 1 – Pol Kraanbedrijf Dac XB 1 3 - 1
16 december 14:00 De Meeuwen MB 2 – Lycurgus MB 5 4 - 0
16 december 14:00 De Meeuwen MC 2 – Rovoc MC 2 4 - 0
16 december 12:30 De Meeuwen N5 1 – Winkhem N5 1 4 - 0
16 december 12:00 De Meeuwen N3 1 – Voklubol N3 1 2 - 0
16 december 11:45 De Meeuwen N3 1 – Winkhem N3 1 0 - 2
16 december 11:30 Dovo/Hujades N4 2 – De Meeuwen N4 1 0 - 4
16 december 11:30 De Meeuwen N5 1 – Oranje Nassau N5 1 0 - 4
16 december 11:00 De Meeuwen N5 1 – Actief N5 2 0 - 4
16 december 11:00 De Meeuwen N4 1 – Lycurgus N4 1 2 - 2
09 december 15:00 Rovoc MC 1 – De Meeuwen MC 1 0 - 4
09 december 15:00 VC Sneek MA 2 – De Meeuwen MA 2 4 - 0
09 december 15:00 Pol Kraanbedrijf Dac XB 1 – De Meeuwen/Grijpskerk JB 1 1 - 3
09 december 13:30 VC Sneek MB 2 – De Meeuwen MB 1 1 - 3
09 december 11:45 De Meeuwen N2 1 – De Meeuwen N2 2 2 - 0
09 december 11:30 Smash & Block N2 1 – De Meeuwen N2 1 2 - 0
09 december 11:30 VC Sneek MA 1 – De Meeuwen MA 1 3 - 1
09 december 11:00 De Meeuwen N2 1 – Winkhem N2 1 0 - 2
09 december 11:00 De Meeuwen N2 2 – Smash & Block N2 1 0 - 2
09 december 10:45 Winkhem N2 1 – De Meeuwen N2 2 2 - 0
09 december 10:45 Winkhem N2 2 – De Meeuwen N2 1 2 - 0
09 december 10:00 Winkhem N5 1 – De Meeuwen N5 1 0 - 4
09 december 9:45 De Meeuwen N3 1 – Voklubol N3 1 0 - 2
09 december 9:30 Dovo/Hujades N5 1 – De Meeuwen N5 1 4 - 0
09 december 9:30 Winkhem N3 1 – De Meeuwen N3 1 0 - 2
08 december 21:15 COOP Ritola HS 1 – De Meeuwen HS 1 4 - 0
08 december 21:00 Impala HS 3 – De Meeuwen HS 2 1 - 3
07 december 20:30 s.v. Oerterp DS 1 – De Meeuwen DS 1 2 - 3
02 december 20:00 De Meeuwen DS 3 – Veracles DS 6 0 - 4
02 december 20:00 De Meeuwen HS 2 – Ritola HS 2 0 - 4
02 december 18:00 De Meeuwen DS 4 – Doles DS 2 4 - 0
02 december 18:00 De Meeuwen DS 1 РCaf̩ De Koffer/Veracles DS 4 3 - 1
02 december 18:00 De Meeuwen MA 2 – Doles MA 1 1 - 3
02 december 16:00 De Meeuwen MB 1 – Doles MB 1 4 - 0
02 december 14:00 De Meeuwen MB 2 – Haulerwijk MB 1 4 - 0
02 december 14:00 De Meeuwen MC 1 – Impala MC 3 4 - 0
02 december 14:00 De Meeuwen MC 2 – Ritola MC 1 0 - 4
02 december 12:30 De Meeuwen/Grijpskerk JB 1 – Pol Kraanbedrijf Dac XB 1 3 - 2
02 december 12:00 De Meeuwen DS 2 – SV Aduard DS 1 0 - 4
02 december 11:00 Actief N5 2 – De Meeuwen N5 1 4 - 0
02 december 10:30 Oranje Nassau N5 1 – De Meeuwen N5 1 3 - 1
02 december 10:00 De Meeuwen N5 2 – VC Grijpskerk / Fysiotherapie Kollum-Grijpskerk N5 1 2 - 2
02 december 10:00 Winkhem N3 1 – De Meeuwen N3 1 2 - 0
02 december 9:30 Impala N5 2 – De Meeuwen N5 2 2 - 2
02 december 9:15 De Meeuwen N3 1 – Voklubol N3 1 1 - 1
25 november 19:00 Olympia DS 3 – De Meeuwen DS 3 4 - 0
25 november 18:00 vv Trias DS 2 – De Meeuwen DS 2 1 - 3
25 november 18:00 vv Trias DS 4 – De Meeuwen DS 4 0 - 4
25 november 17:00 Olympia HS 1 – De Meeuwen HS 1 2 - 3
25 november 16:00 Actief HS 1 – De Meeuwen HS 2 2 - 3
25 november 15:00 VC058 MA 1 – De Meeuwen MA 2 4 - 0
25 november 15:00 Olympia DS 1 – De Meeuwen DS 1 0 - 4
25 november 13:00 VC058 MB 1 – De Meeuwen MB 1 1 - 3
25 november 11:00 Winkhem N5 1 – De Meeuwen N5 1 0 - 4
25 november 10:30 Dovo/Hujades N5 1 – De Meeuwen N5 1 0 - 4
25 november 10:30 Lycurgus N4 3 – De Meeuwen N4 1 4 - 0
25 november 10:00 De Meeuwen N4 1 – Oranje Nassau N4 1 2 - 2
24 november 19:00 Impala MC 4 – De Meeuwen MC 2 0 - 4
18 november 20:00 Oranje Nassau DS 8 – De Meeuwen DS 2 0 - 4
18 november 16:30 DIO Oosterwolde MC 1 – De Meeuwen MC 1 4 - 0
18 november 12:00 De Meeuwen N5 2 – G.A.V. Unitas N5 1 4 - 0
18 november 11:00 De Meeuwen N5 2 – Stentor N5 1 4 - 0
18 november 10:30 Sudosa-Desto MA 1 – De Meeuwen MA 1 4 - 0
17 november 20:45 N.A.S. DS 1 – De Meeuwen DS 3 4 - 0
17 november 19:15 Far Ut MA 1 – De Meeuwen MA 2 4 - 0
16 november 21:00 Lycurgus HS 4 – De Meeuwen HS 1 1 - 3
16 november 19:15 DES DS 1 – De Meeuwen DS 4 3 - 1
11 november 19:30 Dovo/Hujades HS 2 – De Meeuwen HS 2 3 - 2
11 november 18:00 DIO Oosterwolde MB 1 – De Meeuwen MB 2 4 - 0
11 november 16:30 VC Grijpskerk / Fysiotherapie Kollum-Grijpskerk MC 1 – De Meeuwen MC 1 1 - 3
11 november 13:30 Volleybalvereniging Peize XC 1 – De Meeuwen MC 2 0 - 4
11 november 12:30 De Meeuwen N2 2 – Winkhem N2 2 0 - 2
11 november 12:30 De Meeuwen N2 1 – DIO/Bedum N2 1 0 - 2
11 november 12:15 Dovo/Hujades N2 1 – De Meeuwen N2 1 2 - 0
11 november 12:15 DIO/Bedum N2 1 – De Meeuwen N2 2 2 - 0
11 november 12:00 VC Zwolle MA 1 – De Meeuwen MA 1 0 - 4
11 november 11:45 De Meeuwen N2 2 – Dovo/Hujades N2 1 0 - 2
11 november 11:30 De Meeuwen N2 1 – De Meeuwen N2 2 2 - 0
11 november 11:30 DES N5 1 – De Meeuwen N5 2 0 - 4
11 november 11:00 De Meeuwen N5 2 – VC Grijpskerk / Fysiotherapie Kollum-Grijpskerk N5 1 4 - 0
11 november 11:00 De Meeuwen N4 1 – Lycurgus N4 1 0 - 4
11 november 10:30 Sudosa-Desto JB 1 – De Meeuwen/Grijpskerk JB 1 4 - 0
11 november 10:30 Dovo/Hujades N4 2 – De Meeuwen N4 1 0 - 4
11 november 9:30 Oranje Nassau N5 1 – De Meeuwen N5 1 4 - 0
11 november 9:00 Actief N5 2 – De Meeuwen N5 1 4 - 0
04 november 20:00 De Meeuwen DS 4 – Abiant/Set Uppers DS 3 1 - 3
04 november 20:00 De Meeuwen HS 1 – Sudosa-Desto HS 4 2 - 3
04 november 20:00 De Meeuwen DS 3 – N.A.S. DS 1 0 - 4
04 november 18:00 De Meeuwen HS 2 – Impala HS 3 3 - 1
04 november 18:00 De Meeuwen DS 1 – Stentor DS 1 3 - 1
04 november 16:00 De Meeuwen MB 1 – Sudosa-Desto MB 2 3 - 1
04 november 16:00 De Meeuwen DS 2 – Sudosa-Desto DS 7 4 - 0
04 november 16:00 De Meeuwen MA 1 – Lycurgus MA 1 3 - 2
04 november 15:00 Ritola MC 1 – De Meeuwen MC 2 4 - 0
04 november 14:00 De Meeuwen MC 1 – Sudosa-Desto MC 3 4 - 0
04 november 12:30 De Meeuwen/Grijpskerk JB 1 – Sudosa-Desto JB 1 1 - 3
04 november 11:30 Oranje Nassau N4 1 – De Meeuwen N4 1 2 - 2
04 november 11:00 Lycurgus MB 5 – De Meeuwen MB 2 1 - 3
04 november 11:00 De Meeuwen N4 1 – Lycurgus N4 3 4 - 0
04 november 10:30 Winkhem N3 1 – De Meeuwen N3 1 2 - 0
04 november 10:30 Impala N5 2 – De Meeuwen N5 2 0 - 4
04 november 10:00 De Meeuwen N5 2 – G.A.V. Unitas N5 1 2 - 2
04 november 10:00 Voklubol N3 1 – De Meeuwen N3 1 2 - 0
28 oktober 12:30 De Meeuwen N4 1 – Lycurgus N4 3 4 - 0
28 oktober 11:00 vc Bolsward MB 2 – De Meeuwen MB 1 1 - 3
28 oktober 11:00 Lycurgus N4 1 – De Meeuwen N4 1 0 - 4
28 oktober 10:30 Lycurgus JB 1 – De Meeuwen/Grijpskerk JB 1 3 - 1
28 oktober 10:30 De Meeuwen N2 2 – Smash & Block N2 1 0 - 2
28 oktober 10:30 De Meeuwen N4 1 – Dovo/Hujades N4 2 4 - 0
28 oktober 10:30 De Meeuwen N2 1 – Winkhem N2 1 0 - 2
28 oktober 10:00 Winkhem N2 2 – De Meeuwen N2 1 2 - 0
28 oktober 10:00 Winkhem N2 1 – De Meeuwen N2 2 2 - 0
28 oktober 9:45 De Meeuwen N2 2 – Winkhem N2 2 0 - 2
28 oktober 9:45 De Meeuwen N2 1 – DIO/Bedum N2 1 1 - 1
28 oktober 9:15 Dovo/Hujades N2 1 – De Meeuwen N2 1 0 - 2
28 oktober 9:15 DIO/Bedum N2 1 – De Meeuwen N2 2 2 - 0
28 oktober 9:00 De Meeuwen N2 2 – Dovo/Hujades N2 1 0 - 2
26 oktober 19:00 Lycurgus DS 5 – De Meeuwen DS 3 4 - 0
23 oktober 21:00 Exstudiantes DS 1 – De Meeuwen DS 1 3 - 2
21 oktober 20:30 Abiant/Set Uppers HS 1 – De Meeuwen HS 1 1 - 3
21 oktober 18:30 Impala MA 2 – De Meeuwen MA 2 3 - 1
21 oktober 18:00 Donitas DS 13 – De Meeuwen DS 4 3 - 1
21 oktober 18:00 Donitas HS 6 – De Meeuwen HS 2 1 - 3
21 oktober 13:30 Tyfoon JB 1 – De Meeuwen/Grijpskerk JB 1 4 - 0
20 oktober 19:15 S.C. Rodenburg MB 1 – De Meeuwen MB 2 0 - 4
18 oktober 20:30 VIOS/K HS 2 – De Meeuwen HS 1 0 - 3
14 oktober 20:00 De Meeuwen HS 2 – Lycurgus HS 7 1 - 3
14 oktober 20:00 De Meeuwen HS 1 – Abiant/Set Uppers HS 1 1 - 3
14 oktober 20:00 De Meeuwen DS 3 – Kroton DS 2 1 - 3
14 oktober 18:00 De Meeuwen DS 1 – VIOS/K DS 1 1 - 3
14 oktober 18:00 De Meeuwen MA 2 – VC Drachten MA 1 1 - 3
14 oktober 18:00 De Meeuwen DS 4 – Zuvoc DS 1 0 - 4
14 oktober 16:00 De Meeuwen DS 2 – Oranje Nassau DS 8 3 - 1
14 oktober 16:00 De Meeuwen MB 1 – Lycurgus MB 3 2 - 3
14 oktober 16:00 De Meeuwen MA 1 – Sudosa-Desto MA 1 0 - 4
14 oktober 14:00 De Meeuwen MC 2 – Lycurgus MC 1 0 - 4
14 oktober 14:00 De Meeuwen MC 1 – Rovoc MC 1 2 - 3
14 oktober 14:00 De Meeuwen MB 2 – S.C. Rodenburg MB 1 4 - 0
14 oktober 12:30 De Meeuwen N4 1 – Oranje Nassau N4 1 2 - 2
14 oktober 12:00 Lycurgus N4 3 – De Meeuwen N4 1 4 - 0
14 oktober 11:30 Stentor N5 1 – De Meeuwen N5 2 2 - 2
14 oktober 11:30 De Meeuwen N5 1 – Dovo/Hujades N5 1 4 - 0
14 oktober 11:00 Smash & Block N2 1 – De Meeuwen N2 1 2 - 0
14 oktober 11:00 Voklubol N3 1 – De Meeuwen N3 1 2 - 0
14 oktober 10:30 Smash & Block N2 1 – De Meeuwen N2 2 2 - 0
14 oktober 10:30 De Meeuwen N5 2 – DES N5 1 2 - 2
14 oktober 10:30 De Meeuwen N3 1 – Winkhem N3 1 0 - 2
14 oktober 10:15 Winkhem N2 1 – De Meeuwen N2 1 2 - 0
14 oktober 10:00 De Meeuwen N2 2 – Winkhem N2 1 2 - 0
14 oktober 10:00 De Meeuwen N2 1 – Winkhem N2 2 2 - 0
14 oktober 10:00 De Meeuwen N5 1 – Oranje Nassau N5 1 2 - 2
14 oktober 9:45 Winkhem N2 2 – De Meeuwen N2 2 2 - 0
14 oktober 9:30 De Meeuwen N5 1 – Actief N5 2 4 - 0
14 oktober 9:30 DIO/Bedum N2 1 – De Meeuwen N2 1 2 - 0
07 oktober 20:00 Exstudiantes HS 2 – De Meeuwen HS 1 3 - 1
07 oktober 16:30 Sudosa-Desto MC 3 – De Meeuwen MC 1 3 - 1
07 oktober 15:45 Kroton DS 3 – De Meeuwen DS 2 0 - 4
07 oktober 13:45 Kroton DS 4 – De Meeuwen DS 4 0 - 4
07 oktober 12:30 Lycurgus MA 1 – De Meeuwen MA 1 2 - 3
07 oktober 12:00 Donitas DS 10 – De Meeuwen DS 3 4 - 0
07 oktober 12:00 Donitas DS 5 – De Meeuwen DS 1 0 - 4
07 oktober 10:30 VC Grijpskerk / Fysiotherapie Kollum-Grijpskerk N5 1 – De Meeuwen N5 2 3 - 1
07 oktober 10:00 De Meeuwen N5 2 – Impala N5 2 2 - 2
07 oktober 9:00 G.A.V. Unitas N5 1 – De Meeuwen N5 2 2 - 2
06 oktober 20:45 Merna HS 1 – De Meeuwen HS 2 4 - 0
06 oktober 19:15 S.V.W. MA 1 – De Meeuwen MA 2 3 - 1
30 september 20:00 De Meeuwen HS 2 – Donitas HS 6 4 - 0
30 september 20:00 De Meeuwen DS 3 – Oryx DS 2 0 - 4
30 september 20:00 De Meeuwen HS 1 – Oryx HS 1 2 - 3
30 september 18:00 De Meeuwen DS 4 – Donitas DS 13 2 - 2
30 september 18:00 De Meeuwen MA 2 – OPM Heerenveen MA 1 0 - 4
30 september 18:00 De Meeuwen DS 1 – Hake Tjoba DS 3 3 - 2
30 september 16:00 De Meeuwen DS 2 – Exstudiantes DS 3 2 - 3
30 september 16:00 De Meeuwen MB 1 РSt̢nfries (IJ) MB 1 4 - 0
30 september 16:00 De Meeuwen MA 1 – Sudosa-Desto MA 2 1 - 3
30 september 14:00 De Meeuwen MC 1 РSt̢nfries (IJ) MC 1 3 - 2
30 september 14:00 De Meeuwen MB 2 – Sudosa-Desto MB 7 4 - 0
30 september 12:30 De Meeuwen N5 2 – Stentor N5 1 2 - 2
30 september 12:30 Lycurgus N4 1 – De Meeuwen N4 1 4 - 0
30 september 12:15 De Meeuwen N2 2 – DIO/Bedum N2 1 2 - 0
30 september 12:15 De Meeuwen N2 1 – Dovo/Hujades N2 1 0 - 2
30 september 12:00 De Meeuwen N4 1 – Dovo/Hujades N4 2 4 - 0
30 september 12:00 De Meeuwen N5 1 – Winkhem N5 1 4 - 0
30 september 12:00 Dovo/Hujades N2 1 – De Meeuwen N2 2 2 - 0
30 september 11:30 De Meeuwen N5 1 – Dovo/Hujades N5 1 4 - 0
30 september 11:30 DES N5 1 – De Meeuwen N5 2 0 - 4
30 september 11:15 De Meeuwen N2 2 – De Meeuwen N2 1 0 - 2
30 september 11:00 De Meeuwen N2 1 – Smash & Block N2 1 0 - 2
30 september 10:30 Lycurgus JB 1 – De Meeuwen/Grijpskerk JB 1 3 - 1
23 september 20:00 Oryx HS 3 – De Meeuwen HS 2 3 - 1
23 september 16:00 vv Rolde MB 1 – De Meeuwen MB 2 3 - 1
23 september 15:00 Captains***Kangeroe MA 1 – De Meeuwen MA 1 3 - 2
23 september 14:30 DIO/Bedum DS 3 – De Meeuwen DS 2 4 - 0
23 september 13:00 Exstudiantes DS 4 – De Meeuwen DS 3 4 - 0
23 september 12:30 DIO/Bedum MA 1 – De Meeuwen MA 2 3 - 2
23 september 12:30 DIO/Bedum DS 2 – De Meeuwen DS 1 2 - 3
23 september 10:30 DIO/Bedum MC 3 – De Meeuwen MC 2 1 - 3
23 september 10:30 DIO/Bedum MC 1 – De Meeuwen MC 1 2 - 3
22 september 21:00 Smash HS 1 – De Meeuwen HS 1 3 - 1
21 september 19:45 Exstudiantes DS 7 – De Meeuwen DS 4 1 - 3
01 januari 1:00 : Wilhelmina HS 1 – OKV HS 1 -
01 januari 1:00 : Oberon MC 2 – Atalante MC 1 -
01 januari 1:00 : VOC-Maarssen HS 1 – AVV Keistad HS 2 -
01 januari 1:00 : Taurus HS 3 – AVV Keistad HS 3 -
01 januari 1:00 : AVV Keistad DS 2 – Forza Hoogland DS 1 -